Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Він іі від весни просить))). Але в нас то одне, то інше. То паркану не було, то бруківки, то дерева посадили, потім у відпустку збирались. А тут вже осінь). Будемо переконувати, але він у мене такий, буде ходити з сумними очима до весни))). А весною у нас знову зміни намічаються). І підозрюю, що знову буде не до пса). Хіба буде чудовий привід виховувати в дітях відповідальність за тих, кого приручили))).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    заводити пса без паркану - то безвідповідально, взагалі:)
    ну, зрештою, діти просять, але доглядають батьки:))) і пси живуть по 10-15 років, то всі відпустки і все решту тре планувати, оглядаючись на пса.
    діти за той час виростуть і поїдуть вчитись-одружаться, а пес буде вашим:)) думайте.
    я, зрештою, за пса, бо діти з собаками виростають іншими зовсім, особливо як батьки допомагають і показують власним прикладом як треба турбуватись, любити і доглядати
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    знайомі поставили такі малі дверцята-бар"єри перед сходами, то собака ходить тільки по першому поверсі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka таки краще орієнтуватись на весну але, якщо брати підрощене, розраховуйте і на ціну відповідно вищу.
    Якби я не хотіла- дитина мене б не вмовила, бо то не на день і цуценятко виховати- коштує праці господаря(відповідального). Я от по Ваших критеріях ніяк не можу визначитись з породою)). Такого, щоб не линяв/не с**в/не їв/не гавкав, на голову не приходить ніц.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Таке треба виводити))).
    Я пса не дуже хочу, але всі решта хочуть. В нас з відпустками проблем не буде, бо поруч живуть батьки чоловіка, і тітка. Вони не часто їздять. Тому за це якраз найменше переживаю. Але годувати прийдеться таки мені. Ех..., як то відтермінувати?)
     
  6. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Я все ж зробила нове щеплення, бо пояснювати потім на кордоні нашим чи польським митникам, що щеплення ще дійсне, це справа невдячна.
    І мій часто рве- я це з щепленням не пов"язувала, але цього тижня вже 2 рази також вирвав, але не їжею, а шлунковим соком.(
    А Ви для проходження кордону перед в"їздом в Україну брали в ветеринара довідку про здоров"я? Чи це тільки для в"їзду в Польщу важливо?
    В Німеччині також тварин реєструють. Реєстрація платна- десь 20 євро, добре тим, що коли собака загубиться, легше зможете її знайти, якщо добрі люди віддадуть.
    А для України, якщо чесно, було б добре і тим, що тоді бездомних собак поменшало б. Вигнав собаку- плати штраф.
    А в майбутньому може таке статися, що власників всіх зареєстрованих собак заставлять платити, податок, наприклад, як це роблять в деяких країнах Європейського Союзу.
    І цей податок не є маленьким - залежно від міста від 30 до 100 євро, а за бійцівських собак, і до 500-700 євро в рік.
    Мій на 2 поверх не йде- боїться сходів))), при цьому ніколи з них не падав)

    Мій мало їсть і какає))), не виє, але на вулиці жити не буде.)))
    Має багато шерсті( волосся), але не линяє. Алергії на нього нема. Але стригти треба кожного місяця- волосся росте скажено)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Здайте породу)!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А ще з останніх досліджень про лабрадорів, вже не перший раз читаю:
    Загалом всі собаки попрошайки і обжорки)) А великі так і подавно, незалежно чи корм чи натуралка це буде дуже багато їжі і достатньо прибирання :)
    А ще врахуйте прививки, треба буде того пса довезти до лікаря чи лікаря до нього.
    Беріть щось маленьке, компанійське, щоб і в хаті мороки не було, і не шкода було в хаті тримати, бо маленькі породи таки не всі для вулиці пристосовані.
     
  9. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Мальтійська болонка)))
    Але ))) собака розпещена( ну, бо її всі пестять,))), любить обніматися))), їсти треба було на початку просити))), вперта.(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Так, завжди беремо за день два до від'їзду. Тобто так, веиеринар ставить в паспортв печатку, що тварина здорова, а потім ідемо до ветеринарноно інспекторату і там виписують папірчик, що тварина загрози ні для кого не становить. То коштує 25 злотих здається
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Визначились). І визначальним фактором у нас став песик нашоі тітки). Буде в нас Джек Рассел. Як у "Масці". Вже бачили його, на руках тримали, але додому поїде лише через місяць, не швидше. Тому є час підготуватись). Отже, що робити?
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    ООо вітаю, вони такі милі собачки :girl_in_love:
    Я чомусь думала що Вас "уламають" на великого собаку )))
    Зі свого досвіду, скажу що у нас було на початок:
    мисочки, (невпевнена чи малим породам треба для них штатив),
    спальне місце (підстилку),
    ошийник + повідок (на випадок прогулянок за межі подвір"я, бажано одразу з жетоном),
    пеленки (бо всерівно він певний час буде бігати по хаті і десь тай "накалюжить" ))) то як мала дитина, треба багато терпіння і швидко мити підлогу :) бо як запах вбереться то буде ходити на запах)
    шампунь для песика (з врахуванням особливостей породи)
    ІГРАШКИ :girl_yes: всякі гризунці
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ааа... Як я хочу собі Джека то моя мрія. Але взяти зараз тваринку - то додатисоіб ще одну дитинку. Але я до такого ще не готова.
    Ми напевно все ж таки почнемо з котика.
    Мене від пса стримує ще те, що його какулі треба збирати в кульок на вулиці.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Siania

    Siania Love Life

    Ви мене розссішили :) А котячі що не треба збирати?))
    З собакою найбільша складність в тому, що її треба виховувати :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нас кидало від великого до малого по декілька раз). Ми вже майже купили різеншнауцера, але не склалось з доставкою. І я цьому дуже рада).
    А ще хотілось вибрати песика не по фото, а вживу. Наше цуценя буде від того ж батька, що і песик нашоі тітки. А він дуже класний, наші діти в нього просто закохались. А ще мені дуже подобається, що він досить адекватний), як на цуценя Джека Рассела). Короче, дуже кльовий.
    А от зараз все в голові кручу як ще нам його від сходів оберегти? Вони в нас досить небезпечні для такого маленького песика: без підсходинок і з "дірявими" перилами. Може хтось щось може порадити. І ще питання: який магазин порадите для купівлі всього необхідного? І чи потрібна річ - переноска? І як возити в авто, щоб не царапав панель, оббивку? І хтось користується такими штуками на кігті, що вдягаються на кожен окремо? Чи то фігня? Дякую!
     
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Котик буде ходити в лоточок в хаті я який буде прибирати чоловік

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

  19. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Всім привіт. маю питання чи хтось давав своїм собачкам таблетки "Бравекто", від кліщів і бліх. Цікавлять відгуки. Ми мали ошийник, але нам він не допоміг. вже два рази лікувались від піроплазмозу.
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    ошийник і не допомагає, він так, додатковий захист. а так - краплі, щомісяця, без пропуску, треба капати