Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Diana

    Diana мрійниця

    ой дівчата і я до вас, мої з притулку притащили до хати пса, коли я їм сказала - я або собака, всі вибрали собаку:girl_cray:
    Ну то мені і вибору не дали.
    Тепер по суті, собачка середнього росту, не линяє, стерелізована із свіжим швом від операції, також дуже чіхалася від обробки ліками в притулку, із хворими вушками, та великою раною на вусі від прищіпки, дуже налякана, вік приблизно поставили 2 роки, так що 3 дні залазила під ліжко або під стіл та вилазила тільки поїсти.
    Тепер Нікі у нас вже більше місяця, проблем з нею мало, хіба ранка ще не повністю зажила, бо вона часто її розчіхує, вушка вилікували, в туалет ходить тільки на вулицю, взуття не гризе, не линяє, шкоди не робить))) Одне хіба що мені не подобається - трошки має запах, а у нас квартира, хоча загалом у хаті ніби не відчутно.
    Дитина з нею змінилась в кращий бік, знайшла вірного друга, стала із задоволенням гуляти в парку.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Як боротися з блохами у кота? Справа в тому що в мене "дворовий" кіт і його закрити в хаті не реально. Тільки витравлю бліх, через 2 тижні вже знову цілий розплідник. Кіт завжди контактує з іншими котами і тваринами. Вдома всіх тварин обшикала від бліх, сусіди також час від часу виводять блохи у своїх тварин, але приходять і бездомні коти та і коти невідомо від кого. 2 рази на місяць виводити блохи - не знаю чи не зашкодить то здоров'ю кота, як не як то труйка. Постає питання ошийника, знайомі відмовляють бо: 1) кіт лазить всюди і може зачепитись ошийником за щось і застрягти (сітка, гілки...), 2) ошийник мало помічний. Чи дійсно то так?
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    По першому пункту не скажу, бо залежить від кота. А по другому: в нашої киці є ошийник і тьфу-тьфу поки вже місяців 2 "живності" не спостерігаю. А до ошийника постійно від сусідського кота приносила.
     
  4. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    А я котів обожнюю - дуже цікаві тваринки. Зараз в мене їх аж два живе ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дівчата, хелп! Щось мій кіт лежить пляцком на ліжку і ледве дихає і не рухається. Дала йому їсти, навіть не попробував. Що то з ним така може бути. Ще зранку був нормальним(((

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  6. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Я не думаю що це можливо вгадати( покажіть котика ветеринару



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    вона у Вас гуляє по вулиці чи тільки кімнатна киця?
     
  8. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Треба терміново до ветеринара. Зараз на заводський 8 цілодобову клініку відкрили. Вже раз у вихідний скористались з допомогою.
    А Вам треба поспішити, бо хвороби в котів розвиваються швидко, ми минулого року так 3 дні почекали, потім 10 днів під крапельницями ледь врятували.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Гуляє. Ми в будинку живемо.
     
  10. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Happy Fiancee, а як часто міняєте ошийник?
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То ми перший купили. Там була інструкція: чи то раз в 3 місяці чи раз в пів року. Треба буде знайти, бо 3 місяці вже мабуть минуло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Помаленьку привчаю кота до хати і стикнулась з новою проблемою, він постійно смокче одяг і то вже починає трохи напрягати, як з тим боротись? Кіт дорослий, в нас він вже більше року, підібрали на вулиці, то важко сказати який в нього вік.
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Hermi мабуть ніяк) Єврастію моєму вже поза 6 років. а він досі полюбляє) але він має улюблений халат от його і смокче, якщо той опиняється в межах видимості. може виділіть йому рушничок якийсь для того?
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    :girl_crazy: Нашому майже 2 роки і не можу відівчити від того. Якась травма дитинства в тварини, хоч і не рано його від кішки забирали. Знає малий засранець що неможна, бо як застукаєш то втікає, але ... ))
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    раніше він смоктав лише мамин одяг і мав улюблений гольф (він щось типу махрового), то ми списували що думає що то його мама і шукає молоко. Як був маленький, то я йому віддала іграшку-кота щоб він з ним спав, але він любив залазити під лапи і так засинати, але ніколи того кота не смоктав. Моїх речей він не чіпав (але варто відзначити що я вдома появлялась вкрай рідко і перші дні взагалі мене кіт боявся). Серпень-вересень кіт забув про свою звичку щось смоктати, а от зараз то катастрофа, він тільки десь всядеться, відразу мусить брати щось в рот, хотіли дати якусь стару річ - та де там, йому найбільше подобається те в чому ми одіті.
    мій не втікає, тільки вуха до голови притулить, на трішки перестане смоктати, потім починає мордою тулитись і далі за своє.
    з моїм то зрозуміло, він маленьким опинився на вулиці, скоріше всього що втік з машини і за ним ніхто не повернувся.
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось моя киця захандрила: погано їсть, ниє (так мявкає), багато спить і мало гуляє. Трохи мене її ніс турбує: він став блідіший ніж завжди. Їй 7 -8 місяців. Що то може бути? То вже другий день так.
     
  17. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    То віднесіть ії до ветеринара, нехай обстежить, бо так довго можна гадати, а часу краще не гаяти
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я тут знову з своіми кличками для песика. Ми так і не визначились, а сьогодні маємо вже дати якесь ім'я на "П", бо мають в паспорт записати. Наші варіанти: Піпер, Пімпас, Плуто, Пако, Піксель. То є Джек Рассел тер'єр. Може ще хтось щось підкаже, бо мені вже то спокою не дає). Дітей якось швидше назвали, ніж того пса))).
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    гарно)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Малому то найбільше подобається))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2