Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Rodionochka ага. І воно так весело звучить, якраз для невеликого собаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Donata

    Donata Active Member

    І мені Піксель найбільше подобається

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1.
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2016 ---
    @NataliaFed як швидко вичухалися з піроплазмозу? Які аналізи здавали крім реагента на піроплазмоз? Який вік собацюр? Ошийники - обробка були? Наш вже трохи підстаркуватий - 8 років. Зважили - 57 кг. Трохи коняка і так скосило.
    Я йому свічку Анальдім запихала щоб збити температуру, то він навіть не ворухнувся.
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вичухуються швидко. До крапальниці лиш один раз дійшло, а так- після першого ж уколу легшає. Детальніше в чоловіка треба розпитувати.
    Наші оброблені завжди були. Та цьогоріч чоловік купував якісь супер дупер гамериканські ошийники і вони діяли аж донедавна, і жодного кліща не спіймали доки діяли. Навіть з обробкою часом були.
    Є і 7-ми річна пані і молодняк).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    які? Я привезла Hartz Ultra Guard Plus з Канади, діють 7 місяців. + обробка тої ж фірми. Ми обробляли його максимально можливими методами, бо той Будулай дуже кудлатий. Зважили його нині в клініці - 57 кг:girl_crazy:
    наразі хрєноватєнько : рве, трусить ним, задні лапи волоче. Ніколи до хати не йшов, а зараз проситься страшенно, то 15 хв лежить, потім проситься на вулицю, бекає, потім назад. Мене то трохи заспокоює.
    день? два? тиждень?
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Олю, все буде добре. Скоро;)
    На рахунок ошийників мушу спитати знову ж, бо я не вникаю. Коробочку пригадую )), яскрава така з травичкою і собакою зображення. Сам ошийник червоний з запахом специфічним. І там 100% гарантія дії на 3 міс. але на практиці було довше набагато.
    Дайте йому водички поки. І чоловік завжди дає таблетки для печінки., щось типу гепабене.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Наш ветеринар дає уколи/ампули завжди додому. Муж сам подальші маніпуляції проводить.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та вони всі смердять. Ми колись купили обидвом Кілтікс ото смерділо так, що до собаки не можливо було підійти.
    щойно трошки попив. Раніше не хотів, то я йому тільки ніс змочувала.
    +1, але тут трохи ситуація інша.
     
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    в мого був піроплазмоз в вересні (піврічний німець)-ознаки такі як ви описали-рвота, волочив ногами, весь горів. Ми думали отруєння-давали "Атоксил" "Смекту"-потім в клініку-а там піроплазмоз. Не капали.Двічі колов ветеринар сироваткою. Вичухався. Правда лапки його боліли щедесь тижнів два. Коли ставав скавчав. Ми не обробляємо а даємо таблетку раз на три місяці-то після того випадку з кліщем, нам порадив ветеринар. Наразі ніби гуд і не чухається бо таблетка іде ніби від усіх собачих квартирантів
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В неділю ввечері в нас намічається поповнення сімейства, приїзджає наш киянин). Я в щоці! Що я маю робити, як підготуватись? Ніколи не мала домашніх улюбленців, максимум - діти). Отже, 1 лежанка, 50 пеленок, 2 миски, 1 ошийник і 1 рулетка, 5-7 іграшок, 1 щітка вже є. Що ще треба? Так переживаю!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Поїсти))
    Звикнете, полюбите й не отямитесь коли.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    У ФБ є дуже хороша група про джеків, там в основному заводчики спілкуються (і не тільки), думаю там багато цікавого про них для себе знайдете, і про породу, про поведінку (вони майже всі як діти малі :) )
    Трохи її почитую, бо Джек то моя давня мрія :girl_in_love:.
    Кидаю вам лінк у відгук.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @tinkaKris можна і мені
    в мене теж Джек рассел
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Будемо дружити))). А Ви свого де купували і скільки йому, і хто у Вас? І ще мільон питань))).
     
  15. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @Rodionochka я не купляла,моїй мамі його подарували.Йому 3 рочки,хлопчик.Дуже любить рухатися,бігати,гратися,якщо щось не подобається скалить зуби(але то напевно особливість характеру і трохи недоліки у вихованні).За господаря вибрав собі мою маму і тільки її всьо слухає.
    В харчуванні невибагливий-каші з мясом,дуже любить домашній сир,борщ та печенько Марія
    І ще в нього(не знаю чи то так у всіх)просто пристрасть за квашеними огірками(ми звісно не даємо,але то щось страшне робиться з ним як почує запах),мандаринками,гарбузом,яблуками і кавуном
    --- дописи об"єднано, 5 Листопад 2016 ---
    @Rodionochka і ще як ми його тільки взяли йому було 2 міс.,то головна проблема була в тому що він бувально щопівгодини пісяв на пеленку,а так дуже швидко адаптувався по квартирі,за 2 дні вже ганяв по хаті дорослого кота ,який його дотепер боїться
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От цікаво, то треба буде щоразу свіже варити, бо то ж маля (майже 2 міс), чи можна таки підігрівати?
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви плануєте натуралкою?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Тут Вас мусить проконсультувати заводчик. Першиі місяць-два песик має їсти те що біля мами їв, а далі вже за Вашим вподобанням.
    З кормів можу порадити brit care, мої цуценята виросли на ньому, всі гарненькі. Моя собака зараз їсть Акану. Наш лікар теж за добрий корм, тільки супер-преміум.
    Здорове харчування натуралкою - не лише каша, має бути цілий комплекс. Якщо Ви багато часу проводите на кухні і ринку, то Вам це підійде :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та його так зараз годують - 4 рази, з них лише один раз - сухий корм. Зараз він їсть Роял Канін, але чомусь для середніх песиків. Поки що не хочемо нічого міняти, хай трішки акліматизується. Потім хотіли перевести на Роял Канін для цуценят Джеків. Ми ще зовсім не в курсі всього, але зараз багато читаю, і розумію, що корми бажано не міняти.
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2016 ---
    Та нам заводчиця цілий лист накатала про його харчування). Там і кефір, і сир, і м'ясо, і риба, і каші, і овочі-фрукти))). Мені було б легше лише кормом, але є так як є. Вибирати не виходить). Ось зараз буду варити телятину і рис. Приїде аж вночі, бо не встигли на експрес(((. Бідолаха! Трішки там скавулить(((. І діти такі сумні(, думали з нами іхати зустрічати. Ну але так.
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Siania

    Siania Love Life

    Натуралку з кормом не можна мішати. І цуценята мають їсти корм для цуценят...
    Я б поступово виключила корм з раціону. Не забувайте про вітаміни. І взагалі, в цуценя треба вкладати в перший рік все найкраще, поки росте.
    Роял канін не дуже добрий корм, розрекламований, по вмісту такий собі. За таку ж ціну є кращі.
    Компаньон - Сравнение и анализ кормов тут найкраще підбирати корм, є чіткий склад :)
    Гарно зустріти нового члена сім'ї!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2