Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. basia

    basia Well-Known Member

    Підібрали на вулиці кошеня. Виросла ласкава і розумна котя. Хочу стерилізувати. Знаю,що в 2014 році це було 500 грн. Сьогодні страшно навіть питати про ціну. Порадьте щось:girl_flag_of_truce:
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сьогодні ходили у ліс.
    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @basia, 800 грн у Ветмеді коштує
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Rodionochka не спускати, наразі. Він має подвір"я, де може вигонитися поки не відкине лапи. Коли підросте, трохи вгомониться і Ви з ним добре позаймаєтеся, можна буде пробувати спускати:спочатку в тому місці де нема собак-людей-котів і дивитися, як буде реагувати на команди.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @flame, та він у ліс майже щодня з чоловіком ходить, і завжди його пускають, і він на команду "молодець" прибігає - навіть швидше прилітає. А сьогодні - як здурів, ми йому кричали - навіть не чув певно). Наривистий буде), напевно. А завтра його старший брат приїзджає на тиждень у гості, то буде "хата гуляти". Я вже боюсь). Бо брат у нього ще року не має, але вже псів не дуже любить))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    У Львові в клініці на Ряшівський 5 400-450 грн. Своїх 2 стерелізувала в минулому році. Лікаря вибирала за багатьма позитивними рекомендаціями - Володимир
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Rodionochka трохи не таке розуміння контакту у Вас. В даній ситуації -пес робить те, що йому підходить і ви або тішитеся, що він прибіг або панікуєте, бо він не слухається. Наразі він дуже молодий і відпускати не варто, але потрібно працювати і всім членам сім"ї однаково. Собачка не може слухати тата і мати десь маму чи дітей. Але, починати дресуру треба залежно від здатності собаки. З власного досвіду тепер пишу. Вівчарку можна починати вчити з 4 місяців - все розуміє і запам"ятовує. Кане-корсо - не раніше 8 місяців. Залежно від породи, собака вчиться, реагує і сприймає все. Ми працювали дуже важко і результат різний: вівчарка лише голосові команди і жести. Кане корсо - тільки візуальний контакт і кличка "Цез". Якщо спускаємо :
    Гектор - летить стрімголов поки не покличемо і не покажемо, що має робити.
    Цез - повертається і дивиться в очі. Далі достатньо кивнути або моргнути - летіти, стояти, триматися ноги, сидіти, лежати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Чим швидше вчити - тим краще. Рассели дуже шустрі песі, треба їх добре ганяти пулером. Вчіть команду "стій", "до мене", то найголовніше :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В нас метис джека (окрасом відрізняться), собачці вже 6 років, кожного дня мусить вібігатись як сумашедша)))деколи слухає, деколи ні...але ми дресурою не сильно займались. Тому раджу зразу привчати собаку до команд, бо потім буде неконтрольований енерджайзер))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. рижик

    рижик Well-Known Member

    Цього тижня маю робити котикові ревакцинацію, пропонують зразу привити від сказу, а я щось дуже вагаюсь- чи потрібно домашньому коту - прививка від сказу, бо чула, що важко переноситься?
     
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Якщо взагалі не виходить на вулицю то я б не робила.
     
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Вперше чую щоб щеплення від сказу зле переносилась. От що комплексна вакцинація дає ускладнення так, досить часто таке є.
    Ще й зараз на певні препарати від глистів є реакція погана, іноді надто погана:sad:

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
  14. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    У нас з'явиласа морська свинка. Я спершу сумнівалась чи брати - тепер задоволена. І доня стала спокійніша, лагідніша, бо морські свинки дуже лякливі :girl_smile:
    Дівчатка, порадьте, чи можна мити морську свинку дитячим шампунем? Обійшла сьогодні увесь краківський, шампуні лише для котів, собак.
    І ще, можливо хтось має штуки, які люблять гризуни: будиночки з "ходіками", лавочки, драбинка (не знаю, що ще) Можливо хтось має велику клітку, що лежить без потреби. Я б купила за помірну ціну. А ще ножиці-кусачки, щоб кігтики обрізати.
    Порадьте, що ще любить робити морська свинка. У нас вона або в клітці, або на пузі чи плечі доні. Можливо вона любить якось розважатись?
    Дякую)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Друзі хочуть німецьку вівчарку (хлопчика) з документами. Можливо маєте знайомих у яких можна купити, взяти.
    Песик матиме хороших господарів і багато місця для прогулянок.
    Пишіть в пп.
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Нехай звернуться в КСУ Фортуна.
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи є якісь засоби, якими можна відлякати приблудлих котів?
    Ситуація така...Маємо дві кішки. Живемо на 1 поверсі польського будинку. Двері квартири виходять на закрите подвір'я. Відповідно наші киці часто сидять надворі, ходять в гості на сусіднє. Ну і частень приводять за собою приблуд. Раніше то було не так критично. Але останньо то просто жесть. Приходять під двері коцури і мітять. Сморід жахливий. Ще як мороз то нічого, але як теплішає то можна вмерти від запаху. Може є якісь спреї чи народні засоби, які відлякають тих вонюхликів?
     
  19. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Попробуйте помити водою з оцтом "сліди" котів, а потім апельс. ефірною олійкою. Я змащувала низ дверей та поріг, але то було в вересні, коли коти не такі активні
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2017 ---
    Спреї також є. Але їх не пробувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Dominika головне не білизною мийте, бо буде ще гірше.
    Я за нашою кицькою ще у Львові помічала, що вона цитрусові не любить.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1