Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ого!!!веселуха в тебе..))))в нас Кураж був дві години - «оприходували» з Лаймою грядку полуниці-тепер в мене все не оівненькими рядочками,а хаотично)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та не то слово. Нічо, справимось. Цезар маленьким за пів року 2 квартири розгромив в прямому розумінні - здирав шпалери, гриз меблі, в офісі в кухні вигриз весь лінолеум, катався на жалюзях і обвалив половину підвісної стелі в моєму кабінеті. Але не гриз взуття і дроти.
    Не вміє Ахіл нічого крім корму їсти. Я вже йому все попробувати давала (овочі, фрукти, яйко, сир, печиво собаче) - боїться, нюхає і втікає. Запхаю в морду, сидить, щоки надує, очі випучить і дихнути боїться. Як тільки я відвернуся, виплюне і втече. При чому, коли я готую, сидить біля мене, слююююні пускає, поглядом просить. Даю - нє, не буде.
    Пити з крана вже навчився. Ггггг Бо то його пиття з миски - цирк на дроті: все навколо в воді і в слюнях.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А як то з крана пити?бо я теж нині хату мила...Він на кормі,тому п‘є багато і теж калюжі аж робляться...я думала може глибшу миску дати....Ну і слюні...))))літають кругом)))
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а уяви як Кане Корсо слиниться. Цезар дуже вибагливий був, якщо в воду попали слюні, він вже не пив. Сам побачив, як я в біде відкриваю воду (носом ручку крана вверх туцькав) і пив протічну воду. Зручно було і йому і нам. То і цього я відразу почала вчити. не відкриває ще сам воду, але коли починає бігати від мене до крана, я вже знаю, що пити хоче.
    Цезар, після того, як поїв, йшов і щоки до трави витирав, йому не подобалося заслиненим ходити. Так смішно було. Калюжі і болото обходив. Після гуляння йшов в ванну і сидів там доти, поки його не вимили.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 4
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Супер!!!В мене так не піде-ми ще не ризикуємо нашу воду пити...,а коли фільтри поставимо-буде пізно...хоча може навчу.Лайма акуратна дуже,чистюлька,чемно йде в душ лапи і морду мити з вулиці,а Кураж навіть знати такого не хоче-льотає,а слюні хвилями кругом нього)))Митися навчу точно(Вольту навчила ласкою),та й пиття калюжне не смертельно-плитка стерпить...хоча миску глибшу спробую.Яка то милота ті песи)))Люблю їх-страшне)))А Артем взагалі в захваті-зоч Лайма-то його принцеса,Кураж своєю дитячою безпосередністю,дуркою і баламутством його підкорив)))Діти на сьомому небі!!!І скільки то треба для щастя...скажи?))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    і ми такі самі. :girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Ulianusia крім нас сюди ніхто не ходить. Але треба мені колективний досвід. Проблема: була в нашого Ахіла на задній лапці на пальчику гулька як горошинка, коли він до нас приїхав. Спостерігали - турбувала вона його, гриз і лизав. Показали вету, сказав спостерігати тиждень. Дотовк ту гульку, розгриз. В понеділок вирізали, все вичистили. Здали по рекомендації вета на аналіз. Той лікар, що робив аналіз (а він нам і раніше робив Гекторові аналізи) дивно себе поводить. Позавчора віддав "матеріал" і сказав відвезти в онко на Броньову. Видусили з нього, що є підозра на лімфому. В нас шок. Начиталася всякої фігні. Общупала цілого прискіпливо - є якась маленька горбинка на лопатці. Є якась "рихлість" на обох ліктях. Сказали, що дуже важливим показником є те, як гоїться рана. А вона не гоїться. Вона опухла і ніби підгниває.
    Вуха.... Постійно потрясував головою. Полізли до вух, ааааа тааааамммммм ППЦ."болото" в вухах. Трохи підпахувало і брудні страшне були. Вет глянув сказав, що швидше за все якась вода постійно в вуха попадала і там запалення. Ха-ха, а він то не знав, що попередня власниця страшенно тішилася, що біля них є озеро і собаки ціле літо таляпалися в воді, а наш Ахіл ниряв з головою і плавав. Напевно таки вода. Вуха вже 2 тижні закапуємо і чистимо. З вухами ніби все ОК - сьогодні чистили, майже вже нічого нема.
    Знову ж таки, якщо дійсно в нього онкологія, то, по-логіці не мали би загоїтися всі рани на морді, з якими він приїхав. А мордаль був весь подертий. Зараз вже сліду нема. І зрізи на вухах ідеально рівні (вуха різали в 6 місяців). Якби були проблеми, вуха б рівно не загоїлися? Пра? І на хвості (де хребці рубали) теж все гладенько.
    В четверг має бути результат з онко. Плющить трохи мене.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    @flame Я не собачник, але хочу Вас підтримати свіжим досвідом. В нас є собака, яка через певні обставини живе з батьками. Так от, пару місяців тому батьки помітили гульку на лапі, гулька збільшилася. Вет призначив дату операції, а чоловікові не сиділося, то він вирішив проконсультуватися ще в одній клініці. Там оглянули, взяли матеріал для цитології і наговорили, що результати зовсім кепські, в собаки саркома, пухлина неоперабельна і жити їй максимум 4 місяці. В нас шок! Начиталися в інтернеті різних жахів, обдзвонили всіх собачників, щоб розпитати, що до чого, приготувалися до найгіршого. На сьогоднійшній день після операції минуло два тижні, все гоїться, а результат гістології каже, що пухлина доброякісна. Собака поводить себе нормально, життєрадісно і все в неї ОК. Чого і Вашому Ахілу дуже бажаю. Не їжте себе, поки не матимете результату, якому можна вірити. Знаєте самі, що собака дуже відчуває наш настрій. Хай у Вашого друга і настрій, і здоров'я будуть суперові!

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я от власне цьому і не вірю. Дуже все не в"яжеться до купи.
    за 2 тижні ще гоїться? За 10 років з собаками ми мали дуже багато різних оперативних втручань. Навіть зараз, 9-річному Гекторові видаляли 3 кисти. Зажило за 5 днів, як на собаці, зняли шви, заросло шерстю. Про Цеза навіть згадувати не хочу - дер лапи і мордаль по молодості так, що шили майже щотижня без знеболювання. І моментально гоїлося. Так, ми пильнували і пильнуємо однаково, присипки, йод, бинтування, шкарпетки-футболки. А тут не гоїться. Видувається, шви влязять в рану, 2 вже вилізло так, що ми не можемо ідентифікувати чи з ватою зняли чи десь згубилося в лапі і потім (коли заживе) дадуться чути, бо десь в лапу влізли.
     
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Моя Лайма-онкохвора,але після чергового видалення пухлини все гоїться швидко(5-7 днів),і то їй 8 років вже....Моя думка-здати аналізи і гістологію і картина буде яснішою.
    В нас вже ніби притихла та онкологія...нічого не вилазило(я щавжди ретельно обмацую),а здали в понеділок аналізи(для контролю)-покащники всі майже нульові)-анемія,підозра на лейкемію...в хаті траур(((Звернулась до ще одного вета-і от тут вияснилось-що вона насправді не алергік-у вухах грибок(наслідок неоікованих запалень)....Я виварювала їй дієтичний хавчик...,але що може пес отримати з рису і печінки????от тобі і аналізи!!!!Швиденько перевелись на корм(Холістік)-смакує їй дуже.За тиждень йдем на повторні аналізи.Вуза стали ідеальними....
    Тому раджу-перевірте ще десь.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    @flame Я не так трохи висловилася про те, що два тижні гоїться. Шви зняли через тиждень і все там добре. Теж мотали шкарпетки-футболки, щоб не розгризала, бо вона після цитології все роздирала і роздирала.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    от власне. Завтра буде тиждень, а воно не гоїться. Сьогодні тільки набряк трохи зійшов. Обробляємо йодом, присипаємо стрептоцидом, кладемо ватний диск замотаний в бинт (щоб вата не прилипала), забинтовуємо, одягаємо шкарпетку і пильнуємо, щоб не лизав. Вже тиждень вночі спимо по черзі: або я або чоловік тримаємо лапу, щоб не лизав. Тлумитися хоче страшне,плющить його. А не можна, бо шви розходяться. Гуляємо тільки на повідку-рулетці. Перед виходом на шкарпетку кладу таку підложку як під ламінат, потім замотую харчовою плівкою і далі замотую пакувальним скотчем. Так щоб не промокло. Гуляємо максимум 5 хв і до хати лежати. Сухенька шкарпетка після гуляння. А рана мокра і не затягується.
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    почекаємо на результат з онкологічної і далі будемо діяти залежно від результату.
    я вже його общупала по міліметру разів 100. Нащупала ще 2 горбики, чуть більші ніж мак. І ніби якусь рихлість на правому лікті. В мене в голові вже шпаківня.
    Але, ну не мали б так гарно погоїтися і зарости ті рани на морді, з якими приїхав. А там вже сліду нема.
    тобто? роздирала місце де брали пробу?
    яке воно? А з вух пахне?
    Наш вет перше ніж щось в нас питати чи робити, обнюхує собаку. Смішно воно, але я вже сама чітко занюхую будь-які зміни.
    Як тільки прийшов до нас, я відразу внюхала проблему з параанальними залозами. За 3 рази проблему ліквідувала, але думала, що здохну.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2017
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а хто тобі це порадив?
    от власне. ТОму і питаю. Ми коли взяли Цеза в 5 тижнів, теж радили знавці годувати рисом, вареними яйцями і вареною морквою. Рис і морква як зайшли, так і вийшли. Інші каші, крім гречки, - те саме. Вже в останні дні, коли все підходило до "фіналу" і він відмовився від корму, я його пальцями трошки підгодовувала гречкою і вареними жовтками.
    Ну і ще такий момент. Попередні власники годували Ахіла Роялом. Казали, що часом може трошки проносити. Ну, я відразу була проти Роялки з 2 причин:
    1. через занадто високий вміст протеїнів таки проносить. І садить підшлункову+печінку.
    2. для великих порід в корм додають хондроїтин+глюкозамін. Нічого поганого ніби нема, але, як тільки знімаєш з цього корму відразу йде капець суставам. При вазі 45 кг цуценяти в 9 місяців, перспектива дуже і дуже плачевна.
    Як тільки приїхав до нас і з переляку зробив "купу" в хаті, в нас був шок від розмірів. ТОбто що з"їв, те і вийшло.
    Перевели на інший корм (теж преміум, але трохи інший склад), зараз вже місяць на ньому - не проносить, купка в 2 рази менша.
    який там склад і дозування?
    В нас для Гектора (для гігантів з індичкою) на 55 кг на день йде 600 грамів корму. Середнього класу. І то, напевно треба трохи зменшити дозування, бо він такий кабан став, що скоро на вівчарку не буде подібний.
    ДЛя Ахіла (преміум для гігантських цуценят) йде 850 грам на 50 кг.
    --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2017 ---
    ви їх чистите?
     
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Щодо вух-тільки трохи щось не те-в неї вуха зразу чорними ставали,чистила і бачила,що щкіра вся вишнева,така дуже запалена була.А тут після двох днів заглядаю-гарні білесенькі,виділень немає.
    Корм напитувала по всьому світу...Допомогла заводчиця,від якої маєм Куразю)))Вона Лайму дуже сподобала собі і ми так час від часу зідзвонювались.От я і вирішила попитати(ревіла в трубку страшне).Вона дала номер дівчинки,яка кормами займається і та порадила мені той Холістік-каже,що то найкраще що є на сьогоднішній день(там ціна дууууже кусається).Ми взяли 3 кг.-Лаймі дуже смакує,і я спокійна,бо мені виглядає,що вона сита.
    Давай ввечері наберу тебе-бо всього не опишеш тут(порадників,лікарів,себе)
     
  16. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Так. Ту пухлину, з якої брали пробу.
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Давно не писала. Вилікували вуха, зробили ще кілька аналізів - все добре.
    Вчора зважили і зміряли, бо мені дуже виглядає, що схуд. Нє, не схуд, ну, тобто росте-витягується, тому такий "хробак".
    Вага 51.7кг (було 45.3, фактично за 2 місяці майже 7 кг). Холка 71.5, довжина від холки до 1 хребця на хвості - 67, від вух до 1 хребця на хвості - 93.2, об"єм голови 62.9!!!!!! Чувак росте гігантецькийййййй:girl_impossible:І то в 11 місяців. Далі мав би рости в ширину.
    З "мозгами" проблем вагон - боїться всього. Не боїться тільки чоловіка. Мене "любить" коли я вдома, як тільки звідкись повертаюся - боїться: втікає, гавкає поки не переодягнуся в домашнє - далі туляська.
    Двір нормально освоїв. Гектора тлумить, як мішок з соломою - бавитися хоче, зачіпається. ТОй вже не знає де ховатися.
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені от цікаво - то всі пси так радіють господарям, що скачуть, виють, хапають за руки, тапки, а хвіст просто ними кидає зі сторони в сторону, коли зранку ти його бачиш вперше після сну? Чи це таки особливість Джек Расселів?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    В нас таке тільки коли приходимо додому))) Коли встаємо - тепер взагалі не реагує, спить))) А коли була малою (до 2 років) то тішилась трошки, махала хвостом, але не так бурно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Rodionochka, це швидше особливість характеру собаки:girl_wink:. Цезар творив "чудеса", коли ми звідкись приходили: він не знав куди себе має подіти, чи лізти на голову чи падати в обмороки, гонив по хаті, кидало ним зі сторони в сторону, пищав,стогнав, ричав, хапав іграшки, взуття (та що не-буть), скакав, пісявся, хвостом (точніше тим обрубком, що від хвоста лишився:girl_crazy:) вертів, як пропелером. Якби міг роздертися на 10 частин, певно би роздерся і ті всі частини творили би щось різне. Ковбасило його десь хвилин 5-10, потім заспокоювався і вже був нормальним псом:connie_pull-pigtail
    Гектор дуже спокійно реагує - прибіжить, покрутиться, руки полиже, хвостом помахає і йде собі на своє місце.
    Ахіл наразі ще боїться. До чоловіка, коли той приходить, вже біжить, хвостом крутить, пританцьовує. А від мене ще втікає, поки я не переодягнуся в домашнє, добре хоч вже без істерик.
     
    • Подобається Подобається x 3