Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Дівчатка, серце розривається. Витягнула кліща з свого любимчика, рану обробила, лікар був, вколов ліки, чекати 3 доби, спостерігати чи не буде змін. Собака ще від вечора не їсть, п'є багато води. Плачу і обіймаю, лише б все обійшлось
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Оооооо, питипитипитипити. Дуже багато.
    Ті кліщі то катастрофа, і з кожним роком все більша. Ахіл на Бравекто. Малому боюся давати. Одягнули ошийник ( знаю що то як мертвому припарка), і пшикаємо Фіпронілом. Знаю що навантаження , але краще так ніж кліщ.
    @popelushka спробуйте зловити сечу. Любимчик добре ходить чи дупу заносить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame мали досвід з ошийником і досить позитивний- три місяці діяв бездоганно. Фірму не пригадую, то замовляли десь не в нас.
     
  4. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Сеча в нормі, ходить добре, вчора навіть поїв з руки. П'є багато. Вет ввів препарат відповідно до ваги ( не знаю що, бо діяли дуже швидко, ще перепитаю), так за декілька годин я побачила, що вже по тілу лазить ще один кліщ. Сказав лікар, що місяць він під захистом. Ошийник нам буде не зовсім дієвий, бо любить плавати часто і багато )))( ми живемо біля озер). Бравекто дамо через місяць.
    На разі картина виглядає так, що ми дуже вчасно зреагували і дякувати Богу, моє дитятко видужує, йому завтра рочок :)
     
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Спробую коротко: підібрала хомНяка, як виявилось - з повищеною гризучістю... на вигляд - джунгарик . Маленьке, злосне, руку в клітку не опустиш!
    Маю кілька питань: 1. чи можна його "роздобрити" якось?
    2. Чи від хомякової сечі запах такий же як від миші? (не мала з такими звірами справи ніколи)?
    3. Є ймовірність, що в хом"яка цистит?
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Як навчити німецьку вівчарку(2,5) роки справляти нужду в одному місці?
    Собака на вільному вигулі, на подвір‘ї. Розумний, слухняний. Мені радять зачиняти у вольєрі, виводити лише на повідку в одне місце щоб звикав.
    Але: 1.він при мені не ходить, він при глядачах навіть не пісяє:girl_blush2:
    2. Він не звик бути зачиненим, лише коли є крайня потреба, ображається, гавкає, виє, потім довгий час не має настрою ні до чого і ні до кого.
    Щоб таке вигадати?
    Фото додаю
    17B9B66B-33C6-416D-874A-1C1664656EC3.jpeg 3DA5EF44-8EB7-4813-9600-AECB76400A2C.jpeg F5FE3682-477B-4DF0-BD7A-473A07D528E1.jpeg
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2019
    • мімімі мімімі x 4
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @marianast, нічого не пораджу, лише розповім як у нас). Отже, нашому 3,5 роки. Десь певно до 3 років взагалі не знаю де він какав. Він у нас вештається подвір’ям, за той весь час може пару куп було попід паркан (йому треба стіночка позаду))). Десь з літа знайшов (швидше навіть сам вирив) невеличку ямку посеред газону і валить туди час від часу. Чому такі переміни я так і не зрозуміла. А, ну і він у нас щоранку гуляє в парку, то робить то діло там регулярно.
    В дядько підгорянська вівчарка, валить де заманеться. І валить вона такі купи-купезні, що капець). Дядько змирився, прибирає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    І нас те саме, собаці 3,5 років, кладе купи де хоче, але лише на газоні, ніколи на бруківці. Я вже махнула рукою, тільки дуже тішуся як гуляєм за межами дому, і вона там сходить:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gala

    Gala Well-Known Member

    Нашому в лютому буде 2 роки. Теж постійно ходить по подвір'ї. Вольєр відкритий , то деколи заходить туди спати в буду. В туалет ходить всюди. Як відкритий гараж , то полюбляє там, чоловік змирився з тим , що всюди, а от за гараж...верески кожний раз.Думаю якщо б з ним гуляти зранку і ввечері за межами подвір'я, то на подвір'ї було б чисто....Так сусідка зі своїм гуляє, то все ок.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мій ходить виключно на газон. Переважно там, де ми не дуже ходимо- під паркан, під кущі, в дальньому кінця подвір’я. В вольєрі, гаражі, на бруківці ще ніколи не було. Але в мене тато чистоплюй, він ходить з тим відром....всіх сповідає, погрожує собаку закрити в вольєрі на зовсім. Колись був кавказець то сам собі вибрав місце і ходив строго туди. В нас ще подвір’я розділене на саме подвір’я і сад, є паркан між зонами. Вже б в сад ходив, був би спокій, а то кладе де піде.....
     
  11. Gala

    Gala Well-Known Member

    От , щойно чоловік відкрив гараж на 5 хв, вже є калабаня ....і крик. Ну як його відівчити. І так по всьому подвір'ї і на бруківці тоже. Свиня а не пес
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @marianast чесно, не знаю ,як такого вже не малюка привчити до такого порядку)).
    В нас ходять в туалет на город, який за межами огорожі подвір'я. Три рази в день(мінімум два, коли нас нікого нема)треба випускати. Але, так вчили з щеняти. В вольєрах не роблять. Я б, мабуть, привчала до вигулу за межами подвір'я.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Закривати в саду? Постійно?
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хм, якби ми мали окремо відгороджений сад, то наші б там гуляли. На подвір'ї гуляють під наглядом, а так, в вольєрах закриті і в туалет на город ходять). Можливо, Ваш там кілька разів би какнув і тоді б Ви його впускали, а потім знову в сад і так привчився б до порядку. Але, то треба припильнувати)).
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто має декоративного кролика? Поділіться враженнями, нюансами. Малий канючить, ав нас дві кішки, як їм вжиття разом. Скільки їсть, де живе, розказуйте все.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не мала, не знаю. Але знаю історію, як погриз одяг в шафі на досяжний рівень). Тому одразу відкинула той варіант.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Ага, був мене кілька днів кролик на перетримці, пожер штори внизу, куді діставав, там і гриз!
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. basia

    basia Well-Known Member

    я мала. миле створіння, потребує компанії. В якійсь країні продаються тільки парами або більше. З котами вживався нормально. Їсть сіно, зерно, овочі - не проблемний в їжі. Жив в клітці, влітку клітку без дна вдень виставляли на траву. гуляв по кімнатах, стрибав.
    Мінуси - рив нори на газоні, гриз шпалери і дроти. Живе 5-7 років. Мій прожив 5,5 років не дуже веселого життя - я працювала по 12-13 год і хіба клітку встигала чистити і годувати. При посиленій увазі - більш компанійська тваринка , ніж кіт. Особисто наш гуляв- гуляв, а в туалет біг у клітку ( можливо, просто повезло).
    Чи тримала б ще - тільки за умови достатнього часу на спілкування.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    В нас жив років 8. На той момент інших тварин в квартирі не було, тому про взаємодію не скажу. Клітка повинна бути достатньо простора. Наш був на вільному вигулі - клітка майже весь час відкрита, переміщався по хаті. Важливо не підгодовувати поза кліткою, бо вони какають, там де їдять, задовбетесь прибирати) Всі дроти були підняті - це обов'язково. А так, меблі не гриз, ніякої шкоди не робив. Тварина не особливо розумна, але няшна. Що цікавить, питайте.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Дівчата подідіться контактами хорошого державного ветеринара.