Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Я купила кілька щіток, але це все не те. Може порадите, яка щітка краща, тобто яка щетина, її густина.... Буду дуже вдячна :)
     
  2. roziava

    roziava New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Я купувала в зоомагазині в Інтерсіті на вул.Чорновола. Густа металева щітка, доволі м"ягка з напів зігнутими гребінцями. Має кнопочку для очищення( не треба переживати як шерсть дістати з гребінців). Поки йорк малий, шерсть буде кошлатитись інтенсивніше, бо мою старушенцію ковтунці перестали турбувати. Тому не переживайте, головне добре розчісуйте.
     
  3. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    Відповідь: Наші менші друзі

    Всім добрий вечір! Ми сьогодні взяли на Краківському таку красуню (в добрі руки). Може хтось знає:
    1. Чим ефектівніше вивести бліх?
    2. Де дешевше купити, а може в когось є непотрібна хатка з кігтєдрапалкою?
    [IMG на 1 024px × 768px] http://s005.radikal.ru/i210/1108/83/8494c7367951.jpg[/IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2011
  4. Відповідь: Наші менші друзі

    Я у обидвох своїх знайд виводила простим купанням з шампунем від бліх ("Прайд" називається). У молодшого бліх було менше, то достатньо було лише одного купання, після якого я ще трошки "вручну" повибирала блошок, які вижили у воді.. Старшенька ж була просто розплідником якимось :ninja: "Замочувала" я її у ванні аж 3 рази підряд.. Саме "замочувала" - так, що лише мордочка з-під води стирчала. То блохи всі бігом шурували на "сушу", тобто на мордочку. А я їх звідти збирала. Головне слідкуйте, щоб часом вода у вушка не потрапила.
    А ще є якісь крапельки на загривок. Та нам вони не знадобились.

    ---------- Додано в 21:41 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

    Не знаю, чи знайомі ви з котами, але вони переважно живуть і сплять собі там, де їм хочеться, і дуже рідко там, де хочеться вам :) А кігтедерку може спокійнісінько замінити невеличке полінце.

    А киця у вас гарнесенька, трикольорова :girl_tender:
     
  5. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дякую Вам nezabudka. Завтра з малим побігаємо по магазинам, пошукаємо шампунь. А що порадите для зубів? Василіса знайшла собі місце на тумбі біля телефону і гризе телефон.

    ---------- Додано в 20:48 ---------- Попередній допис був написаний в 20:46 ----------

    Кицька в нас перша. 3 місяці назад померла собака, теж знайда, було їй 13 років і мала хворе серце. На собаку я вже не згодилася, а вот кицьку хотіла.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    вони нам дуже допомагають. У моєї киці виявився блошний дерматит. І навіть від одної блохи у неї з'являються ранки на шиї, вона їх розчесує і вони стають все більші і більші. І тільки закапую тими каплями, все проходить.
     
  7. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Можна уточнити: після того як блохи зникають, дерматит проходить сам по собі?
    Бо в мого котяри щось схоже з"явилось після того, як втік на добу і прийшов з блохами.
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчатка у кого є хвилясті папужки, ви кігтики їм підстригаєте? Бо мій щось дуже "манікюристий" хоч і має точилки
     
  9. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    Відповідь: Наші менші друзі

    А як ці крапельки називаються? Бо ми бачили купу різних, але краще вже перевірені брати.

    ---------- Додано в 21:38 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    [​IMG]
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    розумієте, блох у моєї кицьки взагалі то ніби й нема, вона ж в хаті, хоча біля дверей вхідних у нас часто ходить кішка сусідів, тобто теоретично блохи легко можуть потрапити і до нас. Блоху я лише раз бачила у своєї кицьки і то ми тоді у свекрухи з нею були, там є коти. А капаю каплі, коли появляються ранки і воно за день два проходить. Бо перший раз, як то в неї з'явилося я ніяк не могла собі дати з тим ради. Мазала Сангелем(заживляючий гель для тварин) і всім, чим могла. І воно ніяк не проходило, довго, а лиш ставало тих ранок більше, а після капель дуже швидко все зажило. Мені просто в аптеці сказали, що буває в котів деяких така алергія на блохи. Каплі капаються на загривок і воно на місяць обергіє від блох.

    Я беру Advantage, там є для різної ваги кішок. Вони дорожчі(на раз тюбик коштує 34 гр, але воно того варте).
    Щойно прочитала, що на коробці пише-для профілактики та лікування бліх у кішок та декоративних кролів, а також для лікування алергічного блошиного дерматиту
     
  11. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дякую! Тепер знаємо, що купляти.
     
  12. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Ми за настійливими рекомендаціями подруги купили цю драпачку, правда без хатки. І що? Кицька до неї абсолютна рівнодушна:girl_nea:. Натомість подряпує (так, без фанатизму) бильце нового дивана.:girl_impossible::xaxa:
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    У мене нині дурдом, приїхав чоловік сестри з Сімоном(собака). Закрила свою кицю в кімнаті, вона довго мявкала, щоб я її випустила. ну думаю спробую. Взяла на руки, несу, опускаю до Сімона, вона на нього нашипіла, він почав гавкати, вона вирвалася з рук моїх і втікла в кухню під стіл, він за нею, я його ледь зловила... Взяла кицю на руки, заспокоїла, побула з наю. Результат-кицька сидить в кімнаті і навіть не пікає , щоб її випустили. Але ж то так тепер 2 тижні буде тривати?
     
  14. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    о, знайома ситуація наша кицька також дере правда крісла, а ще проблема як її покупати, вона шугаеться навіть від шуму води.
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Наші менші друзі

    не обов"язково, просто наразі їх треба тримати окремо, міняти місцями, щоб звикли до запаху, та й потім не залишати обох наодинці
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    надіюся на це... Але поки що моя кицька взагалі не хоче виходити з кімнати, Сімон з чоловіком сестри сплять в іншій кімнаті, я їх закрила, хотіла трохи випустити кицьку. Та де там... навіть близько не підходить. раз її на руках винесла, у неї шерсь стала дибки і вона побігла назад у кімнату-тут вна почувається найвпевненіше. Треба буде певно ввечір її кудись перенести, а сюди Сімона впустити. Головне, щоб гірше не стало, бо наша кімната то для неї саме безпечне місце.
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Наші менші друзі

    звичайно, там же ворог всього їхнього роду - пес:))) нічого, з часом коти починають розуміти, що їм ніц не загрожує, але враховуючи, що пес таки в гостях, то не варто силувати і знайомити їх, бо на адаптацію кота до собаки, в середньому, минає 2-4 тижні
     
  18. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчатка, добрий день! Знов звертаюся до вас. Моя кицька і її історія трохи вище по темі. Взяли в суботу кицьку і я зрозуміла, що багато чого про неї не знаю. Вік, здорова чи ні (животик трохи роздутий). Так весела, грайлива, трохи їсть, але в основному молоко і дом. ковбаску, часто спить, муууууууркотлива, я такого ще не чула, а саме головне сама пішла на лоток і все що треба зробила там.
    Може хтось допоможе?
    Живу в районі Нового Львова, може хто знає гарного ветеринара, може такого, який додому приїжджає і скільки коштує зараз візит?
    Всім заздалегідь дуже вдячна.
     
  19. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    ми беремо Фронтлайн ( вони продаються в великій банці -пулівізаторі), але в магазині мені відливають в шприц .Для кішки в 4 кг - десь 20 грн виходить
    баночка сама синьо-білого кольору
    лию то на загривок( розділяю на 2 рази ,тобто перший і третій день)
     
  20. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    Відповідь: Наші менші друзі

    Блох ми позбулися за 1 вечір. Спрей для собак і котів "Барьєр" після собачки нашої лишився, бризнула 1 раз на загривок, а зранку вся подушка, на якій спала Василіска була в блохах мертвих. Тепер питання лишилося відкрите по встановленню віку та здоров"я. Може хто знає ветеринара і тарифи за візит з оглядом?