Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Подзвоніть в клініку Рекс на Пильникарській. Там працює Юра Кордюкевич, він їздить на виклики додому. Лікар справді хороший. Ціни не пам"ятаю, давно його викликала.
     
  2. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    може я зле читала тему, але я незнайшла потрібної інфи, або пропустила... підкажіть, просю, з якого віку краще стерилізувати кицю, так шоб це було для неї найменш травматично? ми котика взяли підкиненого з подвір"я, живе в нас вже близько місяця.приблизно вік-3 місяці. то ше рано?
     
  3. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Нам лікар радила після 6 міс. Фактично вона практикує такі операції для тваринок із притулку навіть із 4 місячного віку, але для нашої домашньої киці, яка не гуляє вільно по вулиці, рекомендувала дати 1 раз "відмуркати".
     
  4. Відповідь: Наші менші друзі

    kljysochka, я читала, що кицю краще стерилізувати після першої тічки. Тобто десь в 9-10 місяців. А котика мені ветеринар порекомендувала стерилізувати в 6 місяців :confused: Може хлопчики раніше "дозрівають"? Буду ще взнавати. Ну у всякому разі в 3 місяці точно зарано :)
     
  5. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Друзі, приймайте до своїх рядів!:xaxa: Три дні тому я стала гордою власницьою киці (ех, і не знаю, як співає Сердючка, "плакать ілі радовацца"...)
    Значить, діло було так. У суботу на дачу до нас приблудилось двійко кошенят. Тобто, малий мій їх зобачив за парканом і почав волоти "Мама, няв!!", я прибігла, спершу одного знайшла у винограді, потім і другого, забрала швиденько до себе на подвір’я, нагодувала і обдивилась з усіх боків:yes: Как і слєдовало ожидать, були це дві киці, яких паскуди/сволота/нелюди (потрібне підкреслити) викинуло просто на дорогу, де і машина проїжджає інколи, і собаки швендяють. Обогрєла, нагодувала. Милі такі, бавляться, стрибають, а мені серце кров’ю обливається, адже завтра нам їхати додому, і що ж буде з кицями?
    До слова: котика у чоловіка жебраю давно, але він проти категорично ("цей сморід", "у тебе двоє дітей, який кіт?", "будемо жити у власному будинку, тоді...." тратата). А я котиків просто обожнюю, мала кілька у часи дитинства-юності, мріяла про шотландського висловухого із російсько-голубим забарвленням.
    Ночували киці з нами, на сусідньому ліжку. Вобщєм, прийшла неділя і почала я розпачати, шо з ними буде і теде, адже це не село, де котик може прогодуватись, це дачі, і сезон добігає кінця, і скоро нікого там не буде, та й навіть якщо буде...Сусідонька наша, інтелігентна жіночка, сиромудро заявила, дізнавшись, шо я нагодувала кошенят :"А, ну так це все, тепер ви від них не відчепитесь!" Блін, ну так прикро стало!!:diablo: Це ж виходить, звірика не те що взяти ніхто не візьме, та ще й якогось недоїдка не кине, бо це все, піши-прапала...Прив’яжеться звірик бідний...
    Погодився-таки чоловік, пожалів, бо тварин дуже любить, одну кицю пристроїли до свекрухи у Винники (вона у особняку живе), другу собі забрали. Їй десь місяці три, попелясто-сіра (здійснилась, хоч і отдальонно, мрія про російську голубу!), така мила, муркає весь час....і дітки щасливі:yes:[​IMG]
     
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Ми для свого кота поставили у коридорі метрову плиту ДСП (від шафи залишилася), оббиту старими капами. Точить кігті тільки там.
     
  7. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    така гарна!!!! супер! ви молодці! в мене місяць тому теж так появилася киця. я тут в об"яви давала на форумі, може кому тра.. не тра:) і зі знайомих та на селі, як на зло, нікому не треба. а киця виявилася дуже толкова і грайлива! на своє місце в туалет навчилась ходити льогко, а вчора помилково закрили на весь день в кімнаті і поїхали в село, то тримала до приїзду! а в мене ше й такса є, то не побраталися, але спокійно співіснують(ура!) єдине шо, то як бавится, то може куськати малу за руку чи ногу в пориві страсті! а мала любить її- то візьме на руки, то лягає поруч і так ніжно "кітіііі!"стало навіть шкода таку мудрилку віддавати (мала колись двох.маю з чим порівняти:)) лишили! тільки хочу стерилізувати..
     
  8. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    ось що знайшла
    Коли?
    Стерилізація може бути зроблена кішці, що перебуває на будь-яких, навіть на останніх, термінах вагітності.
    Найідеальніший вік для стерилізації котів, з точки зору ендокринології, - 6-7 місяців, але якщо обставини вимагають, то можливе проведення операції раніше. Якщо у кішки немає серйозних протипоказань, то операцію можна проводити в будь-якому більш старшому віці.
    Думка про те, що кішці для здоров'я краще спочатку народити, а кішку старше 4-5 років стерилізувати пізно, є абсолютно необґрунтованою.
    і про гормони
    Застосування хімічних контрацептивних засобів (контрасекс або антімяу) протягом тривалого періоду порушує гормональний статус тварини, що згодом чревато розвитком таких патологій як: кіст яєчників, залізистої гіперплазії матки, пухлин матки; також нерідкі випадки виникнення гідрометрія або піометри. Вказані патології лікуються тільки хірургічним шляхом.
     
  9. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    А я пішла в магазин за кормом для двох котів і прийшла з декоративним кроликом - його там тримали в нелюдських умовах!!! Нелюди!

    Це у нас дівчинка, Лола))) Чоловік тепер мене в магазини не пускає - каже я ще когось принесу))) А в тому зоомагазині знову новий кролик , в клітці в темному кутку, в якій він ворухнутись не може((((

    [​IMG]
     
  10. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    DEZY, підскажіть бу-ласка, чи багато проблем від кролика (шерсть, запах...)? Вони мені дуже подобаються, але ніколи не стикалась з хазяїнами такої тваринки
     
  11. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Підкажіть будь-ласка, як відівчити маленьку кицьку вилазити на стіл?
    ...Поки що ніяк не виходить.
    Їй ніби там нічого їсти, але ж цікаво...
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

     
  13. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчата, підкажіть: коли кіт "гуляє", то це відбувається поки не досягне свого, чи як кітка - треба перечекати?

    ---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

    Я пробувала водою з пульверизатора - тікає... Але коли нікого нема дома, а ще вночі - точно лазить на стіл. Теж не їсти - любить там спати - ловила "на гарячому" кілька разів. Поки не дістану пульверизатор - лежить і дивиться на мене:girl_cool:
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    якщо це кіт, то його каструють, а не стерилізують і це легша процедура, бо не треба зсередини вирізати нічого. Раджу таки каструвати котика і будете мати спокій
     
  15. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчата, може хтось має фретку? Я так хочу такого домашнього улюбленця, але не знаю як він у догляді, що їсть, чи любить робити свої "брудні справи" по закутках. Чоловіка вже майже вмовила. Тільки він каже, що якщо той звір гадить по закутках і линяє, то він такого не хоче.
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    24-25 вересня 2011 у Львові – Міжнародна виставка котів (розташування - ринок Південний)

    Загалом під час виставки презентуватимуть понад сотню рідкісних порід кішок, серед яких персидська, екзотична короткошерста, бенгальська, британська короткошерста, девон рекс, сіамська, шотландська висловуха, скотіш страйт, канадські і донські сфінкси, мейн-кун, український левкой та інші. Власники кішок привезуть своїх улюбленців не лише з різних міст Західної України, але й з Києва, Харкова, Донецька, Мелітополя, Черкас, і навіть Польщі, Росії, Сербії, Франції, Ізраїлю й Таїланду.

    Приходьте! Буде дуже цікаво!

    Ось інформація про виставку:
    http://zik.ua/ua/news/2011/09/20/309792

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2011
  17. ingyr

    ingyr New Member

  18. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчата, то я трошки не по темі, але схожої теми не знайшла. У нас вже кілька днів як щось шкеребеться в квартирі (або миша, або, аж страшно подумати - щур). Можливо хтось зтикався з такою проблемою і може щось порадити? От взяли на прокат сусідчиного кота, чекаємо результату. Я панічно того боюся - тому не можу спати, бо здається що та гидода може в ліжко залізти, взагалі вдома не можу розслабитися. Будь-ласка порадьте щось дієве.
     
  19. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Наші менші друзі

    А ви не знаєте, скільки вхід на виставку коштуватиме?
     
  20. nataliya

    nataliya nti

    Відповідь: Наші менші друзі

    Для дорослих 30 грн, для дітей 15 грн.