Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Звичайний песик - без породи. Напевно буде не величкий, бо мама з малих собак. Побачила і дуже сподобався. Я його ще не забрала.
    Звичайно напишіть і тел.і ціни, чи може приїхати, де він знаходиться. Буду вдячна.
     
  2. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Я маю песика Мастіно-неаполетано. Красень неймовірний. Звати його Кінг. Але в четвер з ним сталася дуже прикра річ. Його отравили. Зараз він лежить під капельницями. Хоче жити, лікарі дають мало шансів. Але він так хоче жити:sad:! А я нічим не можу допомогти. Мені серце крається. В нього відмовили ноги, сам їсти не може лише з ложечки, в нього обпечений кишечник. Як такі люди можуть ходити по землі. Це нелюди. Це вбивці. Він ніколи нікому не зробив зла. Він так дається любити.
     
    • Подобається Подобається x 16
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Я навіть не можу цього уявити.... Тримайтесь! Він мусить вижити!
    А хто це так постарався? Він що може взяти їду від інших? Ви бачили як це було?
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    хто постарався я незнаю, нажаль! Він бігає по - подвір'ї тому підняти міг їду. Взяти з рук він би не взяв.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    То як зараз ваш песик? А якщо у вас на подвір"ї то кому як не сусідам...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Вчора казав лікар , що сьогоднішня сутка критична, якщо протримається то буде жити. Сьогодні навіть пити просив :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Така лапочка,одужуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    :sad::sad::sad:, як то сумно, що люди такі жорстокі... Як щкода тих тваринок, що мусять через ту жорстокість страждати!!! Дуже надіюсь, що ваш песик одужає!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дуже шкода Кінга, в самої собака в 2 місяці 3 дні під капельницями лежала :girl_sad:...але вони живучі, вони одужують :girl_smile:
    На майбутнє.... в вас серйозна собака.... а такій пасувала б серйозна дресура, яка перш за все передбачає нічого з землі не підбирати і крім як в господаря нічого з рук не брати.

    А хто ваш ветеринар? Я зі своєї ізжу в "Андрій-ветсервіс" на Кубанській.... вже 4 роки лише до них. Але ще дуже хвалять клініку "Айболит" на Пекарській.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    а тама ветеринар андрій? не підкажете прізвище?
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    так там андрій ветеренар, прізвища не знаю, ми свого котоа теж тільки туди возили
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Ага, Андрій Курач.
    Але там крім нього ще є Костя (лікар-хірург) ставив на ноги таких яких, які вже здавалось ніколи не встануть. Михайло і Люба, теж класні лікарі. Михайло мою собаку свого часу з того світу повернув, за що йому безмежно вдячна :girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    оооооо, курач. точно. свого часу, а було то років 14 тому, він врятував нашого песика (німецький дог) від отруєння. супер ветеринар. і жив він тоді на науковій, зараз тут тільки мама. звернулися до нього по сусідству, бо не дуже тоді ще знали куди звертатися. але він справді дуже хороший ветлікар
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Зара розкажу смішну гісторію схожу до бразільського кіна
    а до мене якось була поранена сова залетіла то Андрій ту сову лікував :) Пра сова більше після того не літала. Пожила троха в мене і її жів сусідський кіт. Захожу я в кімнату... моя сова мертва а той француватий кіт довольно облизується. Тут мене трафило, я його за хвоста і через вікно запустила (дідько кіт через балькон до мене заліз). Той кіт зламав лапу і його також лікував Андрій. Потім коли той кіт зміг ходити, як тільки він мені на вочі попадався я його ногою так жбурляла шо летів на пару метрів від моїх вочей. Одного разу жбурнула ним у металеві двері сусідів навпроти. Розбилася в бідного совоїда голівонька. То Андрій сказав шо в кота стався крововилив у мозок і певно той не виживе. Вижив скотина і ше якось мені попід ноги потрапив у мою хату і жів мені папугая. Тут котику настав триндєц і навіть Андрій не міг зібрати його до купи.
    Андрій кльовий лікар :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    чомусь він мені схожий на Георгія Делієва з маскі-шоу.......бакенбарди в нього такі специфічні :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    нажаль я не знаю як він зараз виглядає :sad: давно то було
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Вирішила показати наше "рыжее чудовище" як називає її чоловік :girl_haha:
    Англійський спаніель, Сара, майже 4 роки.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  18. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Мій Маркус і наша Нюра :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    От тепер і у мене є песик! Який він маленький і так потребує уваги! А як радується коли ти його береш! А як він мене зустрічає!
    Моїй радості немає меж!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Наше чудо горохове:
    [​IMG] - тут йому три місяці (не тому, що патлатіше, а тому, що з чорними вухами :) )
    І через місяць:
    [​IMG]
    Виріс мало не у два рази.

    П.С. А чи нема у нас окремої теми з домашніми тваринками? Якщо є, я би просила модераторів перенести мій допис туди. :)
     
    • Подобається Подобається x 6