Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Та мій взагалі невідомо якого кольору буде - він не сіамський, а невський маскарадний, вони навіть в полосочку бувають :)
    Наприклад, такі:
    Переглянути вкладення 547
    І в мого бандюгана на морді також полосаті розводи видно, якщо придивитись, хоча все-таки на сіамського дуже подібний, хіба що волохатий, морда широка і взагалі сам такий набитий.
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  2. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Підкажіть ,будь ласка хорошу ветлікарню в Західній Україні,толкового лікаря.
     
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    свого собаку водила в Тернополі до Скіри Івана Федоровича. Він чудовий лікар, справді любить тварин. в нас нічого серйозного не було, а от собаку моєї подруги він врятував (після важкої операції в 12 років кокер спанієль прожив ще 3).
    можу дати номер телефону, як приїдете, можу провести до нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Олена Миколаївна Гошко - фанатка своєї справи 80679369844. Лікуємо Грея тільки в неї і дуже задоволені.
    Робить складні операції, виїзджає по викликах додому
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  5. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Порадьте ветеринара...

    Може я і не в тему дописалась, але не знайшла куди ще:girl_haha: Порадьте хтось хорошого ветеринара якій знається на котиках. Бо я взяла собі кота, а він пчихає, була в вет клініці на Тургєнєва, там прописали якусь бездієву штуку, він кої коту погіршало я б сказала, але не покращало точно... Зараз пішла в Андрій-ветсервіс, там сказали треба антибіотики... Ну вкололи, але я так щоб перестрахуватися і на майбутнє, дуже б хотіла мати контакт толкового лікаря. Якщо хто знає, буду вдчна:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Порадьте ветеринара...

    осьде тема про тваринок

    Попросіть модераторів дописи перенести

    а ми возимо на Тургєнєва. Наш також пчихав прописали уколи - давно не пчихає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ветеринара...

    Дуже дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Іру

    Іру Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ветеринара...

    Коли хворіє наш котик, ми возимо його в вет. кабінет на Пекарській, там всі лікарі дуже хороші!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Порадьте ветеринара...

    А я розчарувалася в ветеринарах... Є в нас котик, і щось йому сталося з вушком, сильно нагнало, постійно з нього щось текло, поганий запах... ми ходили до 3-х різних ветеринарів, всі до одного казали, що то рак, одні казали- папілома, інші - кліщі, казали, що таке буде вже до кінця життя (котик вже трохи старенький, 13 рочків), рік помучились, а недавно покапали йому антибіотик, і все загоїлось!
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Порадьте ветеринара...

    І я не вірю ветеринарам. ще якщо котиків і песиків лікують, то хомиків-ні!!коли мій Хома проколов собі око пішли до ветеринара, вона сказала, що за тиждень пройде, а він за два дні помер:girl_cray::girl_cray:
     
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ветеринара...

    Ага, ці ветеринари як і лікарі... все гірші і гірші...:girl_mad: Хоча Андрій-ветсервіс кажуть хороший. Принаймні хочу в то вірити... Бо була на Тургєнєва, там лікарка виписала каплі, типу гомеопатії, і все, добре що в інтернеті почитала, що то вибачте до дупи і швидко побігла до іншого... А там сказали що добре що прийшла бо то інфекція і якщо не лікувати то.... навіть казати не хочу:girl_mad: А якби я далі капала?:girl_mad: Сподваюсь котику тут поможуть, а потім превивки зробим... А ще одній ветеринарші дзвонила, порадили, так вона мене годувала що зайде спочатку в суботу ввечері, прочекала - нема. Дзвоню, вона каже, ой типу я не встигаю, завтра зранку зайду, в 9... Я встала, чекала її, нема, 1 - нема, 2-нема, дзвоню, не бере трубки, так і не прийшла за*ранка (інших слів нема), і навіть не подзвонила. Добре що то не було терміново. Отак то:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ветеринара...

    Дуже задоволена нашими ветиринарами, що працюють у вет.кабінеті на вул. Пильникарській, це коло ресторану Пафос, одразу за церквою Миколая.
    Там є ветиринар Юра - просто лікар від Бога. Дуже акуратний та досвідчений. Кота сестрі врятував 8 річного, коли той уже ходити не міг, кіт ще 1.5роки прожив, вирізав пухлину 9 річному псові коліжанки, коли на Промисловій казали усипляти, він так добре зробив що навіть швів не видно, пес уже рік бігає і добре себе почуває. Мого кота теж шив багато разів - дуже акуратно, а раз коло ока і так зашив що навіть не видно було потім! Ще там є ветеринар Саша, дуже любить тварин і до кожної живої істотки відноситься з любовю, це взагалі рідкість серед ветиринарів. Теж хороший лікар, завжди і порадить чим годувати і кліщі завжди професійно витягує моїй собаці, теж робить операції. Кому потрібно - дуже раджу цих ветеринарів, справді професіонали і порядні люди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ветеринара...

    Чула дуже багато позитивних відгуків про веткабінет "Айболит" на Пекарській....
    Але я свою собаку вже 4 роки вожу в "Андрій-Ветсервіс". Ще коли вона була цуценям вони її від смерті врятували, і в подальшому - огляди, вакцинація - лише до них. А ще перед собакою ми до них з папужкою звертались, з морською свинкою - мені нема чим їм дорікнути. Навпаки дуже вдячна що вони толкові лікарі.

    Якщо треба можу в ПП дати мобільний лікаря.

    П.С.
    А на рахунок цього:
    якось зимою моя собака уж не знаю як але підхопила шлункову інфекцію...... то я з роботи лікарю дзвонила що не встигаю .... він мене до 8 вечора чекав..... лише мене...... бо знає що в моєї собаки шлунок трохи слабке місце.
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  14. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Наш новий член сім"ї :girl_in_love:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    А хто в дома має черепаху????Бо моя доця забажала на День Народження....от не знаю.А який за нею догляд і т.п???І яка приблизно ціна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Наші менші друзі

    Файний пухнастик :) Любіть його :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчата, хто має котика, поможіть:girl_sad: Маю таку проблему. Взяла додому кошенятко, а воно чихало. :girl_sad: Я водила до 3 ветеринарів вже очі капали, антибіотики колили, вітаміни давали, але ніц не помагає:girl_cray: Котяка 3 тиждень майже без змін від лікування пчихає і закисають очка.:girl_cray: Сама весела, ховрою не виглядає, бігає, апетит добрий, за виключенням періодууколів антибіотиками, тоді майже не їла:girl_sad: Я вже не знаю, більше анибіотиків я їй точно не дам, тому до ветеринара іти не хочу, бо знову почнуть пічкати, то перевірено досвідом, а кошеняті 2 місці тільки, може хто мав щось подібне чи знає, що можна зробити? Може просто лишити кота в спокої, само перейде?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Мої батьки мають попвнення в сім"ї. Раніше мали кокера, тепер маєм біггля:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    Дівчатка чи ви часом незнаєте чи кішкам в 6 - му віці роблять чистку? Якщо можна лікарні чи приватні кабінети де роблять такі операції? В свій час не зробила, а тепер бачу, що вона за часто гуляє.
     
  20. Griotka

    Griotka Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    [​IMG]
    а оце мій свинокіт... зараз бігає по кімнаті і ловить муху....
    малесеньке і хворе кошенятко виросло в великого товстого і дуже-дуже лагідного котопотама...:girl_in_love:
    а був час, коли боялась, що не виживе... тьху-тьху-тьху, все пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 7