Натуральне каміння, прикраси, кристали та літотерапія

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем tinkaKris, 15 Жовтень 2017.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    все може бути. Але, я свої александрити нікому не віддам, вони-мої любимчики. :girl_yes2: Кульчики мені мама подарувала до пари з перстнем, який чоловік подарував:connie_pull-pigtail. Ці кульчики колись тато їй з Владивостока привіз. А де чоловік взяв перстень - поняття не маю:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Якось спробую їй носити, вони такі оригінальні :girl_smile:
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2017 ---
    @flame теж носите тільки кульчики і все ок? Бо радять його з чимось ще носити. Він так класно колір міняє, треба спробувати одягти, бо давно вже не вдягала свої кульчики з александритом.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2017 ---
    в мене теж від світлого, такого прозоро-зеленуватого, до насиченого фіолетового стає, дійсно треба носити, а то така краса пропадає!
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2017 ---
    Я ще маю намисто з перлів річкових, деколи до сукні чи светра треба. і корали в масивному намисті, їх майже не ношу не має під що) Ще хочу якісь світле натуральне намисто прикупити. От бірюзу ніколи не мала, хоч вона така популярна)
     
  3. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    О і я люблю натуральне каміння. Маю гарнітур з топазами, сережки з чорними перлами, кулон з синім опалом (ала він такий гарний, що маю підозру, що це синтетика:girl_in_dreams:).
    А ще люблю коралі і браслети з натурального каміння. Маю авантюрин, опал, онікс, перламутр, кілька видів кварцу, аквамарин, апатит, місячний камінь, норвезький лабрадор, аметист, бірюза.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    На onedayshop цього року було стільки всього з каміння натурального, очі розбігались :connie_pull-pigtail
    А ще зараз читаю дуже цікаву книжку про камінці, вже не раз про неї чула (і ті хто займається мінералами рекомендують) от руки і дійшли ))
    (Автор Філіп Пермутт).

    Пишіть який камінець вас цікавить, напишу вам щось цікавеньке з книги ;) :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А в вас є/чи носите діаманти? Чи як кажуть діаманти пасують жінкам "за..." років? Признаюсь мені діаманти не найбільше з каменів подобаються, не тягне якось дон них. Не розумію чому навколо них стільки ажіотажу. Чи делікатні камінці і молодим пасують, як думаєте? Вони ніби якоїсь солідності і важкості образу додають.
     
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Діаманти не ношу, але один перстеник,який мені чоловік подарував після народження донечки, то ношу весь час.
    95233.jpg
    такий.
    А вироби з натуральним камінням теж дуже люблю, маю з малахітом набір, з сапфірами, бурштиновий такий жовтенький:)
    перли. Ще хочу щось гарне з бірюзою і агатом.
     
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream


    Були там 100% наші львівські коралики і мазерофкристал ;)
    Є, часами ношу під настрій, як і все інше золото з каміннями.
    Зараз більше люблю срібло і браслети з каміння.
    ..
    у кого браслети з каміння, кидайтесь фото ;)
     
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    "Цілющі кристали"
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    для тих хто цікавиться камінням, можу порадити магазин Агата, на Краківській. Там є чудова Галина, яка допоможе підібрати потрібний камінь відповідно до потреб. там є як і прикраси, так і просто каміння, друзи тощо. В них сторінки у ФБ і інстаграмі.
    Цілющі кристали (видавництво КМ-букс) я купувала в Книгарні Є. Бачила ще в Алхіміку, але там була така націнка, що мамцю рідна.
     
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Галина дійсно чудова :) :girl_yes2:
    А ще справжній фанат своєї справи.
    В «Агаті» можна перемацати всі камінці поки знайдете свій)) і ніхто не буде скоса зиркати ;) дівчата ще так захопливо про них розказують, що там можна залипнути надовго:girl_cool:

    А книжка ще у «букві» була.
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2017
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Руда Лисиця я їх речі на Вернісажі бачила, в них там є столик, вони добре в тому розбираються і все порадять що треба.
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так, і є от ще магазин (десь рік приблизно, чи трошки менше). В магазині як-не-як, але зручніше роздивитися, приміряти, оплатити карткою та й банально тепліше і того всього добра більше.
     
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Маю трохи прикрас з натурального каміння, потихеньку викладатиму.)
    Мій улюбленець — сердолік
    IMG_20171106_165806.jpg
    Ніжні агатики
    IMG_20171106_170859.jpg
    Тигрове око, навіть на дотик таке особливе, шовковисте
    IMG_20171106_171434.jpg
    Родоніт
    IMG_20171106_171916.jpg
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 4
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    що про рубін пишуть? Маю бабусині рубіни, і чогось вони мені не носяться...цікаво, чи просто колір не мій, чи щось цікавіше.
    не стрималась - пішла одягнула свій перстеник з рожевим кварцом - от він мені якраз про жіночність 100%, дуже його люблю і от якось так відчуваю і так з ним почуваюсь ніжно-жіночно. І ще гірський кришталь мій улюблений. Аметист дуже подобається на відстані, але носити його не хочеться.
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Схожий на яшму, індійський агат нагадує яйця якоїсь пташки :) Шалено люблю це намисто, але треба його нормально реставрувати, бо порвалось (якщо знаєте, хто таке робить, порадьте)
    IMG_20171106_180058.jpg
    IMG_20171106_180436.jpg
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 4
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Вище згадували «Агата» на Краківській, вони можуть ремонтувати, доречі в Галини можна і питати бо вона прикраси робить.

    Багатьом підходить. І навіть тримати його поруч це добре.
    Властивості основні: Відновлює фізичну, емоційну та розумову рівновагу. Добре тримати в кімнаті де потрібно створити спокійну атмосферу або заспокоїтись.

    Приносить здоров"я, рівновагу,енергію, достаток, багатство, знання, творчі здібності, пристрасть.
    Надає захист Допомагає у нових починаннях і змінах.

    Цей дійсно всім підходить.
    Називають "камінь хорошого самопочуття", покращує якість життя, змушує почуватись щасливим, та заряджає енергією.

    Ті що ви писали подобаються, всі додають життєвої енергії, значить вам зараз це треба).
    Все рівно кожен відчуває камінці по своєму ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А я від тигрового ока аж надлишок енергії відчуваю, гріє шию мені, особливо поза межами дому, між малознайомих людей.. щось в тому є... Агати найбільш нейтральні і комфортні, їх малюнок можна розглядати безкінечно. Родоніт такий романтичний, виключно для сімейного кола...
    Сердолік — намисто гарного настрою і рішучості, однозначно )
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2017
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    а я є хтось кому дикі мінерали подобаються ?? :)
    Завтра при нормальному освітленні свої улюблені сфотографую, зокрема і аметист, такий він крааасивий і оброблений і ні, то любов :girl_in_love:
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я почала збирати колекцію мінералів від ДеАгостіні, але зрозуміла, що в прикрасах люблю їх більше. Маю на згадку камінчики тигрового ока, оніксу і родоніту, дууже красиві.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    він покращує інтуїцію, може щось вам підказує ;)
    посилює ауру і захищає. Він вам комфортний, агати також дуууже різні бувають і не всім підходять
     
    • Подобається Подобається x 1