"Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь)

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Листопад 2013.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Яка вам краща за Мандарін? А який тип волосся і засоби брали?
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Так, Яка більше сподобалась. Був у мене з протеїнами вівса і ефірними маслами, без визначеного типу. А Мандарін - Медова серія, для всіх типів. Моє волосся - мабуть ближче до жирного, або нормальне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Вже кілька місяців користуюсь переважно шампунем Яка (для укріплення волосся з реп'яховою, лляною та оливковою оліями), правда, після нього волосся досить швидко жирніє, напевне, через вміст олій. Часом користуюся данським шампунем Urtekram (з розмарином). Цей шампунь добре підходить для мого тонкого волосся, після миття воно стає жорсткішим і об'ємнішим, а також довше залишається чистим.
    Ще в шкільні та студентські роки я кожного разу після миття голови споліскувала волосся відваром різних трав, і тепер хочу знов почати так робити.
     
  4. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Згадала, що раніше купляла суміші трав для волосся в таких собі "чайних" пакетиках. Не знаю, чи справді такі ж корисніші. як звичайні сушені трави, але в використанні точно зручніші.
     
  5. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. shelev

    shelev Member

    Моя знайома (вона займається нетрадиційними практиками, зокрема рунами) розповідала, що лікувала ушкоджене волосся рунічними формулами. Наносила формули на щітку або звичайний шампунь. Знаю, що була дуже задоволена результатом.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чим можна замінити калгон для пральної машинки? просто кальцинованої содою чи ще щось додавати потрібно? вода в нас жах - і тверда,і оранжева і ще там щось, фільтри не рятують особливо.
     
  8. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Вас цікавить, як почистити пральну машинку від накипу? Я правильно зрозуміла? Якщо так, то ми очищуємо її за допомогою оцту.
    Для нашої машинки місткістю 5,5 кг майстер із сервісного центру, який її встановлював, порадив робити так. Раз в півроку залити в порожній барабан 4 л оцту і включити машинку в режимі "Бавовна 95"+"Половинне завантаження"+"Без віджиму".
    Калгону чи інших пом'ягшувачів води не використовуємо, на пом'ягшувачі води, які є у складі пральних порошків, теж не розраховуємо, бо перемо переважно тертим господарським милом ).
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Можна те саме, але з лимонною кислотою. Сама ще не пробувала, але з чайника наката тільки так "знімала".
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    тобто просто 4 л оцту перепрати?
     
  11. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Так. Але 2 пакети лимонної кислоти раз на три місяці дешевше буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А з кислотою розкажіть деталі, всипати у відділ з порошком в скільки?

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Начиталась за природні шампуні і тепер спробую сама відтягнути миття голови хоча б на 4 дні, вже відтягнула до 2 днів, на 3 мию то вже нормально виглядаю на наступний день, раніше чуть не щодня мила голову, бо жирніло страшно, але в мене від природи жирна шкіра, може ще з тим пов"язано...
    На рахунок всієї хімії то я теж миюсь водою і милом дитячим зазвичай, не люблю всіх тих гелів до гелів після, а малого і милом мию раз в тиждень, лише руки миє з милом щодня, голову теж раз в тиждень миємо інколи в 2 ( якщо хворіє то я голову не мию йому), брудним він не виглядає зовсім, не подобається мені застосування тієї всієї хімії для нього
    А полоскання травами треба собі відновити, колись кропивою полоскала і ромашкою, раз в тиждень то волосся живіше було
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    власне тільки для пам"кшенн води.
    як і чим чистити, щоб не дуже пошкодити машинку - я розказувала пару сторінок тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @HOPIC Ви вже знайшли натуральний антистатик для меблів? Пам'ятаю Ви запитували тут про нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ні, зараз не маю можливості робити і випробовувати суміші)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я додаю час від часу просто кальциновану, як не забуваю. Але в нас вода не аж така капець погана.
     
  18. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Я висипаю два стандартних пакети кислоти (таких жовтеньких, кажись "Мрія") просто в барабан. Ставлю прання на 90 градусів, без віджиму. Отак і переться вода з кислотою. І все. Роблю раз в 3-6 міс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kalina

    Kalina Active Member

    Поділіться будь ласка рецептом з житньої муки.
     
  20. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    3-6 ложок столових житньої муки (пшенична не підходить) збиваєте з теплою водою до консистенції сметани. Кількість муки залежить від довжини волосся.
    Наношу найбільше на корені і по довжині. Тримаю до 10 хв, коли як. Змиваю. Після того обов'язково або бальзам або змити водою з оцтом, чи каркаде, чи лимоном.
     
    • Подобається Подобається x 6