"Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь)

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Листопад 2013.

  1. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    А якими натуральними засобами можна підживлювати кімнатні рослини (такі щоб не хімічні, не токсичні і без запаху)? Чула про настій яєчних шкарлуп, то чи справді він дієвий? Як лікуєте кімнатні рослинки, якщо вони хворіють?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    дівчата, хто перейшов на натур. шампуні, поділіться досвідом.
    мию вже місяць з хвостиком волосся житньою мукою або шампунем ручної роботи (на відварі мильних горіхів)
    останні рази мила лише шампунем, бо треба було швидко)
    після змиваю бальзамом ручної роботи.
    що мене турбує: волосся на другий день гарне, чисте і об'ємне, а вже буквально через день втрачає свій блиск, стає якимось важким чи що. при митті промисловими шампунями волосся чистим було довше.
    я не можу зрозуміти, це воно ще так звикає? чи я щось не так роблю? вже і часу трошки пройшло. я вже і не мрію про миття раз в тиждень (а надіялась)))
    і особливо з брудним вже не походиш, весна, тепло...
     
  4. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Чи бувають натуральні лаки для нігтів?Чи це у будь якому вигляді буде шкідлива хімія?
    І ще питання, чи всі еко-шампуні піняться гірше від звичайних, чи це тільки Яка така?
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Так, піни мають менше, бо не мають в собі шкідливого лаурил сульфат натрію, який є піноутворювачем
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Я на iherb бачила з хорошим складом. Ціна трохи кусається як для лаку. Думаю замовити, але поки кольорів, які хочу, нема
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    О, і ще. Хтось підкаже де у Львові можна щітку до волосся купити. Хорошу, але еко, щоб без пластика. Дерев"яну може?
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Мав би бути хоч трошки прогрес, може спробуйте інші засоби. Я вже писала, що зараз маю Вайт Мандарін, то з ним щось, чим далі, тим гірше, ще трошки докористаю, і вертаюсь на Яку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Isa

    Isa Well-Known Member

    певно 100 раз згадувалось, але запитаю тут, кокосова олія, вона для засмаги чи захист від сонця?... що натуральненького порадите для захисту дитяче?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Захист.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. gaby

    gaby Member

    Дівчата, пробачте, мабуть ця інформація є, але треба шукати. Чи не могли б ви сказати яких саме складників не повинно бути в шампуні?
     
  12. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    дівчатка! які креми для лиця використовуєте з натурального чи більш менш безпечного?
     
  13. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Кокосова олія, та що їсти і та що на шкіру-то одна і та сама?
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2016 ---
    Хто яку зубну еко-пасту використовує?
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Та, має пахнути файно, нерафінована
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    handmade-magic Тут є хороша зубна паста і не тільки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    і як ваші справи з еко-продукцією для волосся? трохи є прогрес?
    бо у мене так само,я кілька доглядів змінила і ситуація не виправилася - все ж важке жирне і сухе на кінцях волосся на другий день після миття(( вже замахалася від постійно ніби немитого волосся, а зі звичайними засобами все ок.
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    в мене на разі ок)
    мукою не мию, бо вона мені тримає волосся чистим менше часу, ніж звичайний шампунь.
    в тому випадку я мала шампунь ручної роботи і казала що він не дуже добре миє. як виявилось його треба було більше брати.
    зараз маю знов шампунь від тієї ж дівчинки, але вона зробила за якимось новим рецептом. я дуже довольна. волосся чисте довше, ніж після звичайного шампуню.
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2016 ---
    як часто миєте волосся звичайними шампунями?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Я теж так
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    а що за шампуньки маєте?) можна в ПП)