"Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь)

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Листопад 2013.

  1. avokado

    avokado Well-Known Member

    Після душу ще поки волога шкіра насипаю трішки соди на руку і ніби втираю у зону підпахв. Роблю це над ванною, бо трохи в процесі осипається.Ще можна розвести соду водою і налити у пляшечку-спрей, так ніби зручніше. бо нічого не осипається. але я звикла до першого способу.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Дівчатам, хто в Штатах живе або зі Штатів замовляє, може бути цікаво. @panikvarts @Iablinska
    Я тут відкрила для себе новий деодорант. Чомусь кристал перестав для мене працювати, відколи Мелася перейшла на довші перерви в годуваннях. Мені випадково натрапила на очі реклама із особливою пропозицією, де можна було взяти пробники деодоранту й заплатити лише за пересилку. Я так і зробила. Мені прислали три штуки. Два з них мені підійшли. Взагалі запаху нема. І навіть якщо пропустити день, то теж нетрагічно. Раніше у мене просто жах, що робилося.
    Він недешевий, але реально діє. Читала інші відгуки, то теж тільки позитивні. Мені власне сподобалося, що можна взяти пробники. Правда, зараз вони лише один присилають на вибір, якщо не помиляюся.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    а що перестали потіти?)
    чи я щось не зрозуміла)
     
  5. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Дєвочки, мабуть десь писали, не годна то всьо лопатити, порадьте будь ласка натуральну щіточку зубну для немовлятка і пасту!
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    зубна паста - Веледа з календулою. Вона не дитяча, але найбільш натуральна з усіх швидкодоступних. Нормальна на смак, можна їсти.
    щітка? а що є різниця? головне, щоб м’якенька була.
    ще можна чистити паличкою такою спеціальною без пасти, але я до того ще не доросла.
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    з того що мені подобається, щоб зайти в магазин і купити то R.O.C.S там і перша щіточка, і паста добрі, ніжні, але вони нажаль частково російські(
    Веледу не пробувала, але по складу добра
    з того що ще в нас можна купити - Curaprox щітка, але то дорогий швейцарський виробник, але і бездоганний на перші зубки, ну і дорослим якщо чутливі
    є на стійках з зубними пастами в КК, у Вамі, якщо замовляти в неті, на кідстафі наприклад, то дешевше
    але на тих стійках є й інші виробники. можна глянути асортимент перших зубних паст і щіток
    Elmex в нас часто радять стоматологи.. ну паста з маленьким вмістом фтору, щітка мені так собі
    Chicco - мені не подобаэться ні паста, ні щітка, принаймі на перші зубки

    а далі йде iherb, наприклад
    Xlear, Kid's Spry, Tooth Gel with Xylitol, Original, 2.0 fl oz (60 ml)
    RADIUS, Pure Baby Toothbrush, 6 Months & Up, Ultra Soft, 1 Toothbrush
    треба підбирати
    Kids & Baby Toothpaste - iHerb.com
    мені ця підійшла остатньо, але не знаю чи буде добра на перші зубки
    Kiss My Face, Obsessively Natural Kids, Toothpaste, Berry Smart, 4 oz (113 g)

    з вітчизняних і відповідно бюджетних
    Зубная паста профилактическая с маслом зеленого грецкого ореха
    там ще є пару видів, але не знаю чи вона підходить на перші зубки, але думаю під після 1,5-2р можна пробувати, принаймі знаю що користуються
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2016 ---
    в мого були дуже чутливі зуби і ясна, тому будь-яка перша щіточка нам не підходила
    але натуральні мягкі то всі були добрі, але де таку купиш у вільному доступі?
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    там великий вміст фтору. ковтати не можна. то звичайна така собі паста. те, що вона німецька, не робить її натуральнішою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а Chicco натуральна?) я швидше загальний огляд зробила, враховуючи те, що рекомендують стоматологи в нас, напр. мені одна казала, що Елмекс дуже хороша паста, підходить для перших зубів, і вміст фтору там менший ніж звичайно (може порівняно з дорослими, не знаю)
    і це в провідній клініці Львова
    загалом радять Елмекс, Чіко і Веледу (і на тому спасибі), ну і ще виробників, яких продають в клініках))
    взагалі, якщо підходити до питання вимогливо, то в нас журбинка з такими от засобами для перших зубів, або вони недоступні чи умовно доступні фінансово
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2016 ---
    @Rona ще цю з iherb беруть діткам, по складу хороша
    Redmond Trading Company, Earthpaste, Lemon Twist, 4 oz (113 g)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Здогадуюсь в якій клініці вам радили ці фірми.
    Я за Веледу із айхерб Earthpaste лимонний смак. Бо власне ними малому чищу зубчики.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Прикольна щітка, дуже м'ягенька, добре чистить.
    @Rona зубну пасту можу порадити таку
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Щітки, так само як і ниточки для зубів, теж обробляють фтором.
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2016 ---
    Для перших зубів і взагалі до двох років пасти з фтором небезпечні для дитини. Із малим вмістом фтору починають рекомендувати вже більшим діткам, після двох. Це якщо ми говоримо про загальні стоматологічні поради.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    нєа. принаймі я свому дала аж після 1,5р, коли навчився спльовувати. там склад вже для більших, хоча варіант без фтору доисть пристойний
    я брала екслеар з ксилітолом або ерспейст.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Щітки з фтором?! Жах. Але ж воно змивається за кілька разів?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Не знаю, не досліджувала цього питання, але в стоматологічній продукції 95%, як не більше, всього містить фтор. Знайти нитки, пасти, щітки тощо без ітору можна, але того не так багато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. bobcat

    bobcat Member

    Привіт Може хтось бачив вчора по новому каналі "абзац", там показували як зробити не шкідливий засіб для миття посуду .Там було господарче мило ,спирт гліцерин настоянка календули вода
    Пропорції нене всі запам'ятал,мило ?
    Спирт 4 ст лож
    Настоянка 1 ст ложка
     
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Такі миючі засоби не вимиваються і з їжею потрапляють в організм!| Абзац від 24.11.16 | Абзац!
     
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Підкажіть чим мастити дитині губи на прогулянку, дитині 1.4, після прогулянки верхня губа потріскала і кровить.

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Можна ланоліном (пуреланом чи іншими).

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1