Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    і я всім і всюди роблю укладки і макіяж і хотіла б піти на курси перукаря, але для себе, просто люблю то - стригла б маму, сестру, доцьку. В салоні працювати не хотіла б - важка робота, мене моя викладацька більш влаштовує. Але все ніяк не можу знайти ні часу, ні грошей на курси...
    Панадолко, як кажуть "краще шкодувати про те, що зробив, аніж про те чого не зробив", тому....тим більш така освіта вам дасть вміння, а не просто диплом, який може і не знадобитись
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Шановна Панадолка в мене ідентична проблема. Я юрист з 10 річним банківським стажем і ... мама. Але на роботі не відчуваю повної гармонії Таке враження, що можеш набагато більше ніж робиш. Крім того, чим більше людина вміє, тим більше може дати іншим. А чим більше людина дає, - тим більше позитиву отримує. Ось так ! Тому пробуйте себе у всьому, що Вам подобається.:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Panadolka, підіть на курси обов'язково. Мрії повинні здійснюватись. Щодо кар'єрного росту. Власний манікюрний салон - от можливий кар'єрний ріст. Чесно кажучи, мені у Львові страшенно бракує манікюрних/педикюрних салонів, таких, які є в Штатах. Отакого

    [​IMG]

    Куди б можна було піти з товаришками і попльоткувати, поки робиться педикюр. Може, ви такий відкриєте через декілька років?
     
    • Подобається Подобається x 26
  4. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Танюша, йди на курси!!! Ось є гарна школа (не реклама ;)) http://www.dlab.com.ua/id/2982 Моя манікюрниця там викладає, постійно займає призові місця на конкурсах (боді-арт, нейл-арт... ) Вважаю, що багато залежить від педагога, в одного ти будеш нігті пиляти, а в другого митцем станеш. Бажаю успіху!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Знаэте, якшо э мрiя то треба робити все для здiйснення. Потiм в старостi можна дуже пошкодувати про те чого не зробив в молодостi.
    А скажiть як вияснити для себе що робити в життi?
    Я, пiсля iнязу почала вчитися на юридичному. На iнязi бо так хотiли батьки на юрфацi бо так хотiв чоловiк, а менi не подобаэться нi одне нi iнше Тобто не подобаэться на всi 100. От i стою я i думаю що ж менi робити далi
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    А що подобається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Так от в тому i проблема: подобаэться все i нiчого настiльки, щоб опредiлитися остаточно. Побачила таку темку на ДП i подумала може тут хтось був в подiбнiй ситуацii i я шось для себе почерпну звiдси. Ну ж бо, дiвчата, розкажiть як ви визначилися з професiэю?
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    часто з професією, чи з заняттям в житті допомагає саме життя - хоч-не-хоч, а треба, втягуєшся, починає подобатися і т.п.
    я підтримую, що головне - це гармонія з самим собою, любити те, що робиш.
    але, думаю, що багато залежить і від самої людини - можна на будь-якій роботі і при будь-якому занятті навчитися люиби те, що робиш. треба вміти знайти саме той ракурс, з якого ви полюбите своє заняття, що б це не було.
    і ще -
    стояти на роздоріжжі - це не тільки негатив. адже перед вами до певної міри відкриті абсолютно УСІ можливості.
    людині, яка вже чимось конкретним в житті займалася, чи десь пропрацювала якийсь час - важче все кинути і почати з нуля. пинаймні в більшості випадків.

    чому б вам, Панадолко, дійсно не піти на курси манікюру, там вам відкриється набагато більше сторін цієї професії - тоді ви точно зможете визначитися
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Це напевно в тему про знаки долі, але якби ви знали які для мене, власне сьогодні, актуальні і помічні ці слова!!!
    Дякую:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Особисто я би зараз не ризикнула поміняти свою роботу на шось інше, нехай і більш привабливе в плані "подобається". Тому, що моя робота - це стабільний хороший заробіток і завдяки цьому я можу дозволити собі багато чого. І навіть, якщо робота приносить шалене задоволення, але гроші мізерні - то особисто для мене цю роботу треба в сад. Звісно багато, хто розраховує на те, що чоловік буде працювати і його дохід основний. Але все ж всяке трапляється і себе утримувати треба вміти. ІМХО
    У вас, Панадолко, зараз найвигідніше становище - ви можете обирати і не боятися помилитися. Бо 1) у вас є час, навчитися, спробувати, знайти роботу в будь-якій сфері. Тим більше, що зараз криза, маєте повно часу. 2) у вас є чоловік, який вас фінансово підтримає і 3) головне - у вас є бажання і мрії! І за ними треба йти (коли ж як не зараз?). В будь-якому разі удачі вам!
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Танюша, iди вчись i пробуй, дерзай. Як вийде в тебе все на добре, то будеш щаслива що зробила змiну. Як не вийде, ну то принаймнi будеш знати що ти спробувала щось зробити а не сидiла на дупi i жалiлась про життя. Я оце теж хочу iти вчитись знов, на iншу вищу освiту. Тiльки не знаю чи мене приймуть. Буду подавати документи в жовтнi, i певно знатиму десь в сiчнi так чи нi. Вiзьмуть - то супер. Нi - ну, принаймнi я спробувала, i нема про що жалiти i жалiтиСЬ.
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Не вагайтесь і займайтеся тим до чого душа лежить.
    Моя коліжанка після закінчення вищої освіти, пішла на такі курси. Всі шушукалися кругом, як так. Батьки вклали страшні гроші в її навчання, а вона буде в чужих нігтях колупатися. Потім було декілька салонів, практика і т.д. А тепер маючи свою клієнтуру і облаштоване робоче місце в своїй кімнаті, займається своює улюбленою справою дома. Сама собі начальник. По її словам, заробіто в неї в місяць в районі 3000грн. Але до цього потрібно було попотіти. Повірте, зараз великий попит на хорошо майстра, який має набиту руку і творчий підхід.
    Так що бажаю успіхів і побільше рішучості.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Ну от, я у своєму напрямку працюю вже чотири роки. І чим далі, тим більше відчуваю, що воно не моє. Здається і роблю все добре, і задоволені мною, і ініціативу проявляю, а от радості від того нема :girl_sad:

    Хочу таки насправді на повну займатись перекладами. З ними махаєшся-махаєшся, але потім таке відчуття задоволення :girl_curtsey:

    І от не знаю, що робити. І на роботу вже ходити "тошно", і варіантів нема. :girl_cray:

    Мо, порадьте щось, а? :o
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Думаю постаратись отримувати задоволення таки від існуючої роботи..доки криза. Може в неї щось внести нове? Зініціювати то нове. Але приглядатись в той же час в напрямку бажаної - може анкети порозсилати в кадрові - вони не мали б "попалити контору" перед теперішніми роботодавцями.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Та попалити контору я якраз не боюсь :)
    Просто в тій роботі, що хочу, штатних вакансій мінімум-мініморум, в агенціях мрак,хіба зафрілансуватись під всі.

    Так мрію про вільний графік:ninja:

    А тутай на нове потрібне фінансування, якого наразі нема.

    Та поки що мушу працювати, бо варіантів нема, але часом зсередини рве :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 10
  16. Lianna

    Lianna Active Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    розумiю тебе
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Дівчата, а серед вас є "technical writers"?

    Якщо є, можете трохи детальніше розповісти про цю роботу. В загальному уявляю, але от сам процес цікавить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    сьогодні я підписала контракт в університеті на юридичному факультеті. буду вчитися цей рік на магістра з авторського та суміжних прав... чи згодиться воно мені в майбутньому, чи то тільки марно витрачений час і гроші? довкола тільки сумніви... сумніви...
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    А якщо, коли ти починаєш серйозно займатись улюбленою справою, і починаєш хворіти,так що відмовляєшся на деякий час від тієї задумки... (неодноразово були спроби) що це карма? знак?
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Галя, це досить сумно, але думаю та, таки знак:girl_sad: Я вже в багатьох місцях читала і бачила, що коли життя ставить серйозні перешкоди якісь справі, то вона тобі не потрібна (принамні ЗАРАЗ, що важливо теж).
    В мене щось подібне з фотографією. В мене явно фотографічний талант присутній, я серйозно цією справою займалася, навіть були виставки, весь час думала стати професіоналом і заробляти цим, щось починала,але то одне, то інше, ці самі проблеми із здоров"ям... Остання крапля - в дорогого і важко купленого цифрового Нікона через місяць по використанню здох спалах:))) (перший раз чую про такі випадки з Ніконами). Тепер я уже змирилася, фотографую лиш для себе і для друзів, дуже рідко, з собою фотік не таскаю, нікому дуже не розповідаю, що займаюся фото, нічиїх фото принципово не оцінюю. Але в глибині душі чекаю - може, ще просто час не настав?? Може, усе ще буде? Принаймні я зараз можу отримувати задоволення від випадкових фотосесій, а не невротично чекати, коли це переросте в професійне заняття, що для мене точно є позитивом.
     
    • Подобається Подобається x 10