Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А як побачити свій талант і поклик? Вважаю, що поки не спробуєш певний напрям діяльності - то не будеш знати, чи воно тобі підходить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Є багато різних методів- це раз(тренінги, коучі, профорієнтаційні психологи, книги, декому самому вдається побачити це не в 60).
    Життя- коротке, на пробування всього- не вистарчить- це два..
    Ну і третє, головне, чому я взагалі написала,- в ІТ(і в схожі прибуткові сфери) ж ідуть в більшості через питання $(я зараз не про тих, хто жити без цього не може, знаю і таких). Поклик? Ні, не чули.
    Про себе напишу- я пішла в ІТ, бо після ВУЗу мене не взяли туди, куди я собі придумала на той час. Попрацювала я трохи, захотіла у декрет. За часи декрету я геть не відчувала поклик(слово якесь таке геть чуже, мені принаймі, мабуть краще вжити слово "потребу") робити ПО кращим для людей(ДО декрету якось про це не думала). Якось воно мені геть неважливе. А ось допомагати їм змінювати своє життя на краще- о, про це я можу говорити цілий день. При чому в ІТ- було простіше).
    Дописом нікого образити не хочу. Тема того, що життя нам дано, щоб принести користь планеті,- вона тільки-тільки піднімається.
    Та хочеться мені бачити навколо людей, які займаються ТИМ. Бути в оточенні таких людей- це так кльово:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    1. Чесно, не знаю. Якщо Вам важливо, можу спитати.

    2. А яка Ваша спеціяльність?

    ПС. Він програміст.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    1. так, дякую.
    2. науковець (фізика)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, а хтось працювава (працює) копірайтером? Зацікавила мене ця галузь :scratch_one-s_head:
     
  6. NataliaKlas

    NataliaKlas New Member

    Я працюю копірайтером - пишу продажні тексти, а зараз уже і інших навчаю цьому. Галузь прибуткова, але спочатку обовязково пройти навчання, щоб тект був справді вражаючий
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @NataliaKlas, Ви десь цьому окремо навчались?
     
  8. Louth

    Louth Well-Known Member

    Порадьте, якщо можна, дійсно ефективні курси або лекції. Бо на інформаційних статтях багато не заробиш.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А якою мовою ви пишете?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Хотілось би спробувати себе десь у міні-пекарні до прикладу.Ще раніше ,до декрету,то працювала за кордоном,пекла маффіни,брауні,чіз-кейки і кіші.Це був невеликий бейгл-шоп.А от наші "пляцки" на рівень вище по майстерності,так мені видається.Через велику перерву є присутній якийсь страх перед невідомим.
     
  11. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    в фейсбук є група Страви файних господинь. там кожна господинька може продавати свої страви, випічку, а замовники відповідно шукають господиню.
    пробуйте! тим більше, що це як маленький бізнес.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я не знаю, куди задати це питання... може хтось знає, хто працює в сфері ігрової індустрії чи дизайну, наприклад. Чи реально проситись без досвіду з мінімальними навиками малювання і анімації у flash, стажером-аніматора в ігрову студію, навіть безоплатно. Я знаю, що раніше був час, коли в айті брали усіх бажаючих вчитись. А як зараз? Порадьте щось, будь ласа. Чи все-таки йти ще кудись вчитись, один курс я пройшла в ШАГУ, але навиків і досвіду дуже мало. Бо взагалі я перекладач по освіті, але я вже більше не хочу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і тим не менше, якщо добре покопатись в пошуках свого місця в цій галузі, то зі здивуванням розумієш ,що IT - це не лише програмування. IT-outsourcing передбачає участь у процесі і менеджерів і навіть копірайтерів :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. In4a

    In4a Well-Known Member

     
  17. Arletta

    Arletta Member

    я однозначно за перекваліфікацію, якщо відчуваєш що це не твоє. Особисто я пробувала себе у рекламі, писала статті для однієї газети. Потім мені це набридло і платили не дуже. Зараз шию і виходить досить непогано.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дівчата, а прочистіть мені мозги, пліз, бо я щось геть заплуталася і просто у відчаї.
    Є в мене улюблена-преулюблена робота, якій я віддала 16 років життя. Державна (НДІ медичного напрямку, але освіта в мене біологічна). Налагодила нові методики, розвинула напрямок, поробила ремонти в лабі, вибила купу обладнання, вивчила трьох учениць. Хочу її полишити, оскільки ситуація з зарплатою зараз просто катастрофічна, а розраховувати мені більше нема на кого, я розлучена, дітей не маю, зате маю маму з мінімальною пенсією і трьох котів)). Крім цього, в додатку до скорочення ЗП сильно зросли вимоги і об"єм роботи, плюс ще начальство змінилось на найгірший з усіх можливих варіантів. Проблема в тому, що я геть нічого, крім от власне своєї роботи, робити не вмію (куховарення, малювання, рукоділля, торгівля, косметика, нерухомість, що там ще...). Англійську знаю тільки професійну, ну ще непогано польську, але не досконало. Фізичні роботи теж не дуже підходять, бо маю певні проблеми зі здоров"ям. Іти на якісь курси переучуватись я би і пішла, але не маю грошей і на це потрібно немало часу. Тобто, мені потрібен підробіток "вже і зараз", поки я розроблю стратегію на майбутнє (зокрема, чи пробувати залишитись тут, чи шукати щастя деінде, хоч дууууже не хочу ніде їхати) і знайду запасний аеродром. За таких умов лишаються мені тільки некваліфіковані роботи, типу прибиральниці, чи кур"єра, чи ще не знаю що. Сиділа дивилась вакансії, познаходила прибиральниць за 3-4 тис., або складальник пошти, де навіть до 5 тис. обіцяють. Цікавить мене, чи такі ЗП справді реальні, чи це замануха і кидалово? І які я можу зустріти "підводні камені" на своєму шляху? Бо навіть прибирати за 3 тис краще (принаймні поки що я так думаю), ніж мені будуть виносити мозок за 2600. Словом, у підсумку, прошу порад з пошуку тимчасової некваліфікованої праці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Репетитор школярам? Хімія, біологія, щось таке? Правда предмет може і не дуже ходовий... ну але як варіант. Якщо робота подобається, то може шукати щось в суміжній галузі? Не знаю... може приватні лабораторії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Ahaha, шукаємо. Просто дослідження дуже вузькопрофільне і специфічне, роблять його тільки Львів і Київ, і потребує воно дороговартісного обладнання. Жодна з приватних лабораторій у Львові таких не робить, я дізнавалась. Щоб розпочати те, що я вмію і можу почати робити "вже і натомість", треба дуже великі капіталовкладення, і не факт, що вони будуть рентабельні. Щоб робити інші методики (я нічого іншого не вмію, ну але то таке, навчитись можна), треба ще пройти курси з лабораторної діагностики, а вони тільки раз на рік і тривають півроку, я маю тільки курси спеціалізації у своїй вузькій галузі. Ми стукаємо в різні двері і пропонуємо себе (вже кілька місяців), але це час... а борг за опалення ніде не дівається, а мамі требі ліки... тому і хочу будь-що, тільки робити більше нічого не вмію, крім тої клятої улюбленої роботи.