Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Йдіть на якісь підробітки поки що, чекайте на ті курси. По ходу продовжуйте далі шукати роботу. А там після курсів розширяться горизонти. Ну бо просто кинути роботу напевне не варіант
     
  2. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    @Cybulynka, зарплати реальні, ви пройдіться по співбесідам і будете бачити що до чого. якщо польську гарно знаєте - подивіться вакансії в колл-центрах, часто таке потрібне..або офіс-менеджер..взагалі виставте резюме на ворк. юа з різними заголовками професій, вам самі будуть дзвонити)
    п.с. і до речі, репетиторство з біології дуже популярне, в мене подруга має багато учнів...всім хто іде в мед - а таких багато, біологія потрібна до ЗНО.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, маю таке питання))) Я зараз в декреті, хотіла б зайнятись кондитеркою, люблю пекти торти, різні кондитерські штучки, звичайно потрібно ще пройти якісь курси для підвищення кваліфікації. Думаю чи варто, чи буде з того толк і зарабіток?
     
  4. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Думаю буде, якщо напрацювати клієнтів і робити гарно/смачно :) у Львові досить багато людей займаються випічкою, знаю, бо з багатьма співпрацюю.

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Cybulynka, Ви можете шукати роботу в будь-яких лабораторіях (харчова промисловість і т.д.). Там ж не обов'язково досвід саме в проведенні конкретних досліджень, головне, знання загальної системи, за день-два навчитеся.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    є якісь курси?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Якщо робота вам до душі і приносить задоволення і перекваліфіковуватись на щось інше не хочете(тим більше, що у вас такі успіхи на своєму місці), то варіант виїзду за кордон я б, на вашому, місці розглядала як найбільш прийнятний варіант. Звичайно можна вдатись в патріотичний пафос(а хто ж країну підіймати буде?), але реально в державних наукових структурах порядку і адекватного фінансування не буде ще довго, навіть якщо припустити, що процес "покращення" вже почався. Якщо готові чекати ще років 10-15, ну то можна залишитись...А так...У мене в близькому оточенні є схожий випадок. Молода панянка, співробітниця НДІ(хімічна лабораторія) поїхала в США за контрактом, в структуру, яка співпрацювала з укр. інститутом. Вона їм сподобалась(молода науковець), от і запросили. Згодом оплатили ще й навчання. Вона вже там вийшла заміж, народила дитина, зараз продовжує роботу. Ну чесно, не марнуйте час...Звісно я за те, що мозковиті кадри не залишали нашу країну, але якщо не вистачає на ліки для найближчих чи на "шоколадне масло" для себе, то вартує все добре зважити. Чи "стоит игра свеч"?
    Ну а щодо підробітку на час стартегічного планування, то дівчата добре радять репетиторство з біології чи англійської...В мене навіть знайома, яка немає філологічної освіти, а просто добре знає мову, кинула клич в оточенні про репетиторство. То тепер немає відбою від учнів. Ну але ціну звісно ставила дещо нижчу, ніж репетитори-педагоги.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дякую, дівчата, всім за відгуки і поради! За цей час я з"їздила до Польщі на конференцію, багато чого передумала і зважила, з"явились нові думки і почала розглядати варіанти, які раніше навіть до уваги не брала. Словом, ваші відповіді трохи розширили мені горизонт бачення. Завдяки вашим дописам зажевріла надія на людське життя. Утрясеться вся моя епопея - напишу, куди вирулить.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ElIZAYO

    ElIZAYO New Member

    Зараз все більших обертів набирають ІТ, дуже перспективна галузь, думаю, що варто себе там спробувати. І курси у нас в місті є де "готують" тестрів ПЗ
     
    Останнє редагування модератором: 6 Серпень 2016
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @ElIZAYO галузь доволі перспективна, але далеко не кожен може стати хорошим айтішником, для цього потрібен набір певних якостей, і звісно, знань, та й усидчивість, логічне мислення і концентрація. Також працювати доведеться багато, гроші там платять за добре виконаний обсяг роботи, розумової і зовсім нелегкої. Якщо хтось математик, фізик, то кажуть їм вроді легше в ту сферу переходити, ніж гуманітаріям. Ну і знання технічної (і не тільки) англійської мови обов"язкове:girl_smile:.
     
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    От мене якраз найбільше ті курси "умиляють" :) Особливо гарні такі картинки де показано чувака через 3-6 місяців курсів з з/п 300-600 баксів. Я так сі з того тішусь. В поганому сенсі. Бо ті курси то по суті нічого окрім заробляння грошей засновниками самих курсів. Нічого окрім самих поверхневих базових знань, витрачених грошей і роздутого его, що да я да щас (яке розбивається зразу як пробуєш щось закодити) не дають. Як вже комусь так хочеться спробувати що таке айті, то візьміть до почтайте чийсь код, або повчіться по онлайн уроках і спробуйте щось написати. Так хоч буде ясно чи воно ваше. Бо зі 100 людей які ідуть на курси 5 може реально працювати програмістом. Решта збагатили кишені тих хто на тих курсах викладає :) Ну а чо, всі заробляють як можуть. Цікаво, якби наприклад хірургія була перспективно, теж би з"явились курси "Ми зробим з вас крутого нейрохірурга за 10 днів"?)))
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Не знаю, чи сюди мені, чи в вихвалялки. Але знайшла я таки собі нову роботу. І вона не пов"язана з моєю спеціальністю. Там потрібна моя польська. І зарплата гідна, і колектив, і керівник хороша. І всупереч моїм побоюванням, сама робота дуже сподобалась.
    Словом, з власного досвіду можу сказати тим, хто боїться - не бійтеся. Спочатку було дуже важко. Але я зрозуміла, що для того, щоб покращити своє життя, треба таки вийти із зони комфорту.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 12
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. vikvela

    vikvela New Member

    Привіт, дівчата! Я чесно кажучи ніколи не думала, що буду стояти на роздоріжжі із вибором професії:sad:
    І виявляється, що таких людей як я дуже багато.
    Розкажу коротко свою історію. Працювала в райдержадміністрації, пішла в декрет. Під час декрету закінчила курси макіяжу (дуже любила себе розфарбовувати:)) потім ще одні курси, майстер класи і т.д. І ось я виходжу на свою роботу, перевели на посаду бухгалтера одного з відділів. Посада нова, вчусь, роблю помилки, гарний колектив - зарплата НІЯКА т.д.
    Макіяжі роблю постійно є клієнти, задоволення отримую величезне від цієї роботи. Незважаючи на великі витрати на косметику (купляю тільки професіне) є ще дохід нормальний.
    І ось виникає питання: куди піти?(тому що поєднувати ці дві справи не можна)
    В теперішній професії є плюс - це статус. Ну і перспективи також є. На рахунок доходу - на даний час і найближчі декілька років мінімальна з/п.
    В професії візажиста плюс- це задоволення, сам собі начальник, бережеш нерви ну і звичайно дохід хороший. Мінус - ти "обслуговуючий персонал".
    Що ви брати: СТАТУС і далекоглядні перспективи(можливо)?
    Чи улюблена справа від роботи і дохід???
    Дівчата порадьте, можливо хтось був у подібній ситуації?

    п.с. обіцяла,що буде коротка історія, а вийшло як завжди:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я би навіть і не думала. Що може бути прекрасніше, ніж задоволення від улюбленої справи, за яку платять хороші гроші?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @vikvela, розкажу Вам історію своєї сестри: вчилась на менеджера, пробувала себе в офісній роботі, але це не її. Пішла на курси візажу, підвищення кваліфікації, брала участь у конкурсах. Потім відкрила свій салон. Тобто тепер займається улюбленою справою, має дохід і статус, як приватний підприємець з власним бізнесом.
    Якою дорогою піти вирішувати саме Вам. Сядьте і подумайте, що для Вас важливіше.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Siania

    Siania Love Life

    Який може бути статус, з мінімальною зп?((((
    Для мене статус - це коли людина за зароблені гроші може гідно жити, дозволити собі відпочинок, одяг, сходити на каву.
    А те що візажист- обслуговуючий персонал - це якісь тараканчик. У Вас в голові :)
    Сама давно пішла з роботи з графіком 9:00-18:00, і це небо і земля :)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @vikvela, звісно улюблену справу! Хіба "статус" бідного бухгалтера райдержадміністрації кращий за статус людини-професіонала, яка любить і живе своєю роботою, хоче і може розвиватися, має достойний заробіток? Другий варіант - це однозначно достойний "статус", і, повірте, саме це цінується в сучасному професійному світі, а не якісь умовні регалії і державні "посади" (буває, звичайно, що це стихія людини, і це дійсно її вагомі здобутки, досягнення, її шлях, тоді і це цінно). Питання перспектив взагалі, як на мене, в цій ситуації однозначне - перспектива є там, де є ріст і розвиток. "Обслуговуючий персонал" - це зовсім не приниження, насправді по суті більшість професій обслуговують когось і щось, і бухгалтери не виняток. Одним словом, обирайте для себе, а не для того, щоб перед кимось був "статус".

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. maty

    maty Well-Known Member

    Ви там маєте статус держслужбовця ? тобто перспективу отримувати пенсію відповідну? та й це, як на мене,недостатній аргумент на користь посади перед улюбленим заняттям,що приносить гарний прибуток, тим більше перспективним і затребуваним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Що може бути краще за улюбену діяльність, яка ще й до того приносить дохід?
    Статус, перспективи - це все ефемерне і в майбутньому і не факт, що буде. Я би і не вагалася.
    В мене на попередній роботі був і статус, і тіпа перспективи, але жити хочеться зараз, а не колись в далекому майбутньому. Роботу цю дуже любила, але не шкодую, що змінила, бо почуваюся людиною, а не жебраком.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А я би залишилася на роботі. Ви зараз освоюєте дуже класну сппціальність. Хороший бугхалтер потрібний всім і завжди. Зараз у вас є можливість методом проб і помилок навчитися цієі професіі. А потім любе, можна вести кілька дрібних фірм, можна якусь ділянку на крутій фірмі, можна бути головним бух. І все це буде нормально оплачуватися. Головне зараз скористатися моментом і навчитися, прикласти зусилля, а не байдикувати. Перед вами зараз дійсно відурилися перспективи і не такі вже й далекі. Ну майже кожен бухгалтер при бажанні може стати візажистом, а от навпаки дууууже рідко.
    Я б, на вашому місці і надалі трохи поєднувала. З роботи б не йшла ні в якому разі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2