Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І що не знайшов норвежець синхроніста? Я колись так перекладала американці, вона писала роботу по Помаранчевій революції. Все одно перейшли потім на послідовний, бо не завжди синхрон підходив співрозмовнику.
    Може норвежцю треба було на норвезьку мову? В нас якось факультативом норвезька була. Чи як четверту можна було брати...

    Бик харизматичний і чудовий (дуже) викладач. Має право на невинний снобізм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama



    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Знайшов, але не через мене. Я на слові синхроністи впала в ступор. От не водяться вони в мене. Саме англійську шукав
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama



    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас на форумі аж два є.
    @Oddly і я (скромниця). Я зараз усно не перекладаю, бавлю дітей, Світлана працює багато і дорого.
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2019 ---
    На факультеті міжнародних відносин. Там готують перекладачів також.

    Але от бачите, в рамках одного університету, і то люди один одного не знають, при тому в професійності сумнівів нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Чесно, я не запам’ятала) Запам’ятала лише, що у Львові є два синхроністи, дуже круті, яких регулярно запрошують в Рад.без. ООН, ОБСЄ і т.д.
    Мені найлегше працювати з письмовим, послідовний можу, але без специфічної термінології. Синхрон не можу. Десь в мене між мовленнєвим апаратом і мозком горять всі дроти, я навіть українською не можу за диктором повторити більше десяти речень.
    Закінчувала міжнародні.
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2019 ---
    Люди, які заробляють одним і тим же зазвичай між собою знаються. Я до декрету перекладала тільки за власною потребою, бо займалась зовсім іншим, в декреті трапляються «халтурки», роботою назвати це не можу.
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama



    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Даааавно готують. З самого початку.
    Є кафедра окрема.
    Так диплом з двома спеціальностями, одна з яких перекладач.

    А те що не чули/не казали, може просто міжфакультетська конкуренція )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

     
  11. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    якщо цікаво
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    +1000
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    то мова про львівський ін'яз?
    якщо так, то не знаю ,коли рахувати початок))

    в мої так точно не було. Вступала ще в СССР, закінчувала в незалежній. техніка перекладу раз на тиждень лише на 4му курсі. В дипломі: філолог, викладач.
    німецька, якшошо
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2019
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Kerzenlicht ні, мова йде про факультет міжнародних відносин.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Insolence

    Insolence Living The Dream

     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ану повічте мені хтось знаючий , чи багато мороки з відкриттям ФОПу 1-категорії? І чи потім з тим ФОПом багато мороки в плані звітів, сплат і тдп.?
     
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відкриття будь-якої групи - дуже швидко і легко. Звіт - декларація річна і звіт по ЄСВ - раз на рік. Сплачується єдиний податок щомісяця, ЄСВ можна поквартально
     
  16. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Blondo4ka, а можна як для поооовного чайника - в деталях детальних , покроково "зі схемами і малюнками"?)
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не Блондочка, але тримайте:
    ФОП
    Взагалі в інтернеті є багато інформації. Головне актуальні ставки податків на 2019 рік, а статті можуть бути і торішні, там нічого суттєво не змінилось.
    Берете паспорт, код (на всяк випадок зробіть копії), вибираєте вид діяльності і йдете до реєстратора заповнювати картку на реєстрацію (можна скачати з інтеренту і спробувати заповнити дома). Якщо треба єдиний податок, вказуйте одразу, і яка група теж. Зверніть увагу на обмеження, бо не всі групи єдиного податку дозволяють певні види діяльності, є обмеження по обсягу доходів за рік, по найманих, по роботі з юридичними особами. Потім отримайте витяг про реєстрацію, купуєте книгу обліку, підходящу для вибраної групи, нумеруєте-шнуруєте, йдете в податкову - віддаєте на реєстрацію. Діяльність треба починати вже з книгою, перший запис не може мати ранішу дату, ніж дата реєстрації книги. Можливо, специфіка діяльності буде потребувати відкриття рахунку в банку, торгівля за готівку може передбачати необхідність касового апарату, терміналу і т.п.
    Перечитайте зробіть собі висновки, що саме Вам точно треба, яка група підходить, тоді задавайте питання. Колективний розум Посиденьок Вам допоможе!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Мене цікавить роздрібна торгівля. Там пише, що 1 група спрощеного оподаткування має право торгувати лише на РИНКУ. Тобто що мається на увазі?
     
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ні, 3 група звітує щоквартально. (Якщо нема найманих)
     
    • Інформативно Інформативно x 1