Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    йоли-пали, а що робити??? мені кришу рве займатись тим, від чого нема кайфу... а шукати інше- в голову нічо іншого не лізе крім шиття... от такий дурдом.. а час біжить то...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Галя! Основна порада -просто заспокоїтися і пустити все на самоплив:), як це не банально. Тобі не 150 років, і все ще можливо і в тому об"ємі як ти хочеш. А зараз - займатися улюбленою справою НАСКІЛЬКИ ЦЕ МОЖЛИВО і не падати духом. Деколи треба зовсім відпустити ситуацію, щоб вона само-вирішилась. Але я тебе дуже розумію - неулюбленою справою займатися дуже гидко. Треба, певно шукати якусь терпиму для тебе справу, можливо, пов"язану із шиттям якось опосередковано, варіанти, думаю, завжди є. Я теж зараз займаюся якимось середнім варіантом, він мені не огидний, і це мене задовольняє наразі.
    Якщо хочеш, свої розширені думки напишу тобі в приват, але точно не сьогодні.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    І в мене теж така ситуація: в дитинстві хотіла бути продавцем і поступити в торгово-економічний; після відвідан в податкову - податковим інспектором. Пісял 9 класу був вибір банківський, торговий, фінансовий і мінімум медичного (але був просто тоді на інтернатуру не хватило б та потрібно було йти грошей потім вистачило, але то таке). Провчившись у фінансвовому інституті на 3 курсі зрозуміла, що не моє і все, що стоматологія і гінекологія по душі більше, запізно схаменулось. А тепер шкодую, що поки вчилась ніде не підробляла і працювала, бо вважаю, що так швидше себе можна знайти. В даний час є робота не дуже висока з/п, але є і головне, що НЕ ПО ДУШІ і що чим би хотіла займатись тепер незнаю - всього найшвидше бізнес. Бачу у невизначиності і на роздоріжжі багато хто. А нарахунок Панадолки - потрібно і негайно, потім себе не прейдеться картати, якщо виявиться, що не твоє, а я якщо твоє - ото фрайди буде.
    То що в Тасії спалах поламався - не знак, а просто поломка, яку потрібно "зремонтувати" і рухатись далі, так само як в Галочки. Життя не таке вже і довге щоб на знаки звертати увагу, не спорю вони багато вчому підказують допомагають, але я дотримуюсь того, що живу сьогоднішнім днем і незнаю чи буде завтра і то що знаю на 100%, ЩО ЗА МРІЇ ПОТРІБНО МІЦНО ПРИМІЦНО ТРИМАТИСЬ І НЕ ВІДПУСКАТИ. Шкода, що троха запізно зрозуміла, але тепер знаю і впевнена в цьому і стараюсь чим більш е цим користуватись.
    А і ще впевнена , що кожна з нас себе знайде це точно, бо інакше не буває. В собі і у Вас я впевнена.
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    от би мені хоч трошка вашої впевненості...:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    А я нарешті наважилася. До пізньої ночі (от наприклад як зараз) сиджу вишукую інформацію і продумую куди ж все таки піти вчитися. Знаю точно, що до 1 вересня мушу визначитися як ні то вже ніколи не піду...
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    У Вас календар на 2010 р. є?
    Гляньте, там теж є "1 вересня"... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Моя улюблена фраза така: краще шкодувати про те що зробив, ніж про те, що незробив:girl_curtsey: Особисто я провчилась на філології 5 років. На 4 курсі прокинулась одного разу зранку і стрілило мені в голову: хочу малювати:girl_crazy: Того ж року поступила на дизайн, пішла займатися з художником. Малювала я і ранше, але той момент був переломний. І хоча я ніколи не афішую те що малюю, роблю дизайни, і прикраси з бісеру. Можна багато думати про карму і перешкоди на шляху, але як каже мій вчитель, ми ще недостатньо мудрі щоб відрізнити знаки долі від банального співпадіння і страху. Тому краще робити.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  8. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    :) Не підходить мені 2010 рік :) Треба а бо в цьому, або вже ніколи :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    звиняйте, але щось не сильно мудра позиція.

    А як з жовтня почнете - то це щось поміняє?
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Гм-м-м...
    А Ви кажете...
    Панадолко! Не спішіть! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Ви серйозно!? Не вірю
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    І правильно робите! (с) :)
    Це ж не я гороскоп складав. (хапнув перший-ліпший, а потім прочитав)

    Доречі, про гороскоп. У жовтні у багатьох закінчується безгрошів'я, бо дають зарплатню за перший після відпустки місяць, а "запаси на зиму" вже заладовані. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    І мені дадуть? Чи ваш гороскоп на мене не розповсюджується.
     
  14. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Але вже той Левандівка :haha:) Вже перевірили хто я погороскопу і відкрили моє істинне лице :haha:))
    Насправді курси починаються з 1 вересня і тривають 2 місяці, тобто наступний набір буде з листопада.
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Я тобі пропонувала, куди йти навчатися :) Як там навчатися - не знаю, знаю роботу "випускників". Нажаль ні сайту ні реклами я їхньої не бачила, щоб можна було інтернеті глянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Я читала про них і дзвонила туди :)) Туди й планую йти
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Класно! Бажаю стати ТВОРЦЕМ КРАСИ а не просто манікюрницею ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    А база клієнтів вам точно забезпечена :girl_cool::girl_cool::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Глухо як в танку! Я вже перепробувала все, тому лишилася тої затії...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Шкода!!!! Треба міняти спеціальність!!!!!:girl_cray:

    Вмію малювати художній манік"юр (поки що лише собі малюю), може то в тому напрямку краще розвиватись???? Піти на якісь курси, де удосконалити свої вміння!!!!
    Як думаєте?????