Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Basyanya мене категорично не влаштовувала оплата. Оскільки заклад державний, чекати, що вона сильно виросте даремно. Кар’єрне зростання на оплату теж мало вплине, оскільки начальник відділу отримує ЗП на 1500 грн більше ніж початкова ставка.
    Наразі я живу далеко, їжджу машиною. Як не крути, я навіть в нуль не вийду. А ставити життя з ніг на голову і ходити на роботу за рахунок чоловіка я якось не можу наважитись )
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Basyanya, в мене поки все у такому підвішеному стані: ні так, ні ні). Плануємо після свят поїздку у гри сім’ями, будемо мати можливість все обговорити. Бо зараз куму трохи не до того, має завершити рік. І мені так теж підходить).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Скажіть мені щось збоку, бо так видніше). Люблю вишивати. Люблю щось не банальне, люблю вишивати на старому полотні, сорочки виходять ніби їм по 100 років. Завжди отримують море позитивних відгуків серед тих, хто бачив. Матеріали не дешеві, і праці потребують, та і виглядають дорого. Але саме головне - мені це ну дуже подобається. Як з цього хобі зробити бізнес)))? Щоб з того заробляти. Не треба багато), але щоб і не впусту. Може хтось мені щось порадить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Masja

    Masja Well-Known Member

    Платні майстер-класи підуть на ура. І онлайн і оффлайн.
    З порад щодо тканини, крою, ниток, видів швів і інших деталей.
    Роботи Ваші справді унікальні, ому чомусь сайту з продажем не бачу...Бо на таких сайтах все одноманітне, має бути наповненість товарами, зазвичай однотипними.
    Може, краще хорошу рекламу про індивідуальну розробку схеми, вишиття, пошив...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Rodionochka моя свекруха виливає рушнички на кошик. Спочатку стояла перед святом біля церкви продавала, потім пішла на вернісаж здала в магазин, але там гроші давали після того, як продадуть. Потім виставили на олх і її знайшла, якась інша жіночка. Тепер вже десь 2 роки вишиває для тої жіночки з олх на замовлення.
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Порахуйте собівартість сорочки плюс робота. Дайте оголошення про продаж в фб.Є групи продажу наприклад чи олх. Будете бачити попит. Ще є сайт е-Коралі Наталки Байдалка Ексклюзивні вишиванки. Ручна робота | Korali - купити вишиванку, українська вишивка, жіночі і чоловічі вишиті сорочки Правда давно, але Наталя шукала вишивальниць. ВАші роботи не схожі на інші. мали б зацікавити її. Взагалі є багато площадок для продажу. Треба шукати свого покупця..
    пс. а ви готові одну і ту саму сорочку вишити 115 раз?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Є сайт Crafta.ua для хендмейдерів в Україні і Etsy.com для продажу хендмейд товарів закордон.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Напишу і я сюди, бо питання перекваліфікації знову мене гризе з початку цього року, що вже сил немає на мою теперішню роботу. Можливо хтось щось порадить і я зможу побачити куди рухатись далі.
    Отже: освіта у мене отримана взагалі не по тому що мене колись цікавало по-молодості. Цікавила психологія та іноземні мови, а освіта ветеринарна. Тато запропонував піти по його стопах, а він то любить і в тому успішний, а у мене свого розуміння чого чітко хочу не було в ті часи, тому пішла. Потім були спроби працювати в тому, але мріяла я з того втікти, бо взагалі не подобалось. І втекла я у комп'ютерну графіку. І зараз вже на нормальному такому рівні собі спеціаліст, але знову не те мені, і цього року моє незадоволення вже критичне і дуже хочу змінити напрям роботи, щоб накінець відчувати себе у своїй тарілці.
    На носі 32, а я досі не знаю куди податись, так щоб вже чітко вибрати і рости в тому.
    З того що є: досвід у 3д графіці, англійська десь між інтермідіейт др аппер-інтермідіейт (так тести кажуть і побалакати можу). А по характеру дуже допитлива, аналітик і є схильність щось вигадувати нове, щось придумувати щоб було красиво, цікавлюсь дизайном , люблю спілкування з людьми. Це власне і є те що найбільше мене турбує, що вся робота за комп'ютером, а мені страшенно хочеться в люди: комунікацій, вирішення якихось проблем, пошуку чогось нового, балачок, нової інформації...
    І ось куди можна податись з оцим всім, щоб пригодився і попередній досвід в ідеалі, і щоб нове було?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    тю, та вам пряма дорога в UX дизайнера. Там і постійна комунікація з замовником, аналіз його потреб, комунікація з командою, дизайн продукту.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Ви знаєте, якраз по ньому і переглядпю різні матеріали вже пару місяців, як варіант для перекваліфікації. Ще зовсім не впевнена чи то воно, чи піде мені така робота, бо дуже не хочеться знову просто застрягнути у графічному редакторі. Зараз ще записалась на курс один по UX, щоб ближче познайомитись з тим напрямом. Побачу, якщо реально там буде спілкування з людьми у цій роботі, то було б файно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Louth

    Louth Well-Known Member

    Якщо не секрет, де Ви це вивчали? Цікавить цей напрямок, але без поняття, з чого починати. Я Ваша повна протилежність: шукаю що завгодно, лиш би не спілкування і робота з людьми.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. New look

    New look Well-Known Member

    Суто я працюю у напрямі 3д анімації. Навчалась колись давно на курсах по анімації он-лайн. Але протягом всього часу регулярно ще переглядала, купувала курси від іноземних провідних профі в тому напрямку, відео з конференцій.
    Не дуже буду розписувати про саме анімацію, бо не знаю який напрям Ви маєте на думці для себе. Бо комп'ютерна графіка вона обшииирна дуже)) і є багато напрямків.
    Який саме Вам цікавий?
    В загальному можу сказати, що якщо Вас реально цікавить це, то матеріалів дууууже багато є он-лайн, курси на торентах лежать, легко можна списуатись з профі і питати поради, початкові безкоштовні бувають курси.
    Якщо моделювання цікавить або просто з чогось почати в 3д, то є сертифіковані курси 3dMaya харківські, акщо анімацію, то зовсім інші суто по анімації.
    Одним словом, що Вас цікавить, від того детальніше напишу..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    можливо буде цікаво відвідати безкоштовно івент
    HR IT, 27/02

    хтось хоче перекваліфікуватися, чи просто ближче познайомитись з одною з професій в IT сфері - буде цікаво і корисно:)
    Локація - Аквапарк.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не полінувалась сходила за посиланням...

    А ж щось за гроші і дійсно корисне?
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ті хто заповнюють форму, мають можливість відвідати івент безкоштовно.

    Була на лекції Собчук по емоційному вигоранню - дуже крута лекція, все зрозуміло пояснює, з прикладами, як запобігати і т.п. Цікава, корисна доповідь була, не з тих що годину "ні а чьом". Думаю ця доповідь буде не гірша. Інші спікери з досвідом, по відгуках круті.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Напевно залишу це тут, цікава інформація. Мовою оригіналу, українською, на жаль, не знайшла...
    Інформація про нові затребувані в майбутньому професії та спеціальності.
    6 робочих місць, що зникнуть найближчими роками
    Професії, затребуваність яких суттєво знизиться
    Атлас нових професій, затребуваних через 10-15-20 років
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Координатор університету життя та ІТ-євангелист !!! Ну прям дуууже хочеться якусь «тех.документацію» з описом )))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lionn

    Lionn New Member

    Те, що все таки послухали батьків - вже не змінити
    та я вважаю, що ви вже досить давно вагалися і няк не могли почати
    Дуже рекомендую написать які будуть мінуси що ви почнете цим займатися і які плюси і тоді все стане зрозумілим
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Lionn давайте закінчуйте з офтопами і флудом. Цьому допису мільйон років...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1