Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Переді мною теж стоїть проблемка, яку навіть не знаю, як вирішити:girl_crazy: Закінчила ВНЗ, зараз працюю за спеціальністю, але є одне но моя робота мені АБСОЛЮТНО НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ:girl_cray: Не цікаво мені тим займатися, нудно і взагалі навіть не має бажання толком вникати в нюанси роботи. Але з другого боку, зарплата доволі непогана (якщо не брати до уваги, що зараз затримують), а до кризи взагалі було супер. Тому не знаю і хочеться, щось змінити, і колеться бо сумніваюся, що на новій роботі буду стільки отримувати, а до хорошого звикається дуже скоро. Можливо хтось порадить, що робити
     
  2. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Bonita, а ким працюєте?

    Щодо того, що сумніваєтесь, що на новій роботі будете достатньо отримувати - мушу сказати свою думку, що не в грошах щастя... ІМХО роботою, яка не подобається, можна своєму здоров'ю нанести такої шкоди, що потім зароблені гроші підуть на лікарства.
     
  3. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    А ви не спішіть звільнятися, паралельно шукайте таку роботу щоб і подобалась і зарплата не розчаровувала, а тоді помахаєте ручкою з легкістю на душі.
     
  4. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Звичайно, що не в грошах, а в їх кількості:girl_haha: В принципі я не можу сказати, що мені так сильно псує робота нерви і здоров'я, в мене хороший колектив, чудовий начальник, але от саме тим чим займаюся не подобається. Звичайно виконую все що дають, але це не моє, ну не можу я розібратися як спрацює ДЗШ після пуску ПРВВ:girl_devil: (спеціальність в мене інженер-електрик).

    Так і роблю, але туда куда мені хотілося потрібно мати вищу освіту, абсолютну протилежну моїй. А вчитися на другій вищій треба 2,5роки вже взнавала. І що робити??????
     
  5. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    вчитися!!!можна заочно,дистанційно.
    хіба 2,5 роки такий великий термін заради мрії?Не відчуєте.як пролетять.Інколи
    люди ідуть до своєї мрії десятиліттями.

    Вірю,що якщо застановитесь - все у Вас вийде якнайкраще!:girl_smile:
    Успіхів!
     
  6. yaskrava

    yaskrava Active Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    А я тільки починаю получати свою спеціальність. Дякувати Богу, що наразі маю можливість брати різні класи, щоб було легше потім обирати.
    Тільки у мене проблема, я поняття не маю ким я хочу бути. Ще півроку назад, була впевнена, що хочу йти на міжнародні відносини і юридичну справу. Після декількох класів зрозуміла, що то не моє. :girl_in_dreams:
    Завжди любила анатомію, вивчати людське тіло, чи в лабораторії працювати. От тепер в мене інша ідея, хочу бути неврологом! Хочу в медицину, та і лікарі завди потрібніші ніж адвокати. Правда вчитися для цього потрібно років 12 :girl_in_dreams:
     
  7. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    ви мене розсмішили ви хочете і рибку зїсти і на хваостик сісти, а такого не буває, але до такого тре прагнути і йти. От кажете, що вам подобається те що гроші платять, і все таке, і я вас розумію зара здобувати спеціальність нову шукати нову роботу колектив тяжко, але якщо дуже хочете, то як кажуть в Росіїї "деразайте", а не розпускайте нюні, і на перших порах тяжко. зато потім будете робити те що хочете.
     
  8. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Круто! мені подобаються такі спеціальності... А не безконечні юристи, економісти та маркетологи... (не в образу їм буде сказано, та і сама я така... )

    Так, але 2,5 роки швидко пролетять, тим більше зараз маєте непогану роботу. Я б на Вашому місці не вагалась - поточну роботу зберегла, і на заочне поступала якнайшвидше.
     
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    А я от зрозуміла одну штуку - мені сам факт роботи не подобається. Тобто незалежно від виду діяльності, мене все з часом починає напрягати, бо все перетворюється в рутину і я не маю бажання працювати, починаю злитися і чахнути. Вже десь роботи 4 за один рік змінила при чому досить різні і нічого. Чоловік проонує сидіти вдома і не працювати, але я ж з глузду так з"їду, тим більше я домогосподаркою не займаюсь особливо, а от сидіти і втикати в стелю, то точно мозок поїде :) Працювати фрі лансером теж напрягає, бо нема поряд колективу, хоча більш приємно ніж робота в офісі. І я щось геть заплуталась. Так чекала щоб закінчити ВНЗ, а зараз думаю що краще було бути студентом)))
     
  10. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Я думаю все в наших руках, хто має якісь хоббі або справу життя, той має в цій галузі себе і шукати, прибдумувати нові ідеї, впроваджувати їх в життя ..так і жити
     
  11. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Ох, якби так можна було... Але пригадую, що в останній рік студентства, мене оте навчання вже напрягало, хотілося змін. А рутина завжди буде. До неї треба звикнути.
     
  12. Lisica

    Lisica New Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Всім привітик! Перечитала темку про вибір професії. Так склалось в моєму житті що я здобувала 2 професії. 1-ша - швея трикотажного вир-ва і працювати пішла не по-професії. Розпад союзу ,криза в пошуку будь-якої роботи. Будучи в декреті і розлученою ,здобувала 2 освіту(благо батьки допомагали з малечою) . Тепер я перукар- стиліст. Надзвичайно люблю свою роботу. А ще до того був довгий шлях пошуку роботи і також міняла часто роботу , колективи. Треба бути сміливішим в цьому житті можливо в деякій мірі відчайдухом. Складності в любий час є. Треба постійно діяти . Якщо для досягнення мрії треба вчитись вчіться . Я тому приклад.
     
  13. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Ця тема також для мене. Скоро закінчується термін дектетної відпустки, а на роботу, з якої я виходила в декрет, повертатися бажання нема. Робота по спеціальності мені не дуже по душі, хоча оплачується досить непогано.
    Завжди мріяла поступати на журналістику... не вийшло...:girl_sad:
     
  14. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Перечитала всю тему і зрозуміла, що я не одна така. Моя проблема полягає в тому, що я навіть не знаю, чим би хотіла займатися в своєму житті. Дуже рада за Panadolku, оскільки у неї є мрія і вона йде до її досягнення. Вважаю, що головне – це знати, чого хочеш. Бо якщо прагнути чогось дуже сильно, то мрія обов’язково здійсниться.

    Почну спочатку. Ще в школі я дуже любила читати, цікавилась історією, культурою, писала гарні твори, обожнювала вивчати англійську. Після школи мріяла про журналістику або факультет іноземних мов. Вчителі радили моїй мамі, щоб я вступала в Києво-Могилянську Академію – у внз гуманітарного спрямування. Але життя склалося так, що я здобула економічну освіту, з червоним дипломом. Більше того – пропрацювала декілька років у банку, хоч від самого початку знала, що це НЕ МОЄ. Правду пишуть, що зайняття ненависною справою відображається на стані здоров’я – я почала хворіти, марніти. І от та робота як страшний сон вже позаду. Точно знаю, що в банку працювати більше б не хотіла нізащо. Але от чим займатися – я так і не зрозуміла.

    Я час від часу задумуюсь над тим, щоб здобути другу освіту – журналістику або англійську філологію. Але я чудово розумію, що роки навчання і роботи з цифрами «вбили» у мені ті здібності, які я мала ще в школі. І я вже не написала б такого твору чи статті, як тоді. А англійську знаю на 20 відсотків, порівняно з колишніми знаннями. І пам’ять вже не та.

    Але я знаю, що хочу і можу робити щось корисне в своєму житті. Хочу розкрити свій потенціал, а не відчувати себе пташкою в клітці.

    А ще я чула думку, що нема чого йти на журналістику, та ще й на заочне навчання, бо там не дають якигось особливих знань, які вартують 2,5 років навчання та грошей. І про англійську філологію кажуть, що воно також того не вартує і що якщо я хочу вивчити добре англійську, то можна просто найняти репетитора чи піти на курси. Я розгубилася і не знаю, що робити. Бо зараз в нашій сім’ї працює лише мій чоловік. І я боюся витрачати немалі гроші на навчання, не знаючи, чи воно того варте.

    І ще одне. Я не зовсім уявляю собі, де знаходять роботу випускники факультету журналістики і в чому вона полягає. Можливо, насправді це не зовсім моє? Може, я трохи ідеалізую, бо не знаю, в чому насправді полягає робота журналіста?

    Я знаю, що на ДП є форумлянки, які закінчили журналістику або англійську філологію в Університеті ім. І. Франка. Мені дуже важливо, що Ви думаєте з цього приводу?
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    А з якою метою ви хочете отримати другу освіту? ДАсте собі відповідь на це питання, отримаєте й інші.
    Про журналістику мало що скажу, але коли я вчилась, то був доволі халявний факультет (стаціонар).
    Стосовно філології - якщо мета лише вивчити мову, то однозначно краще на курси. Заочно реально вивчити мову, імхо, можуть лише дуже обдаровані або дуже працьовиті. Ну і навчання на англ.філології- то не лише вивчення мови, а ще купи супутніх предметів. І сама "мова" там займатиме не так багато, як ви думаєте.
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Якщо дівчатка-журналісти прочитають - попросіться до них на практику. Безкоштовну. Ненадовго. В принципі таке влаштовують. Для того відповідної освіти не потрібно. Побачите кухню. Навіщо втрачати 5 років, щоб потім зрозуміти і що те не Ваше?)
    Я стільки працювала по "не своїх" спеціальностях! Страшно подумати скільки десятиліть мені на ВУЗи довелось би витратити))))
    Щодо мови...ну працюють в нас випускниці філології секретарями. ІМХО, могли мати будь-яку освіту взагалі. Так що починати треба не з освіти, а з того куди Вас можуть влаштувати чи Ви самі бачите перспективу влаштуватись.
    Інша річ, якщо супер-фірма Вам сказала, що для такої-то посади Вам потрібна та-то освіта заочно, а зараз попрацюєте на іншій посаді. Хоч щось. Повірте, знаю людей з ВО, які торгують на базарах. Не марнуйте часу якщо подальших чітких планів (пропозицій) не маєте.

    А загалом вважаю, що треба любити свою роботу, багато їй віддавати, вірити в її успіх. І не залежить від професії - є стилісти до яких за місяць записуються на стрижку цікаві особистості та впливові особи, мають з ними про що говорити і запрошують і поважають, бо ті розвиваються, здобувають досвід за кордоном, мають смак, є креативними, а є - всі решта перукарі. Я хочу сказати, що кар"єру можна робити в будь-якій професії, окрім певно прибиральниці.
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2010
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    навіть там можна :yes:
    є і прибиральниці до яких черга і яких переманюють


    а взагалі з другою частиною допису Бори повністю згідна.
     
  18. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Чисто випадково натрапила на болючу мені тему...
    Дозволю собі відповісти, бо свого часу перехворіла журналістикою. Це бул мрія дитинства...
    Це про мене;)
    Але вступила я на географічний факультет ЛНУ ім. Франка (чим зараз до речі пишаюся;))за тим, що мама "наказала" - в прямому сенсі!
    По троху почала дізнаватися, щоб вступати паралельно на журналістику. І от що: вчитися там реально легко, але для роботи в пристойній газеті, треба ще як мінімум десь друкуватися, тобто вести свою колонку в журналі-газеті мінімум рік.
    Особисто я як дівчина зі села, ніде не друкувалася (що було поправимо), а на освіту взагалі тепер мало=хто дивиться.;(
    Отже я закінчила той ГеоФак(!), і тепер бачу, дізнавшись про вакантне місце у місцевій газеті, що мене візьмуть і без спец. освіти, а просто тому, що є диплом ВНЗ!
    Почитали мої статті, дописи, твори - і пропонують місце штатного кореспондента!
    Але, знаєте, вагаюся...Не знаю як буду давати собі раду з малою...Треба ж буде на когось її лишати!;)
    Бо що я точно усвідомила за роки навчання, що Прикордонний Екоконтроль (так звучить моя спеціальність)- це явно не моє...
    +100%!!Перконалась на власній шкурі...
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Окремо це речення виглядає інакше)) Йшлося про другу освіту звісно. І про вітчизняний досвід. Це неправильно, що в нас не цінується саме профільна освіта (річ звісно не про науковців). Але передбачаю, що так буде ще дуже довго. Ймовірно, доки ми здобуватимемо не кваліфікацію, доки практики будуть такі формальні, доки підручники відставатимуть від розвитку науки і економіки, доки вона не матиме більш прикладного характеру.

    Я раніше якось носилась з питанням - чому в нас у школах не радять спеціальності? Приміром пишуть характеристику (тільки позитивну, але з вказанням здібностей) і проводять тести. А потім дітям та батькам показують перелік професій до яких в них кращі здібності. Адже все це згрубше існує, розроблене психологами, викладачами тощо. Діти б не були такі розгублені після школи. Економіка отримувала б більше таланів, а не чекала доки вони себе віднайдуть.
     
  20. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Я хочу знайти своє місце у житті. Досі мені взагалі не вдалося реалізувати свій потенціал. Після тривалих роздумів я дійшла висновку, що причина – в неправильно вибраному шляху після закінчення школи. Тому й хочу здобути другу освіту – ту, про яку колись мріяла. Для мене це – шанс повернути втрачені можливості.

    В цьому якраз і полягає проблема – у невизначеності. У мене немає знайомих, які можуть мене кудись влаштувати, а сама я зі своєю економічною освітою і досвідом роботи у банку можу влаштуватись лише в тій самій сфері. А душа моя лежить до іншого.

    :) Таке дійсно можливо? Це було б супер. Бо справа якраз в тому, що я ніколи не мала нагоди «побачити кухню». Всі в моєму оточенні мають або технічну, або економічну освіту і працюють у відповіднійй сфері. Тому я дуже туманно уявляю специфіку роботи журналіста. І не впевнена, чи це саме те, що мені потрібно.

    А на рахунок навчання на англійській філології, то я подумую над тим, щоб займатися репетиторством, але навряд чи після звичайних мовних курсів мені хтось довірить свою дитину.

    Я абсолютно згідна з цією думкою. І дуже хочу знайти таку роботу, яку я буду любити. Бо тільки коли займаєшся улюбленою справою – досягаєш у ній успіху. :)