Не можу ковтати їжу: Консиліум

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lietti, 4 Грудень 2011.

  1. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Не можу ковтати їжу: Консиліум

    Lietti, а як ви оглядалися в ендокринолога??? Пальпація? Аналізи на гормони? УЗД щитовидки??? І ще... нормальний рівень гемоглабіну, не завжди говорить про достатню присутність в організмі заліза, можливо вам зробити аналіз на вміст заліза??? Я прекрасно розумію як вас турбує оця глотка...
     
  2. Lietti

    Lietti New Member

    Відповідь: Не можу ковтати їжу: Консиліум

    Скажіть будь-ласка, а в ендокринолога обовязково обстежуватися? Я була у двох ендокринологів - кожен назначав аналізи на різні гормони, які в свою очередь коштують дуже дорого. Я їх не робила, просто дістало викидати гроші на вітер, чому на вітер, та томущо безграмотність і некомпетентність наших лікарів дуже дорого коштує, от і не робила. А, думаєте, варто?

    ---------- Додано в 01:56 ---------- Попередній допис був написаний в 01:00 ----------

    Top-Olya
    Дуже Вам дякую за підсказку, ні один лікар не сказав мені про дефіцит заліза. Просто я найшла статтю, де чітко описується моя ситуація - один в один "Характерний сидром сідеропеніческой дисфагії , що виявляється утрудненням при ковтанні сухий і щільної їжі, почуттям першения і відчуттям наявності чужорідного тіла в горлі. Деякі хворі зв'язку з цими проявами приймають тільки рідку їжу."
    Буду тепер займвтись самолікуванням ) - приймати залізо, може допоможе, бо по лікарях ходити вже надоїло. Ще раз Вам велике спасибі!!!:girl_tender::girl_tender::girl_tender:
     
  3. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Не можу ковтати їжу: Консиліум

    перед самолікаванням все таки варто було б перевірити сироваткове залізо , вартість обстеження була близько 60 грн., але хоч будете знати що лікуєте.
     
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Не можу ковтати їжу: Консиліум

    ну не факт, що Вам це допоможе. Якщо у Вас виник такий стан, то, можливо, у Вас щось із засвоєнням заліза. Ви спершу про кишечник та печінку подбайте. Клітковина+бактерії+фенхель, більше гуляйте, рухайтеся, можливо варто спробувати з цього, бо не факт що таблетки допоможуть, може не засвоїтися те залізо і Ви знову не знатимете що робити. Самолікуванням займатися можна, але треба дивитися глибоко, комплексно і без зайвого фанатизму. Прислуховуйтеся до свого організму, він сам Вам підкаже як краще.

    ---------- Додано в 00:04 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:56 ----------

    то власне, можна здавати ті аналізи, а толку. Не кожен лікар вміє їх добре прочитати, не кожен знає яка норма, не кожен знає особливості Вашого організму. Тому в нас здати аналізи ще нічого не означає. Треба мати якогось хорошого лікаря, а як його нема, то не факт що здача аналізів щось дасть.
     
  5. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Не можу ковтати їжу: Консиліум

    Lietti, про аналізи, що ва назначили ендокрінологи... Хочаби здайте на ТТГ, якщо у Вас цей показних підвищений, то у вас швидш за все териодит. При териодиті іде незасвоєння заліза, тому просто прийняттям заліза ситуацію не спасете, треба приймати гормони щитовидки (це не такий страшний гормон як всі думають, але без нього організму вкрай важко), причім правильну дозу. Тому я всеж таки б вам радила перевірити щитовидку. Встановлення діагнозу дуже тяжка і затратна справа нажаль, але що робити, ви молода і треба знайти проблему, щоб не стало ще гірше.
    Доречі в мене відчуття комка в горлі зменшилось лише через місяць прийняття заліза + підвищення дози гормону, завтра піду здавати аналіз на ТТГ, щоб знати чи вже достатню кількість гормону приймаю, чи ні.
    Успіху вам у пошуку причини недугу і здоров`я міцного!

    ---------- Додано в 08:47 ---------- Попередній допис був написаний в 07:06 ----------

    Lietti, Все що я написала, це все знову ж таки теорія, додумки, тому що в вас можуть бути зовсім інакші причини цього комка в горлі, але шукати варто.
    З лікарями тепер дуже тяжко - це факт, тому треба добре обдумувати що робити а що ні з того, що вони призначають. Я коли свому терапевту сказала теорію про недостаток заліза і ком, він був здивований, ніякого зв`язку в тім він не побачив, але що дивного, якщо він при огляді горла в мене побачив здорові мигдалики, які мені оперували ще в 3-му класі, чи, наприклад, на питання як пити залізо до їди чи після радив пити "після, як і всі препарати, щоб шлунок не псувати", в той час коли залізо п`ється найменьше за пів години до їжі і доречі для кращого всмоктування заліза треба ще приймати вітамін С.
    Ще я стараюся читати і консультуватися на Дискуссионный Клуб Русского Медицинского Сервера , можливо Вам це також допоможе.
    Ну і пишіть про свої успіхи, впевнена,що ваш досвід також може комусь знадобитись.
     
  6. Lietti

    Lietti New Member

    Відповідь: Не можу ковтати їжу: Консиліум

    Top-Olya, дуже вдячна Вам за відповідь, знову маю надію на одужання. Прочитала про симптоми залізодефіцитної анемії - все повністю на 95 % збіглось (читала на сайті Дискуссионный Клуб Русского Медицинского Сервера), також піду здам аналіз на засвоєння заліза (те що Ви писали), бо на лікарів надії вже немає. На днях питала у лікарки чи може це бути причиною - сказала, що залізо тут ні до чого, на скільки я зрозуміла про ЗДА ніхто з лікарів поняття немає. Та до того ж мені більше немає до кого йти - обійшла вже усі лікарні і приватні кабінети у Львові - результату ніякого. Зате зробила повне обстеження організму (надіюсь що хоча б достовірне). Скажіть, а Ви ходите до лікаря гематолога (наскільки я зрозуміла це або до гематолога або до ендокринолога) чи Ви самі лікувались. Я до чого веду - можливо маєте якогось лікаря який би був в курсі проблеми ЗДА. Бо лікарі мені говорять шукати лікаря!!! - а де його ЩЕ шукати, залишається вийти на вулицю і кричати "Допоможіть знайти лікаря"!:)):girl_crazy:
     
  7. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Не можу ковтати їжу: Консиліум

    Lietti, ні, сама я не лікуюсь. Хожу в зал.лікарню до ендокрінолога (Кротова), неможу сказати, що на 100% нею задоволена, але хороших ендокринологів, як зрештою і інших толкових лікарів у Львові зовсім мало. Ні один лікар не вилікує вас чи мене за один прийом, існує певний план по якому нам призначають лікування, якісь аналізи, щоб спостерігати динаміку і т.д. Але моя доктор з першого мого відвдування, крім направлення на аналізи щитоподібної залози дала також направлення на аналіз вмісту заліза (чесно кажучи тоді мені здавалося, что саме цей аналіз мені назначили даремно, або лишню гривню з мене витягнути), тому що я прийшла саме з проблемою відчуття крихти (тоді ще крихти, а не кома) в горлі. На той момент, доречі, цей показник в мене був в нормі, але я трохи затягнула з лікуванням і раптом в мене замість крихти в горлі з`явився цілий ком. Я писала, що він і зараз є, але став явно меньшим, то пропадає, то з`являється знов - будем лікуватися :girl_yes:
     
  8. pavlivsku

    pavlivsku New Member

    Відповідь: Не можу ковтати їжу: Консиліум

    В мене такаж проблема, вже не знаю куди звертатись, допоможіть хто не будь.......
     
  9. maxmar

    maxmar New Member

    Аналогічна проблема, яка зі мною уже 4-й рік. Може хто вилікувався, або знає методи чи лікарів- ДОПОМОЖІТЬ!!!