Не можу розібратися з Excel!

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Руда Лисиця, 31 Грудень 2013.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Не знала куди правильно сворити темку, але оскільки стосується таки роботи, то вирішила тут створити.
    Загалом в роботі Ексель мені майже не потрібний, але от довелося з ним стикнутися.
    Є така проблема: в мене є таблиця. в одній колонці може бути максимум 3 значення(список-випадайка) або пуста. мені треба порахувати к-ть тих значень. тобто скільки в колонці значень pass, скільки failed, скільки skipped(це пункти списку) і скільки пустих комірок. Пробувала створювати через Pivot Table, але воно якось криво робить через той список.

    гугл не дуже допоміг(

    Хто добре в ньому розумієтеся, підкажіть! Буду дуже-дуже вдячна!:girl_flag_of_truce:
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Не можу розібратися з Excel!

    Там має бути фільтр, можна відфільтрувати по потрібному слову/значенню.
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Не можу розібратися з Excel!

    якщо Вас цікавить саме кількість всіх можливих значнь - попробуйте через зведену таблицю ще раз - але створіть ще один стовпчик -і проставте одинички. діапазон таблиці розширте на цей додатковий стовпчик. в полях виберіть "сума" - тоді матимете зведену таблицю з усіма можливими значннями і їх кількістю. або через формулу countif. це дуже просто. якщо не вийде - напишіть мені в пп.
     
  4. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Не можу розібратися з Excel!

    таке найпростіше через підсумки робити: виділяєте таблицю (можна окремо скопіювати лише той стовпчик, якщо потрібно власне тільки порахувати кількості значень), сортуєте її.
    далі вибираєте пункт меню Дані-Підсумки, або закладка Дані - Проміжні підсумки.
    у віконечку вибираєте: при кожній зміні в стовпці А (наприклад), використовувати функцію Кількість (додати підсумки до того ж А).
    Під кожною групою отримаєте кількості записів у цій групі.

    другий варіант - через функцію countif, але там трошки більше "ручками" формулу писати треба
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    дівчата, потрібна порада. Стосується електронних таблиць на Гугл диску.
    Як мені зробити список-випадайку, тобто аби "ховались" під стрілочку-трикутничок кілька рядків?
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    на гугл-диску можливості таблиць трохи обмежені, й частина функцій не працює, в .т.ч. випадаючий список
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ненавиджу.:bad: Капець нервам і щасливому життю:facepalm:
    Якщо треба якусь банальну бухгалтерію, простіше качнути якусь халявну версію 1С в неті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Та в мене там мінімум, але потрібен одночасний доступ на ноуті і телефоні... Я суто сортую замовлення там, але от в мене є список відсутніх позицій які я відслідковую постійно, і він вже величенький і займає купу місця мені б його якось ховати
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    як варіант можна просто створити excel-файл на комп"ютері і закинути його на гугл-драйв.
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2016 ---
    а, якщо я правильно вас зрозуміла, то виділяєте потрібні рядки - потім викликаєте контекстне меню правою кнопкою миші, вибираєте пункт Приховати рядки 3 - 5 наприклад (якщо це з 3го по 5й рядок) і вони ховаються під стрілку.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Princess

    Princess Well-Known Member

    є меню Дані - Фільтр , а далі вже залежить від таблиці і бажаного результату

    але бачу примітку, що це доступно тільки на комп'ютері
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    1123.png
    В мене англ.меню - якщо мова йде про звичайний розкривний список із певним фіксованим набором даних - н-д оці Ваші три опції pass й т.д., то не вийде так. Навіть якщо Ви зробите в норм. версії файл, закинете на гугл-диск, то дані просто відображатимуться, без розкривного списку-випадайки, як Ви кажете. Тоді хіба автофільтр, але це зовсім не те...