Не раджу Вам лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Серпень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Пропоную тут викладати (і незафлуджувати!!!) відомості про лікарів ПБ, до яких Ви не радите звертатися.
    1. ПБ
    2.Лікар.
    3. Чим згрішив у Вашому випадку.

    На форумі працює цитування. Прошу не забивати гілку обговоренням. Тут тільки інфа.
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. yacht girl

    yacht girl Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Джамбули 2. Скибак Любов Василівна 3. Невпевнена у своїх можливостях і дуже кіпішна. На пологах двічі скликала клнсиліум лікарів, який був абсолютно непотрібний. За 10 годин пологів заходила кілька разів, бо у неї народжувало ще дві жіночки. Біля мене окрім чоловіка не було ані медсестри, ані акушерки. Коли чоловік почав кричати, що він бачить голівку дитини, то лікар яка в той час пила чай, сказала, що це неможливо, бо я ще не кричу так як треба. Окрім цього витягла швидко плаценту, як наслідок - кровотеча. Коли чоловік запитав скільки має дати за пологи, сказала як вважаєте, а коли отримала 200 $ - сказала, що заслуговує більше. До неї більше не піду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мечнікова
    2. Анна Дмитрівна Мала-Гресик
    3.
    Товаришка домовилась з лікаркою про роди, була на плановому обстеженні, все було гаразд, у вівторок почались схватки, приїжджає в пологовий до цієї лікарки, вона її оглядає і каже: - дитина мертва, я за вас братись не буду, шукайте собі іншу лікарку, розвернулась і пішла, товаришка в ужасі на таксі в медінститут, там на узі і зразу в реанімацію, рятували її життя, дитинка була 4кг. Не дай Бог почути таке заключення, але якщо сталось, то щоб хоч надали медичну допомогу! Привикли гроші на пологах здирати, а як щось серйозніше, то "руки вмивають"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    пологовий на Мечникова,
    Левицька Соломія
    Попередньо зустрілись, познайомились, домовились про наступну планову зустріч 30.09.
    Лікар попередила - якщо щось не так - дзвоніть, (але ж ми завжди надіємось на те,що все буде гаразд і вперто не визнаємо ймовірності *щось може піти не так*),і напевно треба мати запасний варіант.
    15.09 зранку телефоную до неї - відсутній зв'язок, потім ще раз - те саме( а в мене передчасно схватки почались, уявіть стан,ти домовляєшся з лікарем, а коли телефонуєш - вона не в зоні*(.
    Довелось їхати в інший пологовий і народжувати в чергового лікаря. І дякую Богу,що так сталось.
    Не рекомендую цього лікаря, і дуже хотілося б бачити більше відповідальності з боку людей, від яких залежить народження нового життя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Хоч у неї не народжувала, але попала на неї, як чергового 2 вересня вночі коли думала, що це вже пологи. Кричала на мене шалено, що я її мучу, бо не розслаблюся і вона не може дістатися матки.
    По патології ходили чутки, що Мечнікова закривали саме через неї, бо на її зміні занесли стафілокок чи щось схоже. Кажуть на неї відкрили кримінальну справу і мали б звільнити, але поки чомусь працює.
    Лежала в патології кілька днів, вона приходила до інших дівчат - загалом враження лише негативні в мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. glamour

    glamour New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    пологовий на Мечникова,
    Левицька Соломія
    На 41 тижні під час огляду на кріслі спровокувала початок пологів 'до вечора народиш'. Після цього почалась 'мазня', до вечора - підтікання вод і перейми. Лікар була на той момент змучена, після чергування + платних пологів. Чоловік на неі кричав в трубку 'ти не витримаеш, ідь вже додому'. Поклала мене зразу для пришвидшення під крапельницю, не допомагало. Вручну відкривала шийку матки, не можна було 3 год рухатися взагалі, болі дикі. Коли дитина почала виходити, вчасно не зробила епізіо. Як результат, зашивала мене наживо 50 хв після пологів. Шви відчувала 7 місяців! Ходити не могла 2 місяці. Пологи тривали всього 4 год, але я так вимучилась, що не могла вже і глянути на дитину після народження. Ні акушерка, ні лікар на мене увагу під час перейм не звертали, сиділи в тій самій кімнаті, пили весь час каву, акушерка розгадувала кроссворд, коли почала я блювати, це помітила тільки санітарка. Ніхто не коментував, що відбуваеться, питання ігнорувались. Ніхто не давав поради як дихати, тужитись і тд.
    За то дуже чітко зразу після пологів було сказано в якому розмірі повинна бути віддяка персоналу, акушерці сказала заплатити більше за звичну таксу, бо 'вона дуже хороша', навіть подала мою сумку, щоб я зразу дістала гроші (рухатися, або навіть поворушити рукою, після таких пологів я не могла).
    Є з чим порівняти, народжувала 3 рази.
     
    • Інформативно x 5
    • Подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Корисно x 1
  8. makarynka

    makarynka Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. П*раскевія
    2. Луців Ірина М.
    3. занадто довго (40 хв) робила внутрішнє узі на перших термінах, після чого 3 дні нив живіт.вагітність плачевно закінчилась. (не хочу нікого звинувачувати , але навіть неосвідчені лікарі проти довгого вагінального узі на ранніх термінах). Крім того результат узі не виявив особливість структури матки.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. nata_linka

    nata_linka New Member

    1. Мечнікова
    2. Мала-Гресик Анна Дмитрівна
    3. Відтягувала час пологів. Коли я їй дзвонила при переймах, казала пити но-шпу з анальгіном і лягати(до роддому мені їхати десь близько години). Коли вже несила було терпіти, я приїхала в роддом, лікар мене шокувала новиною, що в дитини немає серцебиття, і за мене вона братися не буде, бо начмед не дозволяє, накричала на мене(сказала, "чіканутися з вами тут можна")!!!!!!!!!! І мене в критичному і шоковому стані виставила за двері з Мечнікова на таксі в Медінститут ... Результат: операція- мертва донечка - видалена матка і тяжкий період реабілітації
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2015 ---
    1. Мечнікова
    2. Мала-Гресик Анна Дмитрівна
    3. Відтягувала час пологів. Коли я їй дзвонила при переймах, казала пити но-шпу з анальгіном і лягати(до роддому мені їхати десь близько години). Коли вже несила було терпіти, я приїхала в роддом, лікар мене шокувала новиною, що в дитини немає серцебиття, і за мене вона братися не буде, бо начмед не дозволяє, накричала на мене(сказала, "чіканутися з вами тут можна")!!!!!!!!!! І мене в критичному і шоковому стані виставила за двері з Мечнікова на таксі в Медінститут ... Результат: операція- мертва донечка - видалена матка і тяжкий період реабілітації
     
    • Інформативно Інформативно x 20
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  10. Ori

    Ori New Member

    1. Мечнікова
    2. Федина
    3. Хам. Повна стимуляція на 38 тижні. 19 годин під капальницями не стаючи в обидві руки. Розкриття руками, витискання дитини. Медсестра під час потуг, говорила, що не потрібно витискати, в неї все природньо виходить. В результаті медсестра і довела пологи до кінця.
    Ще при зустрічі не сподобався, говорив злі жарти та я чомусь піддалась на думку чоловіка, якому сподобалась його фанатична набожність. І ще при проколюванні вод поцарапав дитині голову до крові навхрест
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2015
    • Інформативно Інформативно x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Корисно Корисно x 1
  11. skrim

    skrim New Member

    1.мечеікова
    2.верхівська С.М
    Мала я народжувати 19 березня положила вона мене швидше на тиждень.коли мене положили вона ,ані разу до мене не прийшла на огляд,коли я запитала чому моя лікарка не прииходить ,мені відповіли ,що вона завідувач ,і вона на томість назначила палатну лікарку.кожної середи оглядає вибірково нач мед Усик .Взявши мене на огляд він сказав завтра пологи,не пояснивши мені з якої причини так швидко а це було 13березня .до мене так Верхівська і не явилась ані разу,а ще її дочка в той час проходила інтернатуру слухалася пів години серцебиття дитини так і не могла наслухати:)настав ранок 14 березня о 10годині прийшли і сказали збирайся на роди.я прийшла в родову ,вона мене там вже чекала.зразу виписана цілий список уколів і т.д.приїхав чоловік мій.Вона почала мене стимулювати,тут пішло щось не так вона почала не прослуховувати серцебиття дитини.Вона ж дебіл інакше не можна сказати на неї не подивилась перед родами ,що дитина обмотана пуповиною.Нічого каже до мене даю пару хвилин як що матка добре не розкривається піднімаємось в операційну на кесаревого,я в паніці чоловік теж.почали колоти мене ,але слава богу народила я дитину витягнула вона .малий не плакав.на відповідь чоловіка чому він не плаче,вона проігнорувала ,почали вони його там бити малого,слава богу все добре.до мене вона зайшла на наступний день подивитись як я і все.Я була шокована з неї.А так всі її розхвалюють повірте нема кого там хвалити.
     
    • Безграмотно x 5
    • Подобається x 3
    • Інформативно x 2
    • Корисно x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся x 1
  12. Pearl

    Pearl Member

    1. Мечнікова
    2. Федина Р.Г.
    3. Гумор жахливий, манери і відношення залежать від настрою. В день пологів на огляді перед родзалом поводився як солідно п"яний: хитався, язик заплітався, молов все підряд, що в голову збрело, а в кінці якогось милого раптово поцілував мене в губио_О Вийшла я з оглядової в шоці, ступорі і паніці...він же п"яний!!! Заспокоїлась, коли вже чоловік приїхав(через 30 хв), але тривога до кінця мене не покидала і тому я впевнена, що саме через цей стрес наш синочок народився не через 2 години (про які лікар говорив зі 100% впевненістю), а майже через 7.
    В родзалі акушерка погано вставила мені катетр, в результаті - рука набухла так, що я не могла нею поворохнути, а сходила 2 місяці... В процесі пологів лікар нічого не коментував, нічого не пояснював, повністю ігнорував всі мої запитання, абсолютно не звертав уваги на мої побажання... Таке відношення ще більше наганяло на мене тривогу, але діватися вже було нікуди, бо схватки були вже сильними. Якби не чоловік і його колосальна підтримка - я не знаю, щоб я робила...
    Води проколов - в результаті подряпав дитині голову вздовж і впоперек(подряпин було десь зо 30-40, довжиною приблизно в 10 см). Крутив мене на тому кріслі по-всякому...і сидячи, і лежачи, і боком, і раком - в результаті в дитини була на голові гематома. Не давав нормально дихати, казав кричати "ОооЙйй", робив розріз(мала три шви, які довго заживали); в найважливіший момент, попри мої і чоловікові прохання - сказав йому вийти...
    Слава Богу, дитинка народилася здоровою, за шкалою апгар 8/9, 3 кг і 50 см.
    Після пологів, двічі приходив, але краще б не приходив, бо не хотіла його бачити... ше й лив на шви півбанки настоянки календули за раз - в мене чуть очі не вилізли від того...
    Маючи такий неприємний досвід - НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ЛІКАРЯ!!!
    І раджу всім уважно прислухатися до свого передчуття при першому знайомстві з лікарем, який вестиме Ваші пологи... Моє перше враження було якесь незрозуміле і залишило неприємний "присмак"... В результаті я повелася на хвалені відгуки декількох близьких знайомих та форумлянок з ДП. Але НІ В ЯКОМУ РАЗІ нікого не звинувачую, бо це справа дуже індивідуальна! Жаль, що я це зрозуміла запізно((

    Пи.Си.
    (вже після пологів я собі неодноразово згадувала "дивний" стан лікаря... не впевнена, що він був саме п"яний, бо вираженого запаху алкоголю ніби не було, тому я схиляюсь, що він був під дією якихось ліків, мол від перевтоми чи щоб не заснув...не знаю...до речі, під кінець пологів він все ж таки "витверезів"...правда, особливої адекватності він не набрався, зважаючи на його дії, які я описала вище)
     
    • Інформативно x 18
    • Подобається x 5
    • Погоджуюся x 4
    • Корисно x 2
    • Не подобається x 1
  13. Kristini

    Kristini New Member

    1 Чередніченко Н.М.
    2. Джамбула, 2015
    3. Не задоволена. Пробка відішла ввечері. На наступний день поїхали в роддом. Розкриття було 3см. Відправили в пологову залу. Десь о 5 пробили оболонку, бо води ще не відійшли. Так я була в "переймах" до 10. Об 10 лікар мене оглянула, це був ЖАХ: різко, боляче, таке враження, що кастетом мене там товчуть і що зараз мені всі нутрощі наживо повитягують, але перед тим кості переломлять (можу порівняти, бо прийшов Улашин і Данков, то вони теж "дивилися" і в порівнняі їхній огляд був взагалі приємний.). Дитина була без вод десь 6 год з чого вирішили кесарити, щоб не було плачевних насліжків. Прокесарили. Дитину витягували з того світу, бо надихалася какульок своїх. Всі живі, здорові.
    Моя думка: якби не пробивали нічого і води самі відійшли, коли захотіли, то КР би не було.
    Окситоцин не кололи.
    4. Суму не називали. Все (з набором для КР) обійшлось десь в межах 10тис.
    5. Наступного разу вже по замовчуванню КР, тому буду шукати спеціаліста в тій сфері (не Чередніченко).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. orestyk

    orestyk New Member

    1.Музиченко Олександр Володимирович
    2.Мєчнікова
    3.Стимуляція,родова діяльність слаб,.не провів кесаревий розтин(перші пологи 36 років породіллі,дитинка 4100 г),15 годин пологи,видавлювання дитини.Дитина не заплакала,результат гіпоксичне-ішемічне ураження нервової системи,набряк мозку, 9 днів в комі,відмовили нирки,крововилив -смерть дитинки.........А лікар працює будьте обережні
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Після прочитання львівських новин згадала, що тут я не відмітилася.

    В принципі я не дуже підпадаю зі своїм відгуком саме в цю гілку, та прочитавши оці два дописи:
    таки тут черкну.

    До Буряка потрапила на пологи чисто по фортуні(Мечнікова аккурат в 9 ранку закрився на мийку, моя лікарка з меду в той день була на весіллі і з двох хм невідомих мені лікарів з меду порадила саме його).
    На пологах я була з мужом, лікарю зразу пояснили що не дай Бог.
    Пологи мені нагадували схватку двох півнів(я мужу розказала що буває, чого не дозволяти і т.д.) і він постійно лікаря дьоргав за кожний крок. Особливо запамяталася мені картина як я злякалася, що лікар кладе руку на живіт(хто його там зна) і муж поставив свою руку під його:girl_haha::girl_haha:.
    Родила я як книжка пише.
    Та епізіо мені таки зробили. Не знаю досі чи оправдано, та малий ішов ручкою і все на потугах вертався назад. Короч довго думати мені не дали і таки епізіо є в нашому із ним житті.
    Акушерка мені геть не понра. Окрім епізіо вона мене ще хотіла лякати, що щось іде не так. Та муж на лікаря так глянув, що вона заспокоїлась. Про те що я не дам колоти будь що вона в'їхала раз так на 10-тий.
    Після пологів він теж не заходив і при дзвінку, що у мене піднялася т-ра сказав, що треба було дозволити окситоцин у третій фазі(я підписала заяву про відмову від будь чого). Т-ра була від ГВ та приємного мало.
    Якось так).
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 2
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    1. Мечнікова
    2. Степанчак М.Й.
    3. Відмовився приймати пологи. Познайомились ми на 36 тижні. Кілька раз приїжджали, все ніби було чудово. На початку 42 тижня оформив мене в патологію, бо перенос, бо так по протоколу. В 41т і 2 дні (середа) на професорському огляді, який був більше схожий на цирк і візит англійської королеви одночасно, мені сказали що в п"ятницю треба робити амніотомію. Степанчак сказав що в чт звечора поставить гель і почнеться стимуляція . В чт зранку я з ним зустрілась і сказала що мені таке не підходить, що хочу чекати повних 42 тижнів, бо аналізи всі в нормі і маю можливо спадкові задатки до переносу . В пт мене ще раз оглянув Степанчак і завідуюча, я ще раз зробила УЗД, КТГ і т.д. все було ок і ми зійшлись на тому, що я пишу письмову відмову від запропонованого мені родорозв"язання, беру всю відповідальність на себе і ми чекаємо пн. В ніч з сб на неділю почались перейми, черговий лікар мене відправив спати. В нд зранку зайшов Степанчак, запитати як справ. Я описала йому всю симптоматику перйм, він шось там буркнув про то шо то вже активна фаза пологів і якшо шо, шоб я зверталась до чергового і свались, не давши мені навіть договорити. Я відразу пішла до чергового, всі були в шоці чого я приперлась, якщо лікар мій щойно був, чого він мене не оглянув. Ну чергова каже, пора в родзал. Дзвонить Степанчаку, а він каже "Я її пологів приймати не буду, якшо хочете самі тим займайтесь". Ну і поїхала я народжувати до чергової лікарки. Через два дні після пологів зустріла його на коридорі. Він сказав тільки "У вас все добре?От і люкс"
     
    • Інформативно Інформативно x 21
    • Подобається Подобається x 8
    • Корисно Корисно x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    1. Вальдемар Володимирович Надіжко
    2. Мечникова
    3. Приїхав за дві години після дзвінка чергової, сказав,що в мене нема перейм і я їх, мабуть, симулюю.В мене води відійшли і перейми були досить болючі, але він казав,що нема. Поставив ультиматум - або стимуляція, або він їде додому. "Бо то може тягнутись довго". "Я б тебе взагалі з такими переймами в патологію відправив, якби води не відійшли".
    Ставлення зверхнє, хамське, зробив мені стрес і нерви і поїхав додому побувши зі мною аж пів години.
    Яна народилась в чергового лікаря через півтора години після його від.їзду. Без будь яких уколів.
     
    • Інформативно Інформативно x 18
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 2
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    1 Мечнікова
    2 Федина Роман Григорович
    3 Витисканя дитини, з наслідками - перелом ключиці, стимулювання, різав мене наживо паралельно кололи знеболююче, яке мене не взяло. Чистка, шкрябання мене, так і не зрозуміла, що вишкрябував, але було дуже боляче. Купа швів внутрішніх і зовнішних. У дитини зупинка серця, 10 хв реанімації і малого витягли з тамтого світу. Наслідок 10 днів в роддомі, малий під ковпаком, кожен день капальниці, антибіотик, заспокійливі. Плач від дитини почула на 7 день, всі інші тільки спав. Федина приховав, що по аналізу в останній день вагітності було у малого слабке серцебиття. На мої запитання не давав конкретних відповідей, зпригував з теми. А вкінці сказав, що я винна, що такі пологи, бо не змогла правильно тужитись, що маю "бубу" в голові. За 10 днів у пологовому приходив кожен день провідати, питала про результати аналізу, то кожен день у мене був інший показник гемоглобіну з одного аналізу.
     
    • Інформативно Інформативно x 22
    • Корисно Корисно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  19. Danuta

    Danuta Active Member

    1. Медінститут, травень 2016р
    2.Ковальчук І.Я.
    3.щодо процесу: Повна стимуляція бо .. "я сьогодні вихідний і не маю часу сидіти з тобою до вечора і ти вже 4 дні переносила". Прокол вод+подряпана голівка дитини. Ріжем і шиєм наживо без знеболюючого, розтягування шийки руками "не кричи, я тобі помагаю, так скоріше народиш". Витягування плаценти за пуповину, не дочекавшись третього періоду родів.
    післяродовий період: Виписав без жодного обстеження і без УЗД, як наслідок на 10 день температура 40, запалення матки. Оглянув: "Там трохи загнулось , я зараз вправлю", і руками заліз вправляти на кріслі матку. Нічого не вийшло, але заспокоїв"не дуже вийшло, але з часом найде на місце". Після тижня антибіотиків попросила зробити хоча б якесь додаткове обстеження щоб впевнитись що все позаду, на що почула : "там тепер точно все добре, не бачу сенсу тебе обстежувати, іди радуйся життю".
    Раділа не довго. На 6-й тиждень після пологів стало зле.... Лікарня...В матці залишені плацентарні залишки, ендометрій 18см, запальні процеси, закрите вічко(так навправляв).... Комбінована чистка під загальним наркозом 1.5 год(!!!), вакуум+вишкрібання.(Дякую іншому лікарю що виправляв помилки світила Ковальчука) . Іще чекає деакий час лікування. Дитинка без ГВ((((
    4. Заплатили достатньо, бо запевнив що все ідеально
    5. Нікому не рекомендую!!! З моменту операції пройшло лише 3 дні, а я й досі живу в паніці, бо не знаю чи все вже позаду чи мене ще чекають несподіванки(((
     
    • Інформативно Інформативно x 15
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    1. Джамбула, жовтень 2016
    2. Колодій Оксана Іванівна
    3. Здорова жінка з спокійною вагітністю і здоровою дитинкою в утробі прийшла народжували до цієї лікарки, але через некомпетентність, недбалість і непрофесіоналізм , дитина померла в утробі, Колодій додумалась зупинити перейми вагітній, що і так переходила свій термін на тиждень, після того як узд показало маловоддя, і уздист казала, що треба скорше народжувати, але лікарка переконала вагітну в тому, що вони перебільшують і дала таблетку щоб зупинити перейми! На ранок в неї почав нити живіт і кровити, коли подзвонила до лікарки, та була зайнята в родзалі і сказала чекати на неї, але жінка сама пішла на ктг і там їй сказали, що серце дитинки вже не б'ється. Але на цьому ще всі жахи не закінчились! Лікарі збирались діставати дитину через 2 дні!!! Якби не підключили знайомих, то жінка мала б ще 2 ночі пережити з мертвою дитиною в утробі!!! Не уявляю щоб тоді було з самою жінкою, це могло б дуже погано вплинути на її життя!!!
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2016
    • Інформативно x 5
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Співчуваю x 1
    • Корисно x 1
  21. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Nimfa
     
    • Інформативно Інформативно x 2