Не раджу Вам лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Серпень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Пропоную тут викладати (і незафлуджувати!!!) відомості про лікарів ПБ, до яких Ви не радите звертатися.
    1. ПБ
    2.Лікар.
    3. Чим згрішив у Вашому випадку.

    На форумі працює цитування. Прошу не забивати гілку обговоренням. Тут тільки інфа.
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Так само її не рекомендую. До моєї дитини за час перебування в роддомі не підходила, а як гроші брати - то бігом прибігла, ще й суму сама назвала, і в 2 рази вищу, ніж всім в середньому давали. І то все з намьоком, що "дитина жовтенька, доведеться під лампою ще пару днів тримати", якщо не даш.
     
  3. toria

    toria Active Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Батальна
    2. Людмила Григорівна, дитячий лікар
    3. Мало не загубила мені ГВ, повне ігнорування його правил (рекомендувала не годувати вночі, допоювати і догодовувати з пляшечки і т.д.) Промивала дитині шлунок без потреби, казала, що вона не зможе смоктати, бо язик тримає вверх і його треба притискати пляшечкою. Агресивне пропагування сумішей. Підняла крик, що дитина втратила 200 грам. На всі заперечення - аргумент, що я молодша за її внука і шантаж випискою додому.
     
  4. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Коржинська Р.Д.
    2. медінститут
    3. Сестру направляли з району в медінститут (проблеми зі щитовидкою), і ми потрапили до Коржинської. Сестра місяць пролежала на підтримці, то вона прийшла 1 раз, але палатний відносився дуже уважно,то ми думали що то з її настанови. Але найгірше коли в сестри почалися перейми. Вона відмовилась приходити,сказала що з дому спеціально їхати не буде, пологи прийняв черговий лікар. А пізніше ми дізнались що через 2 годин після дзвінка сестри вона приймала пологи в іншої жінки яка просто так приїхала без домовленості.
     
  5. liubomyra

    liubomyra New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Батальна.
    2.Леськів В.Д.
    3. Стимуляця. Довела роди до того, що вже пізно було робити кесарево. Сама докторова була в паніці і не знала.що робити. В родзалі скликала цілий консиліум, чоловік так із 15 там було. Мене так вже напічкали преператами, що мало розуміла, що відбуваається. Дитинка прожила 8 годин. У довідці написали, що була вада серця, яку на УЗД важко виявити.
    Пізніше по роддому розказувала. що то я себе погано вела на родах і сама у всьому винна.
     
  6. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Батальна
    2. Поврозник
    3. Стимуляція, абсолютно байдуже ставлення, не прийшов навіть зашивати, враження не найкращі
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Джамбула
    2. Улашин Олександр Борисович
    3. Не приїхав на пологи (мав важливі справи за містом).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Milli

    Milli Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Джамбула
    2. Куль та Бриль І.І.(неонатолог)
    3. Куль гарно говорить, але як прийшлось до діла то дитинку ледве врятували!!!! Сильна стимуляція!!!
    Бриль задорого цінить свою роботу, просить доплатити якщо замало.
     
  9. Orhideyka

    Orhideyka New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Джамбула.
    2. Лабінська Оксана Ярославівна.
    3. Оглядала як черговий лікар. Не побачила пологової діяльності при сильних і частих схватках за 4 год. до родів. Через що приїхала повторно в пологовий вже під час потугів. Може бути грубою, хоч з вигляду не скажеш.
     
  10. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Рапопорта (Джамбула)
    2. Халіна Н.Ю.
    3. Спочатку була нею задоволена,хоча вона користуючись нагодою,що велика дитинка ДУЖЕ наполягала на кесарському, однак від мене була однозначна відповідь НІ, допоки після пологів не виникли проблеми... виявилолсь, що погано почистила, при зверненні до неї кілька разів все спихала на груди,даже говорила, що якщо не пройде температура, то хірургічне втручання грудей потрібне..., просила її подивитись мене на кріслі, то сказала "зараз подивимось", але як прийшли потенційні майбутні "клієнти" про мене забула! В результаті більше місяця температура 40! Неможливо було її збити і як тільки збили зробили мені чистку... Тому цього лікаря через її халатне ставлення НЕ РАДЖУ !!!
     
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мечнікова
    2. Федина Р.Г.
    3. Коли побачила, що у мене частково відійшов корок, зателефонувала лікарю. Він мені сказав щоб збиралась у ПБ, але швидко бо збирався вже іти додому. Я приїхала. Оформили мене на перший поверх. Поставили капельницю, судячи з попередніх дописів, тепер зрозуміла, що це було для стимуляції. Коли пробивав води поцарапав дитині голову.
     
  12. Jadi

    Jadi New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Джамбула 2008 рік
    Улашин
    тримав мене в довгому безводному періоді, дитину видавлював,що аж на другий день ребра боліли,дитина нахлебталась меконію всередині і ззовні...порізав мене, після родів раз заходив.....ужас...більше не піду ніколи до нього і нікому не раджу!!!!!!!!!!!

    Дала Бозя другу лялю скоро йду родити,то до нього ні за які гроші!!!!!!!!!!!
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. tamtararam

    tamtararam New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мечнікова
    2. Левицька Соломія Євгенівна
    3. Стимульвання родової діяльності, хоча попередньо говорили про природні пологи. Не змогла на УЗД розпізнати багатовіддя (яке сама ж робила), сказала - великий плід 4-4,5 кг, в результаті син - 2,9 кг. Під капельницею пролежала 7 год після проколювання міхура, С.Є. не позволяла не те що ходити, а й повернутися. Капали невідомо що, бо на всі питання вона відповідала, що це не моя справа ( я думаю, що окситоцин, бо перейми були просто шалені всі ці 7 год + ще щось від чого я була як в тумані). Робила ручний масаж шийки 3 рази до судорог, мене просто від болю кидало по кріслу. Зашивала на живо і дуже нервувалась від того, що мені боляче. Всі питання на рахунок мого ж здоров'я повністю ігнорувались. Не встигла я родити, як мені повідомила скільки кому подякувати. Собі в кишеню поклала 300$ і дуже скривилась зі словами "ну, якщо більше немаєте..." (2011р). Опісля відвідала мене 1 раз, як наслідок лікувала запалені шви... Я йшла до неї по хороших рекомендаціях не 1 породіллі....а в результаті отримала неадекватне відношення, а інколи і ведверте хамство під час пологів, хоча до того справляла враження врівноваженого і компетентного лікаря.

    ---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 21:49 ----------

    І ще забула дописати... Через багатовіддя (важкий і великий живіт)у мене було запалення лобкового сімфізісу - в народі розходження тазових костей (до 2-х місяців не могла без допомоги ні встати ні сісти). Левицька також не змогла це діагностувати, про мене піклувалась палатна сестра, яка була шокована, чому цього немає в мої карті, адже обов'язково треба носити бандаж і використовувати протизапальні знеболюючі мазі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. kichkine

    kichkine New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мечнікова
    2. Верхівська С.М.
    3. Дуже зверхня і неприємна при зустрічах до пологів. Попри всі домовленості на пологи не приїхала - була "за містом", без жодних вибачень просто в телефонному режимі попросила прийняти пологи чергового лікаря. Не раджу нікому.
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Мечнікова, березень 2014
    Степанчак М.Й.
    Наперед не домовлялись з ним, отримали відповідне ставлення. Дуже не раджу. Останньою каплею став мій шов, який розлізся і тепер треба перешивати.
     
  16. sip

    sip New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Медінститут
    Мальчевський Ігор Миколайович
    Домовилась з ним про зустріч десь на 32-33 тижні, прочекала його 2 години на першому поверсі ПБ біля ліфту на єдиній лавці біля вхідних дверей, де постійно дуло (на дворі середина листопада). Через 2 год спустився і відправив мене на УЗД, де я прочекала ще майже годину ( на УЗД присутній не був, хоча у жінок що були перед мною, іх лікарі супроводжували, ну таке...) Виписав мені приймати ліки, в інструкціі до яких було написано, що іх вагітним вживати не можна ( пізніше лікар з ЖК та лікар у якого я вирішила народжувати сказали нічого не пити!). В кінці нашоі зустрічі сказав " От бачиш сьогодні п'ятниця, вже 16:00, якби не ти - я б вже давно був вдома". Ця фраза мене вбила остаточно, і більше я до нього не приходила. Склав враження некомпетентного і безвідповідального лікаря. Народжувала в іншого лікаря в іншому ПБ
     
  17. Podnosik

    Podnosik New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мечнікова
    2. Федина Роман Григорович
    3. Ніякої підтримки під час пологів я не відчувала. Все чекала що персонал буде помагати- коли тужитися, коли ні. Але цього взагалі не було- просто кричать що ти щось не так робиш, нічого толком не пояснюючі. Я ходила до того на пологові курси- ми вчили дихання, як тужитись, скільки разів- але все це Вам не можна буде використати, оскільки лікар позволяє бути тільки в визначенних їм позах. В результаті мені довилось просто одним махом витужити дитину , щоб не чути тої ругані. 5 розривів. Але Слава Богу з дитиною все добре, це головне.

    Про лікаря скажу наступне- він на своїй хвилі, і якщо при перщій зустрічі Вам ця хвиля здається підозрілою, або трохи дивною- краще не йдіть до нього- на пологах Ви також не співпадете. Торботу і уважність від лікаря я не отримувала, Слава Богу був чоловік поруч і сам лікар приїхав за годину до того, як народилась дитинка. Тепер я тішусь що його не було раніше- я весь цей час дихала і була в тих позиціях, які мені були комфортні і ніхто мені настрій не псував.
    Надріз не робить- тобто скорше за все порветесть- зашивати буде наживо, з того що "залишиться". Шви накладав такі, що треба було їх ще знімати.
    Кесарево не робить.
    Людина Він хороша, я просто постаралась описати повний процес, бо не бачила таких відгуків в інтернеті, щоб інщі дівчата розуміли на що йдуть. Так що думайте, комусь таке підходить, а комусь ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. RenaRena

    RenaRena New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Паньковський Сергій ВІталійович
    2.Раппопорта,* (Джамбула)16.06.2014
    3. Н ераджу в жодному випадку!!!!!!Як спеціаліста і як людину. Недбальство, безвідповідальність. Результат- смерть дитини. НЕ РАДЖУ!!!
    Можу підтвердити кожне слово. ВІдгукуйтесь.
     
  19. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1.Раппопорта
    2.Кунинець Г.Я.
    3.Нагло вимагає взятку. Постійно нагадує що і скільки заплатити. Називає захмарні суми.
    Бриль І. неонатолог взагалі приходив в нетверезому стані і молов дурниці. Також оцінює свою роботу дуже дорого.
     
  20. marevo

    marevo New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1.Джамбуди
    2. Данков Олег Веніамінович
    3. Недбале ставлення в лікарні(поклав швидше, щоб стежити, а аходив навіть коли просила 1 в 2-3 дні), стимуляція, проколювання вод, просила кесарев розтин не зробив, сказав, що все контролює, в результаті затяжні пологи, дитину спочатку видушували потім накладання вихідних щипців. Результат: на 4-й годині зупинка дихання, кома...за місяць смерть.
     
    • мімімі мімімі x 1
  21. H2O

    H2O New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Медінститут
    Гулай І.Я.
    Перейми почалися звечора і продовжувалися всю ніч, медперсонал разом з лікарем вирішили,що вони вже надто стомлені щоб довго чекати і будуть стимулювати для швидшого розширення. Гулай викликала свого "дружка",здоровезного мужлана, і давай видавлювати дитину! Так давив на ребра,що я від нестачі кисню і болю мліла на тому столі. Частково "завдяки" стимуляції тепер в дитини проблеми із здоров"ям.