Не хочу доглядати за собою!

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Волошка, 5 Жовтень 2009.

  1. Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    О так це обов"язкова процедура....бо я зранку не виспана і як мале дитя тру очі....а як намалюю,то вже інше діло...
    Оце-от власне,влучно сказано,бо коли розмальована як "клоун в цирку",а речі помнуті,чи голова ніби місяць води не бачила....то вже трудно...:girl_crazy:

    Не скажу ,що макіяж не потрібен,але його необхідно підбирати так,щоб підкреслити свої +,і приховати - :girl_wink:
    Бо коли,наприклад,очі і так великі,а їх ще олівцем...ну вже смішно виглядає...
     
  2. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    В мене таке буває, коли приходить тітонька Лінь або зникає будь-який стимул виглядати гарно. Буває, що я чоловіка з роботи зустрічаю вся така підмарафетина, як з іголочки і вже який день вибираюсь до нього як на свято, а він замітить лише тоді коли я його запитаю "А ти нічого не помічаєш?".. потім декілька хвилин паузи і "Ти собі купила еее...." Ось так. Ех! Люблю бути легко підфарбованою, але зручно мені з чистим личком) і в кросовках, особливо коли з дитячим візком і на базар))
     
  3. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    В мене теж таке буває, але хіба тоді, коли з хати не виходжу на люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    О, я з вами.
    Ну, та це само собою. Так добре коли шкіра відпочиває від тої хімії. А ще в такі дні роблю примочки на лице, з заварки з натуральних трав
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

     
  6. penn

    penn Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    а мені нехочеться,бо не щаслива, нема для кого,набридло, що близькі не люблять такою, як я є насправді.:girl_crazy: назло всім буду страшком:girl_crazy:
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Малюватись- то тільки десята частина справи.
    А все решта? а тушку ,а лапки? А масажики- скрабики- педікюрчики? Туш- та то простіше простого...
    Ой, як то все не лінь, але мало часу...
    Як писав великий- Бить можно дєльним чєловеком і думать о красе ногтей!))
     
  8. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    У мене бувають такі моменти - на голові як-небудь закручене волосся, мішки під очима, відсутність манікюру/педікюру... Це тоді, коли у мене...:girl_crazy: не повірите - БАГАТО вільного часу. Я от точно знаю, що коли мені не треба нікуди йти (як зараз, бо без роботи), то і часу багато, і нічого не встигаю зробити...:girl_mad: А от коли все розписано по секундах, то і я все встигаю - і масочки, і манікюри, і масажики, і кремчики...і т.д. Правда, завжди мрію (читати кажу), що якби я хотіла вільний день, щоб зробити релакс для себе... Тепер маю (правду кажуть - обережно, мрії здійснюються), і що??? :girl_cray:страшно в зеркало глянути!!!
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Virner, готова підписатись під кожним словом
    робота структрує, дає режим, в який "в"їжджаєш" і як "вивалюєшся" з нього, то дуже трудно "позбиратись"...
    от була я тиждень на лікарняному... часу - вагон... і шо? ніц... голову раз в три дні мила :girl_mad:
    єдине що на тренування ходила, в тім плані дуже сильна мотивація
     
  10. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    от от! це ви попали в 10 тим написом!
    сама встигаю зробити сотні справи, і ще й гарно виглядати, в ті дні коли здається, що і сісти немає коли! тоді якось вдається і з поголеними ногами на каблуках оббігати пів міста!
    а от сьогодні я сиджу вдома, то ще навіть не шукала своєї щітки для волосся, бо заколола волосся, і все ніби і так гарно виглядає)))
     
  11. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

     
  12. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Судячи з фото, волосся у Вас сухе, чого його мордувати щодня? Вам хоч і раз в 5 днів мити можна, а є люди (як я) - не помиєш - страшко ще той, ні зачіски, ні вигляду - волосся пляцком на голові лежить :sad:
     
  13. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Останні дописи - це точно про мене. Тепер, коли сиджу у декреті туш розводжу водою, бо нащо купувати нову, коли малююся раз на тиждень, тєні позасихали - можна викинути, єдине - блеск до губ завжди використовую, бо губи сідаються...
    ОГО, перечитала написане і стидно стало, треба братися за себе:girl_impossible:
     
  14. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Раджу розводити спиртом. Досвід.:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    В цей зимово-весняний період дійсно нічого не хочеться, так би відкрити очі, а вже весна і соооонечко!=)))
    Єдине що не хочеться зараз, то макіяж робити, краще довше поспати, а як встаєш то вже й не встигаєш. Волосся вже привичка виробилась вкладати... А от про дієти і мови не може бути , вітаміни треба наминати!!:girl_wink: