Не хочу доглядати за собою!

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Волошка, 5 Жовтень 2009.

  1. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Погоджуюсь з Kasia, що небажання щось робити для свого зовнішнього вигляду це всього лиш лінь. Вона буває в кожного, але не кожен допускає аби вона стала звичкою:) Для того ми певно жінки, щоб так щоденно мучитись:) ПС. а ще, можливо то проблема чоловіків, що геть не заохочують своїх дружин виглядати на 100%, то треба їм так і сказати, що комплімент коханого чоловіка дуже важливий і лікує від будь яких, навіть самих хронічних, лінощів:):):) ІМХО:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    А я якщо не малююся, то все одно завжди підмальовую брови і обов"язково рум"яна та гігієнічна помада. Ось такі пунктики маю.

    А мого зовсімне тішить, коли я малююся. Завжди каже "і для чого, ти ьез косметики гарніша". З однієї сторони приємно, а з іншої :girl_cray:
     
  3. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Погоджуюся. Часом краще без косметики, ніж коли її забагато. Але не думаю, що вашому коханому було б приємно, якщо б ви перестали щипати брови і голити ноги. Це теж відноситься до догляду.:girl_spruce_up:
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Мені здається, що справді достойний чоловік не піде наліво тільки тому, що жінка перестала доглядати за собою так, як до весілля, і кожної хвилини кожного дня не виглядає на всі 100%, ну хіба б він одружувався тільки через її зовнішність, "красиву картинку", не беручи до уваги характер, душу, внутрішній світ. ІМХО:girl_smile:.

    До речі,
    Дуже часто саме з цього починається
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Бачили фільм "Гола правда"? Там головний герой каже, що хіба можна полюбити жінку з першого погляду за її характер?
    Хіба це не правда? Чоловіки завжди звертають увагу на зовнішність. Гарний зовнішній вигляд потрібен для того, щоб він звернув на вас увагу, але його замало, щоб він закохався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ольоля

    Ольоля Мамуся Дарусі)

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Погоджуюсь.
    У мене , мабуть, швидше зворотня реакція-якнайкраще виглядати!
    Відносно недоглянутості,думаю як більшість дівчат-це швидше брак часу, а так ,постійно догляд- зняття макіяжу, кремчики, масочки, скраби(якось воно вже в звичку ввійшло). Стараюсь слідувати правилу- "Варто себе любити".:girl_in_love:
    Ну звичайно, переживання , стреси, все воно накладає свій слід на бажання доглядати за собою.Але ці різні косметичні процедури , лосьйончики, скраби і т.д. швидше зі стану стресу і апатії виводять:girl_curtsey:
     
  7. Люлюся

    Люлюся Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    ви знаєте, в мене раніше таке бажання (точніше небажання) виникало через день:sad:
    а коли пішла на роботу де жіночий колектив , і всі дівчата доглянуті і гарно одягнуті виникло шалене бажання виглядати не гірше за них:)
    для мене це дуже хороший стимул був, тому зараз не дозволяю собі виходити без туші-румян-тоналки:)
    всі кажуть що стала краще виглядати:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Читали уважно мій допис ;) ?
    Я мала на увазі не любов з першого погляду за характер, а про розвиток стосунків уже згодом, після одруження.

    Фільму я не бачила, але з таким твердженням погоджуюся:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Волошко, а мій чоловік не розуміє "навіщо я голю ноги, бо в мене там і так нічого ніколи не росте":girl_crazy:

    Я теж раніше думала, що справжній люблячий не залишить жінку, яка після пологів поправилася і весь час по хаті тиняється у розтягрутих трєніках та фартусі.
    А тепер змінила думку.
    Якщо жінка чомусь забила не себе, то це позначається не лише на її зовнішності, але й на внтурішньому світі.
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Я собі згадала, як тільки завагітніла і прийшла на УЗД а там сиділо багато різноклаберних мамашок, з таким видом!!! Я розумію, що лежати на збереженні і носити дитину то важко але після того я дала собі слово, що не буду запущеною, розпатланою, в халаті і тапках на босу ногу:girl_smile:
    І тоді я дійсно себе заставляла гарно виглядати, мала стимул - бути гарною майбутньою мамою (до того я якось не задумувалась над питанням доглядати чи ні за собою).
    Тому коли стає лінь за собою доглядати - треба знайти стимул, щоб завжди бути в формі.
    Ще можна піти з собою на компроміс:girl_smile: - цілий тиждень я супер, а в пятницю freeday:girl_smile: - можна дозволити собі вільний стиль одягу, легкий макіяж і тим хто на дієті трохи солодкого:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    а я поки ходила на роботу - щодня малювалась, а в декреті не бачу смислу...на щодень - коли ти "забитий" масою обов"язків, то вже не до краси на лиці....Я маю на увазі саме макіяж. От і сьогодні - йду з базарчику, тащу Сашку на руках, бо не хоче йти, в другій руці торбочка з продуктами ,яка дуже б"є по ногах, жарко...від того всього+сильний вітер - все волосся в роті...А була б помада на губах...? Ну а догляд типу завжди чистого волосся, нігтів і т.д. має бути завжди. Я навіть з температурою йду з собою порядки робити, бо ті сосульки дуже дратують. І облізлий лак ще більше....і ноги...недоглянуті....То вже собі як в звичку візьиеш....Ну а макіяж у мене тепер дууууууже рідко - тільки на якісь весілля, д.н.....а просто в світ з подружками йду в природній красі:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Переважно, я так і роблю. В п'ятницю ввечері, якщо нікуди не йду.:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!


    ТАК коли я хвора.Або коли хворий малий і ми не виходим тиждень з хати....
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    ось це і є стресова ситуація. то не ліньки.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А от в мене навпаки, коли я щаслива і всім задоволена, в мене абсолютно не виникає ніякого бажання "випендрюватися"... Себто вдягати якісь дуже оригінальні речі, макіяж, підбирати гардероб, нігті.... Так, основна гігієна - це основне, таке не роблю хіба коли дуже хвора, але це ніби не підпадає під питання чи чистити зуби щодня... А от розодягатися. Розодягання - бажання доказати комусь щось, що я краща, гарніша за інших, приваблівіша, зверніть на мене увагу. А так коли в мене все добре, в мене є чомусь лише бажання створювати красу руками: там намалювати щось, сплести, купити якісь гарні речі в хату, і вдягнути звичайні джинси і кросівки... Може якась неправильна?)
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А мені здається, що ви просто впевнена в собі людина, без будь-яких комплексів. Це класно!
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Та де там, комплекси маю :) Просто колись купувала модний одяг, робиа зачіски стрижки.... А зараз нічогісінько, нічогісінько того не хочу, обходилась все літо 3 майками і штанами і спідничкою... І гляділа періодично на старі завали в шафі плать і туфель на каблуках. Щось змінилось, а що поняття не маю
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Так, буває! І все залежить просто від настрою, від того, як себе відчуваю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Правильна-правильна. Це хто як сприймає, для кого який стиль є нормальним.
    Для мене догляд за собою включає такі речі:
    Скраб-сауна
    Ніякого волосся всюди крім голови))))
    Легкий загар
    Чисте волосся
    манікюр і педикюр
    Зі смаком підібраний одяг
    ВСЕ
    А декоративка і обцаси, то вже друге питання, по-потребі.
    Тим більше, що без макіяжу я виглядаю молодше років так на 10 мінімум:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Не можу на 100% заперечити, але... Своє кохання я зустріла саме коли була в жахливому стані: 5-денний похід по горах, брудна, обгоріла, голова засмальцьована, зла, з величезним рюкзаком і асексуальних шортах, і купою синьців. За ті 5 днів ми всигли закохатися і .... :) Звісно не завжди так, в бомжа думаю не варто закохватися, але, я маю якусь підсвідому градацію: чоловіки які цінять за одягом чи макіяжем - одразу примітні, я їх ніколи не розглядаю і не розглядала як супутників життя, так на підсвідомості склалось. І закохатися з першого погляду - то не закохатися :)
     
    • Подобається Подобається x 8