Не хочу доглядати за собою!

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Волошка, 5 Жовтень 2009.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Аналогічно. Я відношуся до одягу як до одягу, а не до засобу звернути на себе увагу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Пригадалася мені одна моя стара історія. Колись, дуже давненько, подобався мені дуже один хлопець. Щоб привернути його увагу, я змінила стрижку, почала набагато гарніше одягатися. Але він все одно не звертав на мене уваги. А потім виявилося, що в нього є дівчина. І знаєте, як мені було смішно, коли я її побачила!!!:girl_haha: Я ж була набагато красивішою за неї! (це не вихвалялка, а так і було, ви вже мені повірте:girl_smile:).
    Тепер, коли пройшло багато часу, я можу з впевненістю сказати, що оте бажання стати кращою ззовні - це було відображення моїх комплексів. Бо якби ми підходили один одному, то були б разом, незважаючи ні на що.
    Звичайно, я не стала "сірою мишкою", але чітко усвідомлюю, що надмірне приділяння собі уваги - це кломплекс неповноцінності. Хоча, може я й помиляюся.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Рада за вас. А мені один мій колишній колись сказав, що не познайомився б зі мною, якби я була негарна. Хоча при цьому завжди цінував мою мудрість.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А ще нерідко надмірно приділяють собі увагу дівчата, що працюють у жіночих колективах:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    +100... Помітила що в перукарнях, всі дівчата ну одна одної розфуфиреніше :) Але я чомусь думала що там вони такі, бо мають купу часу і косметики на робочому місці)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Люлюся

    Люлюся Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    переважно так і є.Моя знайома працює в перукарні,то поки нема клієнтів вони нігті малюють, миють голову,вкладають волосся одна одній:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Я не погоджусь з вами що якщо хочеться гарно одіватись і привертати увагу оточуючих то це синдром комплексу неповноцінності.
    Все залежить від характеру людини. От моя рідна сестра не любить лишньої уваги, відповідно вона не любить гарно вдіватись і т.д. Але вона і не вміє приймати ту увагу, почуває себе дискомфортно.
    А в мене навпаки, якщо одінусь так що мені не подобається - настрій пропадає, і увагу оточуючих люблю, а що тут поганого?:girl_flirt:
    Щодо макіяжу - я обожнюю сам процес, тому мені не може бути ліньки:) Що мене дратує (може бути ліньки робити) - то це епіляція. Дуже надіюсь що той крем (не пам"ятаю назви, що з часом від нього волосся перестає рости) таки діє:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Ще з дитинства мама мені завжди говорила:не обов"язково треба бути вдягнутій по останній моді,а головне,щоб в жінки завжди була доглянута голова,лице(навіть без макіяжу),нігті,ноги,чисто вдягнута.
    Відверто кажучи,до років 20 доглядала за собою по мінімуму.А зараз,вже настільки виробила звичку щодня змивати косметику, очищувати лице(змучена-не змучена,хочу-не хочу,навіть,якщо цілий день дома була).
    Якщо маю душевгий неспокій вдягаюсь в спорт.стилі,без каблуків.
    На мою думку,коли жінка щаслива - в неї сяють,виблискують,посміхаються очі(і немає значення є макіяж чи нема.)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Звичайно, що ні. От коли це надмірно, коли дівчина тільки цим і переймається - це вже сумно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Крик женской души. Надоело быть девушкой...
    Крик женской души. Надоело быть девушкой! Надоела ежемесячная стрижка и окраска волос. Коррекция и окраска бровей. Окраска ресниц. Депиляция во всех местах. Маникюр и педикюр (удаление кутикулы, шлифоффка, основа под лак, лак, закрепитель лака). Надоел скраб для тела, крем для тела, спрей для тела и дезодорант каждое утро. Крем для мягкости стоп. Ежедневная укладка волос. Макияж. А-а-ааааа. Пенка для умывания, тоник, крем для лица, основа подмакияж, тональный крем, пудра, консилер, гель для ресниц, тушь для ресниц, карандаш для век, тени для век, карандаш для бровей, щеточка для бровей, бальзам для губ, помада, румяна... Каждый божий день! Надоело !!! Маски для лица. Маски для волос. Маски под глаза. Маски для тела. Каблуки-шпильки. Юбки. Духи. Колготки. Стринги. А, да, менструация тоже надоела. НАДОЕЛО! ХОЧУ БЫТЬ ПОТНЫМ ВОНЮЧИМ ВОЛОСАТЫМ МУЖИКОМ! :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 15
  11. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Як круто сказано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мабуть, у кожної жінки періодично виникає таке бажання!!!:girl_claping:
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Скромность красит человека. В серенький цвет..(с) - ось по темі.

    будь скромні і не сіренькі. а радісні і веселкові.:girl_claping:
    ніякого лінування - усі в гілку "ЩО Я ЗРОБИЛА КОРИСНОГО ДЛЯ СЕБЕ"

    п.с. +100 Натореллі за підпис.:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Догляд за собою для мене те саме що їсти, спати, приймати душ-тобто обов"язково.Так в мене не завжди є настрій вимальовувати очі і робити мейк, але туш і пудра-то як пити дати, а щодо догляду трьохетапного за шкірою то тут і мови не може бути. В мене може бути температура 40 але про шкіру я ніколи не забуваю. Так само і щодо волосся. Буває що немає часу зробити укладку-тоді зав"язую хвостяку з тих п"юрочків що в мене залишились після стрижки, але голову мию кожен день, інакше почуваю себе нечупарою, на вихідні можу собі дозволити день не мити голови.Манікюр-чистка то святе, влітку і педикюр, на осінь зиму роблю тільки пілінг і чистку. Крім того щодень качаю прес теж навіть з температурою.Назвете мене фанатичкою, нехай-просто я інакше не вмію. Епіляція депіляція-тут буває грішу але дуже рідко
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Лінилась звечора змити косметику,зробити депіляцію,помити голову,зробити манікюр-педікюр таке бувало в житті,але бути тим МУЖИКОМ,що описали ніколи НЕ ХОТІЛА,і не хочу.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Грильяжка підримую вас на 100%.
    Вважаю,що лінитись дбати про себе,це певна неповага до себе,шкіри,лиця.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Звичайно, що потрібно дбати про себе. Це аксіома. Але ж буває інколи, що хочеться розслатитися. Невже це злочин?
    Мені подабається реклама чаю "Грінфілд". Там красива жінка на підборах іде вулицею, привертає до себе увагу. Заходить додому, стомлено скидає ті підбори, зав'язує хвостик і розслабляється (п'є чай).
    Насправді, чи не можемо ми собі дозволити, коли самі вдома, разочок "забити" на ту аксіому?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Волошка,я мала на увазі вихід в люди.:girl_curtsey:

    Звичайно,що можемо,але рідко-рідко.:girl_wink::girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Вихід в люди - це святе!:girl_smile: Тут компромісів бути не може, особливо, коли твоя робота вимагає пристойного зовнішнього вигляду.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    а я іноді ловлю себе на думці "а нащо мити голову чи ще щось робити,мене ж і так ніхто не бачить"(4 роки в декреі з РІДКИМИ виходами в світ).такі думки доводять до серйозних депресій.але переважно спамятовуюся,моя дитина і чоловік не заслужили дивитися на таке собі "ліниве чмо в халаті",і йду приводити себе в порядок.
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Ну цьоця Ви мене і надихнули...:girl_devil::girl_devil:
    Вже біжу в магазин за ватними подушечками, а то якби я Вам сказала шо вчора туш пінкою для вмивання змивала :girl_haha::girl_haha:
    (чесно, була б вата, я б всьо як книжка пише, трьохетапно...:girl_haha:)
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Приїдеш я тобі багато їх подарую тіки приїжджай скоренько
     
    • Подобається Подобається x 3