Не хочу доглядати за собою!

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Волошка, 5 Жовтень 2009.

  1. Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Якщо в порядку зачіска і взуття---решта не дуже важливо.Без макіяжу можна обійтись,а немита голова виглядає дуже негарно.:girl_cool::girl_haha::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Юлія@

    Юлія@ Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Цілий тиждень роблю макіяж,а лице віддихає на вихідн ...!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А я вчора не встигла голови помити, то мені щей комплімента говорили яка у мене гарна зачіска.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Я думаю, тут не може бути однозначної відповіді.
    З одного боку, я можу в будь-чому вийти на вулицю без макіяжу в гарному настрої. Просто тому, що не хочу витрачати зайвий час для марафету і не бачу в тому потреби (типу, я і так гарна). І можу малюватись при паскудному настрої, щоб приховати його (настрій).
    З іншого боку, буває депресивно-апатичний стан, коли ти не почуваєш себе гарною і природньою, а тобі просто байдуже все і вся. Тож не малююсь і не вбираюсь. А часто малююсь та наряжаюсь при піднесеному стані душі, щоб і зовні відповідати настрою.
    Отак все просто і заплутано...
     
    • Подобається Подобається x 32
  5. female

    female Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    о, в мене зараз цей період в житті :girl_devil: якась така апатія до всього, суцільна втома і певно трохи депресія... хоча чого? на звичайні гігієнічні процедури то звичайно не впливає, а от аби зайти на гілочку і написати, що я нині зробила для себе, коханої, - нема чого... помітила, що в шкільні роки такого ніколи не було - навіть коли були якісь тяжкі періоди депресії або невдоволення всім і вся, це жодним чином не впливало на те, аби хотіти виглядати супер... зараз це відчувається трохи лишнім... якась пустота...

    ні, то таки певно просто хандра :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Цікаво, а чому хандра не діє навпаки, щоб під час неї хотілося щось приємне для себе зробити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Одне можна сказати ..нам завжди деколи ліньки собі приділити увагу і ми зразу списуемо це на депресію,на хандру,то на осінь,то на проблеми. Хоча тут це все ні дочого,давайте борімося з ЛІНЬКАМИ))
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    в мене щось подібне.а взагалі то дуже рідко малююсь.можливо тому,що нема дуже в тому потреби,бо ітак нікуди не ходжу.Але вже як виходжу "в світ"--то мушу виглядати Ок!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. female

    female Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    та тому що це хандра :girl_haha: якби вона окриляла і надихала на позитив, тоді б по-іншому називалась
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Nastunia

    Nastunia Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А от в мене буває й таке, що хандра "надихає". Подивлюся на себе в дзеркало :girl_spruce_up: і думаю: ну все, досить, треба брати себе в руки, досить нудити :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Ніколи не вкладала волосся, не робила манікюр, завжди ходжу в джинсах і ніколи не сиджу на дієті. А що? Тре? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Ну, манікюр я роблю раз на два тижні, стрижусь при потребі, макіяж (коли ходила на роботу то щодня), а зараз при настрої, і в джинсах або спортивних майже щодня! деколи хочеться з "минулих" часів вдягути щось строгіше-нарядніше....але то під настрій... і так само крашусь не кожний день....але то в мене період такий!!!! Я тепер стараюсь не думати як знайти роботу.... я цю проблему вирішила відпустити (а там як Бог дасть) і я вам скажу легше мені стало"!!!!! І макіяж стала частіше робити!!!!! Зараз хоч і важко, але я - оптиміст!!!!! (чесно нікому не признавалсь в цьому, тільки собі, а чомусь зараз вирішила і з вами поділитись!)
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А я все життя не терпіла, коли на мені якась фарба. Так що ніколи не робила макіяжу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Мені здається, що в віці 30+, всетаки не пасує вже не малюватися і не доглядати за собою. Ну хіба що гєни дозволють довго гарно і молодо виглядати, але все одно приходить такий вік коли таки тре чимось відволікти увагу від тих зморщочок перших, від синячків під очима і т.д. Та і з волоссям... коли воно такими смичками висить, то воно і глянути неприємно, друга справа в кого воно гарне та густе, не потребує укладок всіляких.
    Буває таке і вмене, що невстигла, наприклад, намалюватись, або волося не вклала, бож вчора мила та вклада, але скажу чесно - дуже не комфортно себе в ті дні почуваю.:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Тільки не кажіть що морщинки прикрашают)):girl_spruce_up:
    Доглядати за собою треба. І не тільки там макіяж,причесон. Деяки недоліки косметикою не сховаеш.
    Працюйте над собою,маски раз в тиждень,перукар раз в місяць,харчування нормальне і скоро вам зображення в зеркалі скаже ДЯКУЮ!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!


    А зморшки і не приховаеш. Шо є, то є. Волося в мене 2см., якій "перукар раз в місяць"? Це ж страшенні гроші. А от харчування і здоровій сон - це наше все :)
     
  17. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    В мене знайома є, їй за 50.
    Так ось її, напевно. можна віднести до жінок, котрі за обиччям практично не доглядають.
    Вона все життя вмивається милом, ніяких кремів-масок-і т.п. Підмальовує лише очі.
    І в неї така шкіра, що молоденькі дівчата позаздрять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Юкола гени
    І перукар не такі вже страшні гроші.....100 грн можна на себе потратити
     
  19. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Щоб зовсім за собою не доглядати і гарно виглядати нууууууууу це тільки гени :girl_claping:і всеодно до пори до часу.
    Не скажете чому жінок в 35-40 років вважали колись вже майже старушками? А тепер такі конХфетки ходять:girl_in_love: А нука їдучи в транспорті придивіться до жінок ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Може тому, чому й в 16 незаміжніх вважали старими дівами?