Не хочу доглядати за собою!

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Волошка, 5 Жовтень 2009.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Нагадала собі
    В мене колись була викладач з дерметології, жінка вже за 50 і з дуже хорошою шкірою. Так вона вмивалась і нам радила(в кого не суха шкіра) виключно господарським милом 1 раз на добу і замість крему оливкову олію. Все!
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Та ні, я не про ті часи, що ще були до революції. Подивіться старі фотки з сімейних альбомів роки 60-70-80 і навіть 90. В ті часи ніяк 16річну дівчинку не вважали старою дівою. Тоді просто жінкам, верніше більшості з них і в голову не приходило, що за собою треба доглядати, такі були практично всі.
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Да ладно!
    Я як дивлюсь старі мамині чи бабцині фотки...куда там. Там такі "стрєлки", бабетти, укладки і хна з басмою на голові, що нам такі труднощі і не снились:girl_haha:
    То ж треба було в туш поплювати, косметику з під-прилавка дістати, а кремплінові плаття, що ледве попу прикривали з чобітками на платформах стриптизерських. Ми з своїми технологіями і експрес методами "курім в буфєтє":girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Запросто буває.

    Цей стан чергується із станом бажання пестити себе і догоджати своїй шкірі, своєму волоссю, своєму тілу.

    І обох випадках я догоджаю своїй душевній рівновазі.

    Бо як завжди, найкращою є золота середина. Як недобре жінці ходити запущеною і занедбаною, так і перейматись візажом 24 години на добу - недобре.

    Те, що ми робимо із собою, і є, власне, ми. )
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Як на мене - чисто добровільна особиста справа, хто як звик. :) Он моя знайома навіть сміття без ПОВНОГО макіяжу не винесе! :)
    У мене після тридцяти нарешті шкіра стала трошки кращою, до того були проблеми з розширеними порами. Зараз можу собі дозволити навіть час від часу забути пудру: особливої різниці видно не буде. Макіяж на роботу - мінімальний: туш, бо вії світлуваті, і помаду, щоб губи не пересихали. Тим більше, на роботу я виходжу пів восьмої, а підриватися до шостої, щоб намарафетитись - не для мене, та й не думаю, що буду виглядати краще з червоними заспаними очима, запухлим лицем, зате при макіяжі. На вихід - більше, але без фанатизму, а десь на базі відпочинку - взагалі не фарбуюсь.
    Мити голову щодня або через день - це не про мене, може з генетикою пощастило. У мене волосся і без того ледве за три-чотири години висихає.
    Був час, коли мила через день, то волосся жирніло зі страшною силою. Зараз - раз на 4 дні, на четвертий трошки починає пропадати об"єм, до смичків не доходить. Сушіння феном не люблю - проблемна шкіра голови, потім лупа обсипає.
    У чому повністю підтримую Красотку, так це у тому, що для того, щоб гарно виглядати, необхідно якісно харчуватися, а ще добре висипатися.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Яруська, звичайно, що і в ті часи були струйові тьотки, але основна маса, а особливо років після 30 були сірі, ненамальовані, найкраще що можно було на голві побачити так це "хімію".Старалися як могли, якимись трохи кремчиками, навіть я від свого однокласника чула, що його мама капіркою волосся малювала, але то зовсім не те що тепер.Був шалений недолік інформації. та і красоток ми бачили все більше на екрані. А якщо ваша мама була модніца і в ті часи, то це одиниці, а не правило. А тепер скорше є одиниці ті хто зовсім за собою не доглядають.
    В мене на роботі є одна така дама, вона доречі, геть нєопредєльоного віку. Вона чиста і зачесана, але... Ой, ну небуду. Скажу тільки, що це є пряма противага отих тьток що красать яскраво червоною помадою собі аж поза губи, та на голові виробляють собі якісь такі бабети, вони доречі, також напевно себе вважають себе красотками, бож неможно сказати, що вони за собою не доглядають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Моїй бабці 80, а шкіра на лиці виглядає на 10 років молодшою:girl_smile:. Вона дуже пізно почала користуватися косметикою і дуже рідко нею користувалася:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Що ти фарбуй, щто не фарбуй жінку в 50, ії все рівно буде 50, і того не приховаеш (якщо не ніж хірурга :)))
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Так, але одна жінка в 50 може набато краще виглядати ніж інша....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Може. Але то не від фарб залежить :) І не від зачіски :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Нерви берегти треба і над собою працювати. Бо все на життя і наша робота позначаеться на лиці або на руках.!
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    я би сказала - не тільки від фарб і зачіски
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Повністю не згідна!!! моя бабуся ,якій 60 з хвостиком, нещодавно поміняла зачіску на більш сучасну й колір волосся зробила темніший - стала тепер виглядати на 40 з хвостиком. мало того постійно робить вправи,масажи,манікюри,педікюри... і ніхто подумати не може ,що вона вже прабабуся!!! легше всього казати,що нічого не може змінити "теперешню красу",а прикласти до цього хоч якісь зусілля просто ліньки... Чи як???
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    І я!!!
    Наглядний приклад-мама Юстини, їй 54 роки (то я порахувала), а виглядає ліпше, ніж багато 35-40 річних жінок

    фотодоказ тут
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  15. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Звичайно, що не тільки від того скільки на жінці макіяжу, вона гарно виглядає...
    Тут є дуже багато показників. Макіяж, зачіска, манікюр, здорове харчування, не перевтомлюватись, заняття спортом, та і ще можно писати, а ще дуже велике має значення наскільки себе жінка любить і що вона розуміє під любовью до себе.Якщо жінка вважає що себе дуже любить і тому дозволяє собі поспати на пів години довше, а потім застрибує в будь що, що висить в шаві і з пом`ятим лицем біжить на роботу, навіть невстигаючи зачесатись ... Ну я незнаю. Доречі в мене на роботі є такий екземплярчик ( і то вже 2-га особа). І от цей екземплярчик коли при святі вдінеться гарно, та манікюрчик зробить, зачешеться по людськи і намалюється - якаж вона красива!!!! А ви кажете не від того залежить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Сьогодні сама собі відкрила те, що мені завжди не хочеться вищипувати брови.
    Мені та процедура якась і болюча дуже, і взагалі якасть просто неприємна.
    Раз пробувала в салоні, так то взагалі капец був.
    Коротше кажучи, роблю я це дуже зрідка і то, коли не робити вже просто соромно.
    Благо, що брови не як в Брєжнева:)
    а чого воно така відраза до щипання брів і не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    50 їй буде, але виглядати на 50 не мусить.

    І не вважаю, що свій вік треба приховувати. Роки треба вміти "носити", як і одяг.

    P.S. Молодшими нас роблять не фарби.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Ой,дівчата..мені аж соромно сюди писати...пішла виправлятись..тоїсть пробувати вернути себе)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    O!

    Ого! Там причім не фарби....
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    От власне, що Ого!
    Приклад догляду за собою, фарби в т.ч
     
    • Подобається Подобається x 1