Не хочу доглядати за собою!

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Волошка, 5 Жовтень 2009.

  1. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    A DE tam farby?.....
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    я про фарбу для волосся говорила
     
  3. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    A! Ne, takozh ne korystujus' :)
     
  4. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Моя матуся не користується ніякими кремами, тоналками, пудрами, лише злегка підводить очі, підмальовує губи щодня на роботу, вона викладач у муз. школі, і фарбує волосся.
    А виглядає просто суперово (трохи похвалюся мамою;)), всі думають, що сестра, а як синочка мого бере гуляти, то ніхто не вірить, що то бабуся :)

    Та є одне але: вона дуже ретельно слідкує за своїм тілом в тому плані, що дбає про своє харчування, багато п"є води і чаїв на травах, робить дихальну гімнастику і багато рухається.

    П.С. Для мене важливо, виглядати гарною, чистою і охайною, та буває такий настрій, що зовсім не хочеться нічого робити в плані догляду за собою, лише гігієнічний душ, чищення зубів і чистий одяг.
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. pruzhynka

    pruzhynka Active Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Назло хлопцеві треба навпаки виглядати якнайкраще!!))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    як казала няня віка - сделай макияж вечером, и утром лишних полчаса спи спокойно
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А я за вагітність відростила своє волосся, чому дуже тішуся. Тепер до появи сивини фарбувати його не збираюся:)
    Не розумію тих, кому ліньки мити голову. На роботі є дівчина, котра має шикарну шевелюру до пояса. І миє її раз в тиждень у неділю.
    Вже у середу на голові в неї жалюгідні сосульки:sad: Вже навіть ініші дівчата кажуть - "помий", а вона "а ви самі попробуйте таке волосся мити, мені лінь":sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Як я розумію, що то мити довге волосся! А потім ще посушити, надати йому форми. Але щоб йти на роботу з брудним волоссям - це ніколи!!! Навіть, коли я вдома сиджу, то брудне волосся викликає в мене відразу - почуваюся неприємно. А взагалі, якщо людині дуже напряжно слідкувати за довгим волоссям, то можна його вкоротити.:girl_emo: А ні - то нема чого виправдовувати свою неохайність тим, що важко помити волосся.:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    а педікюр дівчата ви робите? хоч раз в тиждень?
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    ото я лєнюх!!!я взагалі не користуюся феном. хіба що треба швидко висушити,а на вулиці зима чи холодрига-тоді беру фен у руки.а так-ні. навіть коли мала волосся майже до пояса-не сушила феном.та і мила (як і зараз) раз максимум два рази на тиждень. у мене сухе волосся,не маститься (не користуюся лаками,гелями,пінками і восками),лежить добре і без укладки. а от коли коротке волосся-тим більше модельна стрижка.уже без укладок не обійтися(в принципі ше від самого волосся залежить),з довгим клопоту набагато менше.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А я мию голову щодня, зранку, вже протягом років 10... то вже в мене як звичка, як зуби зранку почистити, зато щодня волосся виглядає ідеально. Сушу феном бо так швидко сохне, і без фену в мене волосся вьється страшенно а я того терпіти не можу. Зато мені зараз лінь ( чи немає часу) манікюр, педікюр робити, обстригла нігті і всьо. Не малююсь - хіба десь ідем, то канешна обличчя треба нарісовать.
    А ще ніколи не користуюсь всікими молочками для обличчя.... руки не доходять - вмиваюсь водою, можна з мильцем, рідко кремчик щоб шкіра не сохла..... я щаслива власниця безпроблемної шкіри :girl_spruce_up: Тому і догляд в мене за нею мінімальний - як раз на таку лінтяйку як я :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    о в мене теж тільки крім фену в мене ще спреї для вирівнювання і праска
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    А я замітила...як тільки навчишся правильно і головне мудро доглядати за волоссям і макіяж...то потім на це мало йде часу. Тому що у тебе все наладгоджено.
     
  14. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    :girl_smile:
    І в мене!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Моя перукарка мені заборонила мити волосся так часто, сказала що то його нищить. Сказала мінімум через день. То так і роблю. Іноді на третій день мию. Як вона мені пояснила, до чого волосся привчиш, те й матимеш.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Liliyah Romanova
    Це точно! Але мити щодня волосся,значить змивати захисний шар шкіри голови.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    а я мию щодня:) дуууже рідко через день (тоді хвостик, чи жабкою заколюю) і то якщо ніяких свят-дефіляд не планується. Не погоджуюсь з тим, до чого привчиш- те і матимеш, в кожного своя природа, моя мама раз в 3-5 днів миє і волосся супер виглядає, а я на другий день вже не можу з такою головою ходити- то мабуть в мене якийсь психологічний пунктик, як не помию голову то й день не такий і почуваюсь не впевнено. Навіть перед весільною зачікою вранці голову помила то перукарка знов сварилась:)але все було гуд:)
    а взагалі, не зважаючи на те, що я страх яка лінива то ранковий душ, миття голови,крем для обличчя,корекція брів, румяна, а ввечірі очищення шкіри, крем - то святе:) от так
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    І не лише шкіри голови, а й волосся. Вона має природній жир, а ми його змиваємо.

    А я довіряю своїй перукарці, особливо тому, що вона професіонал та переможець міжнародних конкурсів, та й зле мені ще ніколи не порадила... І раз вона каже, що мити щодня шкідливо, то так воно і є.
    То все реклами нам втовкмачують "придатний для щоденного миття". Та звісно. Їм треба, аби ми частіше мили, а відповідно швидше купили наступну баньку шампуню й кондиціонера.
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    На рахунок щоденного миття голову..... раніше, давним-давно я так не робила, мила там разів 2 на тиждень, тоді ше в школі вчилась.... а потім підстриглась коротко і почалось.... зранку вставала а на глову чорт зна шо, та і коротке волосся чомусь жирніло скорше, щоб привести себе в нормальний вигляд вила волосся, вкладала..... потім я вже відросла і вже ніколи після того котортко не стриглась, але волосся звикло що його щодня миють і стало жирніти скорше, тобто я ще можу 2 дні не мити, але того практично не роблю ніколи бо вже звикла що волосся має бути таке як щойно помите.
    Ну і так вже склалось, що зранку мию, сушу, вкладаю чи не вкладаю то вже нюанси. Але волоссю візуально нічого не бракує, не пересушене, не пошкоджене, при умові що раз в пару місяців підстригати кінчики - чудово виглядає.
    От я к я себе нахвалила....:girl_spruce_up::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Ніколь коли воно коротке то переважно всі його миють щодня)),але коли довше то неварто. Але молодці,що маєте сили і терпіння мити і сушити щодня)))