Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем галіна, 9 Квітень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А можете її контакти дати? Можна і в приват:)
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Особисто її не мала, для Вас спеціально пошукала - кидаю в приват:)
    Контакти всіх консультантів з гв, її у тому числі, є у вільному доступі у фб групі Львівська група підтримки ГВ і на сайті однойменному.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та я би їх поганими і не приємними не назвала, дуже влучно @cjomcjomka написала.
    Загалом я двічі свій досвід негативним назвати не можу. Хоч були нюанси. Я народжувала на я Мечнікова, ніхто мені суміші не пропонував жодного разу, хоч я з себе в пологовому не могла витиснути і дві краплі молока. Груди були як тряпочки, пуууууусті, діти щось там смоктали і я була рада. З малим була фізіологічна втрата ваги, в межах норми,але попри те мене не виписували поки 250 грн не всунула і за пів години документи на виписку були готові. З малою навіть не пам’ятаю чи втрачали вагу, то були другі пологи і мене ніхто не чіпав взагалі. І попалася мені дуже класна неонатолог, я до неї за перший місяць двічі зверталася приватно, то вона навіть за візити гроші брати не хотіла.
    Але відчуття таке що в пологовому мусиш постійно тримати кругову оборону.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Молоко прибуває в середньому на третю добу. До того часу дитина їсть молозиво, яке є мегакорисним і дитинці його достатньо
    А
    Бо
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    В мене те саме було. А ще малий пісяв таким трохи рижуватим. То мені сказали, що то він пісяє кров'ю, бо нирки відмовляють від того, що їсти нема що. Теж лякали, що не випишуть. Я була на мечникова на 4 поверсі
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    Знову ж таки, коли старшого народила. Діти плачуть, мами кличуть медсестру: в мене дитина плаче, що робити?
    А що та медсестра може сказати :) "вона голодна, дайте суміш"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Розмір грудей не має нічого спільного до кількості молока
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    Тих 10% то фізіологічна атрата ваги. В нас виписують або якщо дитинка втратила лише тих 10%, або якщо більше, але почала набирати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    Мала плакала як тільки випускала грудь з ротика, а робила то часто вночі бо то я спала, то вона засинала. Медсестра прибігла сама щоб я дала суміш диттині бо голодна.
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Та то не Їхня думка, то факт :) в дитинки в першу добу від народження шлунок розміром з вишеньку. Вшараште туди 30 грам суміші. Та ви би з'їли відро борщу, теж би спали і ніхто б не міг розбудити
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    Медсестра прибігла, щоб ви їй цілий поверх не розбудили, або і їй спати заважали :) а діти смокчуть груди не тільки, щоб поїсти. Як і плачуть не тільки тому, що хочуть їсти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

    То я все знаю. Написала до того що медсестри втручаються в процес і без прохання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У нас цілу ніч постійно хтось плакав, як не в одній палаті, то в інший. Часом такі були істерики, що ого-го. І ніхто ні до кого не ходив, спали медсестри як забиті). Суміші роздавали лише вдень, коли сі розвидніло))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Про великих дітей: перша 4000, друга 4100, ніхто з голоду не вмер на одному ГВ.
    Фізіологічна втрата у великих дітей (4000+ приблизно) до 15%. У місяць має набрати мінімум вагу при народженні (це просто орієнтир)
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Моя мала три ночі розривалась в ПБ, неонатолог заставляла сціпити зуби і терпіти. Молоко прибуло на 4 день.
    Зараз розумію, що хоч трішечки можна було дати суміші, але...далі це могло спровокувати поступовий перехід з гв на суміш. Бо після суміші діти довго сплять, менше заковтують повітря і т.д. Спочатку, це ніби простіше за ГВ.
    Ми трохи промучились 2 місяці, поки все устаканилось.
    Але я дуже хотіла годувати, тому, вирішила не кксперементувати.
    Втрата булавелика, довелось дати медсе трі 50 грн., щоб записала більшу вагу у протокол і нас виписали.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Нічого собі, не знала такого. Вік живи...

    4.200, 4.400, 4.200
    ні після КР, ні після нормальних пологів не догодовувались. Це просто для цифр.
     
    • Подобається Подобається x 1