Непрохідність маткових труб

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lozanna, 10 Грудень 2008.

  1. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    там є ще й мужчина - ренгенолог, нажаль прізвища не памятаю, такий старший мужчина, років 45. Мені робив він, дуже приємний і позитивний дядечко!
    Я б радила не вагатися і робити на Боя Желенського, бо у них дуже добра апаратура (там є апарат, який дає можливість бачити хід усієї процедури, тобто вони бачать коли гарно видно, що рідина проходить, щоб зробити ренген, а не лупашать ренгеном наугад по кілька раз, а потім дивляться зловили чи ні). Туди навіть Інтерсоно відправляє у складних випадках. Про персонал лікарні теж тільки найкращі відгуки. Уважні, ввічливі, досвідчені.
     
  2. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Дівчата, може хтось робив провірку прохідності труб у військовому госпіталі?
     
  3. nanysija

    nanysija New Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Доброго дня !!!! сиділа читала форум,напевно від першої до останьої сторінки...маю досвід з перевірками труб,тут дівчата пишуть що подобалось на боя зеленського...незнаю в мене враження жахливі особливо від лікарки ..непам"ятаю прізвища правда,а звати Олена...говорити ,що у вас нема більше шансів можна, але не різко...і принаймі напевно потрібно спочатку підготувати саму жінку а потім розповідати при чоловікові ,а мені було так це сказано що я чуть не втратила свідомість ,а в мого чоловіка відняло мову....перший раз перед операцією (робила лапароскопію)мені робили цю процедуру в Залізничній лікарні,лікар і апаратура не до порівняння.Перед тим як зробити процедуру мене оглянув сам лікар,взяв аналізи (банальні мазки),зробив УЗД ,а на наступний день я робила ренген труб і апарат у них просто супер і відношення у лікаря такеж ,це мужчина ......тепер сижу читаю як найбільше інформації і збираюсь на ШЗ ,відгукніться якщо хтось робив в Івано-Франківську...і якщо знаєте про державну програму...Всім дівчатам терпіння...і удачі.!!!! що б все виходило з першого разу !!!!!
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    згідна з Вами, я там робила провірку труб

    не Бевз часом?
     
  5. nanysija

    nanysija New Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Так бевз Юрій Анатолійович :o:girl_smile:
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    На мою думку хороший спеціаліст і людина теж. Ставлення супер, професіоналізм і людяність.
     
  7. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    привіт всім. дуже довго наважувалася на перевірку прохідності труб, хто боїться, запевняю, не так страшно.... результ виявився негативний-непрохідність обох(біля яйників вони не розширені). в кого аналогічна ситуація?
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Не переживайте, оперативно відновлять прохідність, і ви щасливо завагітнієте!
    Ви робили цю процедуру у В.В.? Що вам порадила лікар? Важливо, щоб при операції дали антиспайковий гель, щоб після неї не утворювались спайки (запитайте про це лікаря, який буде робити операцію)
     
  9. Christi

    Christi Well-Known Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Кіберятко привіт!!! цю проблему напевне прийдеться тобі вирішувати оперативним шляхом, лапараскопією. Якщо щось буде цікавити на рахунок операції, то пиши в пп, я якраз тиждень як прооперована. все пройшло добре, залишилося чекати на позитивний результат. Лікарем дуже задоволена, тому якщо будуть питання, то пиши.
     
  10. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    дякую за підтримку, так я робила у В.В. Ще раз спасибі за лікаря, бо дуже задоволена нею:girl_tender:Сьогодні-завтра маю йти до неї і конкретно поговорити на рахунок,бо в день перевірки прохідності не вийшло )))) була в шоці, бо з впевненістю йшла, щов мене все гаразд.Ось як буває:girl_smile:В.В. порадила лапороскопію, цікаво, чи це єдиний метод, так не хочеться під наркоз:girl_sad:
     
  11. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Настала і моя черга пройти через цю процедуру, але не покидають мене сумніви чи насправді рентген труб є реально інформативним і чи не завдає ця процедура ще більшої шкоди, як пошкодження ворсинок. Хотілось би зробити опитавуння, але не знаю як правильно це зробити, можливо хтось зробить це опитування у правилдьному форматі.
    Отже, дівчатка, які перевіряли труби на прохідність, відгукніться:
    1. провіряли і завагітніли
    2. провіряли і все ще плануючі

    Дякую за ваші відповіді.
     
  12. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Я вже відповіла - без результату поки, хоча на рентгені показало, що труби прохідні, але пройшло більше року і навіть інсемінації результату не дали. Лікар має підозру, що вони прохідні умовно (тобто під тиском лише), так що не знаю, наскільки процедура інформативна. От Крісті в іншій темі писала, що рентген показав одне, а лапара виявила інше... Хоча, з іншого боку, не всім же лапару робити, щоб перевіритися. Відповіді однозначної немає
     
  13. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    зробили мені операцію, надіюсь на позитив)))) Галичаночко, як ваші справи, давно про себе не писали....
     
  14. Lozanna

    Lozanna Well-Known Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Дівчата! з відкриття цієї теми минуло вже більше року! Напишіть хоть хтось, хто завагітняв після відновленя прохідності труб шляхом продування та лапороскопії!!!! В мене складаєть враження,що всі ці процедури шанси не збільшують, а залишають лише надію на випадок:girl_sad: і взагалі, відновлення прохідності ж не означає, що труби будуть працювати, а маме переносити запліднену яйцеклатиту до місця призначення ...
    Відгукнітся, ті, кому пощастило!!! Підтримаєте нас!!!

    ---------- Додано в 10:03 ---------- Попередній допис був написаний в 09:59 ----------

    Це те. чого я найбільше боюсь!!! Може не варто взагалі тратичи і час, і нерви, і кошти ( при чому не малі!!!)
     
  15. sweetditya

    sweetditya New Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Завагітніти можна після будь яких хворіб жіночої статевої системи (крім її видалення). Більше того, дуже часто (якщо це не вроджена патологія) непрохідність, спайки, кісти утворюються з психологічних причин і лікуються відповідно так само. Якщо є бажання особистої консультації - пишіть приватно.
     
  16. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    А що залишається робити? В мене наприклад, якщо ця інсемінація буде безрезультатною, то доведеться йти на повторну лапару. Тягнути більше не можу - вік підтискає
     
  17. nanysija

    nanysija New Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Привіт. Скажіть будь-ласка..А що можна робити лапароскопію неодноразово ?
     
  18. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Не те що би варто, але якщо є такі підстави у лікаря, то можна - це виходить діагностична лапара. Так відновлюють прохідність труб
     
  19. halen

    halen Загублений

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Мені 24, лікую безпліддя - 2,5 роки, з чоловіком дуже хочемо малюка.
    Моя історія розпочалася з різкої болі внизу живота, коричневі виділення до та після місячних, згустки крові... Звернулася до лікаря і понеслось: неправельний діагноз лікаря, кіста, внутрішній крововилив, термінова операція... В результаті виявили запальний процес, хламідії, непрохідність труб, паталогія лівої труби. Довготривале лікування антибіотиками, потім гомеопатія, саніторно-курорте лікування, і...розчарування та щоденні молитви до Господа. Поміняла чотирьох лікарів, сьогодні записалася до пятого. Вагаюся тепер, що краще ренген маткових труб, лапороскопія чи одразу йти на штучне. А ще нещодавно вичитала про ендаметріоз, підозріло схожі мої симптоми з цим захворюванням!? Відгукніться, хто про ендаметріоз щось чув?
     
    Останнє редагування модератором: 26 Липень 2010
  20. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Симптоми у тебе і справді трохи схожі на ендометріоз, але вони є і в мене і в багатьох інших і часто це ще не означає цей діагноз, хоча на цю тему треба поговорити з лікарем, детальніше викласти свої підозри. 100% ендометріоз можна виявити лише на діагностичній лапарі. Стосовно рентгену - його можна зробити в Залізничній лікарні (на форуму писали в якого лікаря - прізвище не пригадую) - там дуже хороша якість знімків. Хоча з досвіду форумчанок рентген теж не завжди є достовірним, особливо якщо є підозра на спайковий процес. А що показала твоя операція - це була оргентна чи запланована лапара? Бо в мене подібна ситуація - була лапара (резекція яйника), потім гістероскопія, але три роки пройшло і вагітність не настала. Зробила рентген - труби ніби прохідні (права гірше), але щось в лікаря є підозри на спайки. От зараз збираюся на повторну лапару і теж не впевнена чи роблю правильно