Непрохідність маткових труб

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lozanna, 10 Грудень 2008.

  1. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Непрохідність маткових труб

    Може кому стане в нагоді, робила два дні тому цю процедуру. Начиталася нету і перелякана була, просто не можу передати. Дівчата, йдіть і не бійтеся! Це неболяче і нестрашно взагалі! Мені дали знеболення, два уклоли внутрім*язево і в шийку, процедура тривала хвилин 10-15, і то тому, що робили 3 знимки. Легенько потягнуло низ живота, коли втретє вводили контраст. Потім пів години полежала в палаті, поговорила з лікарем і пішла додому.
     
  2. Patriotka

    Patriotka Member

    Мій лікар-гінеколог займається такими проблемами і дуже допомагає,Шидлик Зеновій Маркович.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    теж у нього робила і ціна приємно вразила ( 4 роки тому 70 грн).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Patriotka

    Patriotka Member

    і ця процедура допомогла вам завагітніти?
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    ні, просто була одним з пунктів перевірки організму з причин неплідності.
     
  6. Patriotka

    Patriotka Member

    я питаю,бо він моїй знайомій також робив цю процедуру,вона не завагітніла,але подальше лікування не продовжує,каже,що їй надоїло,але в неї і в чоловіка якось там не надто швидкі сперматозоїди,то наразі лікується він.
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    причин неплідності безліч, а ренген труб це не лікування, а просто перевірка одна з обов'язкових.... чи потрібно робити лапару наприклад.
    я 5 років лікувалась і не набридло. Якщо набридло, значить і не особливо хочеться. Інша справа, якщо нема достатньо коштів на лікування, бо воно досить дороге...
     
  8. Patriotka

    Patriotka Member

    він робив продувку труб(це лапроскопія?). Казала,що дуже болюча процедура.
    Я також кажу,що якщо набридло,значить не дуже хочеться!
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    ні
     
  10. Oksana Lviv

    Oksana Lviv New Member

    Привіт дівчата. Хочу розказати вам свою історію. Не можу завагітніти 5 років. Пройшла багато чого за ті роки,але зараз мова не про те. 5 років тому як я тільки починала свою "діяльність", то звернулася в Інтерсоно. Було все добре, овуляція відбувалася, але результатів не було. Тоді мені порадили зробити в них прохідність маткових труб. Як виявилося ,труби прохідні. Після деякого часу безрезультатних походів в дану клініку, я звернулася до Шидлика З. М. на Топольній. Все виглядало добре, але вагітності далі не було. Після повторного рентгену на прохідність труб виявилося, що права труба не прохідна і покручена. В результаті лапароскопія. При якій прохідність відновили, а ліва труба була добра. Під час операції виявили ще й хронічний гідросальпінкс.
    Операція результатів не дала. Після деякого часу, повторний рентген і діагноз"обидві труби прохідні але з затрудненням".Я впала в депресію на деякий час, а тепер знов взялась за себе. після повторного рентгену ,виявилось що труба яка була добра під час операції стала погана, а та що була погана стала нормальна. От така то історія. А тепер мій новий лікуючий лікар каже, що рентген труб не варто робити бо та речовина, яку вливають під час рентгену погано впливає на трубні вії в результаті чого, сперматозоїду важко по ній пройти.
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я робила УЗД прохідності труб. Як казала лікарка, що самих труб на узд не видно, має бути тільки видно як речовина тече. І спочатку та речовина текла, а потім зупинилася і дальше не йшла. І її як назад витягнули. Але в заключенні написали, що труби прохідні, але там шось хвилин 7 треба щоб контрасна речовина пройшла до матки. Але якщо вони ту речовину витягнули назад, то як знали що через 7 хв. вона дойде?:) Ну лікарка казала, що скоріше за все в мене труби дуже тоненькі і покручені, тому то все так повільно. Але як я розумію. то тільки її здогадка) На фотографії узд нічого толком не видно.(ну принаймні я не розуміюся). Але запевнили, що після процедури можна легше буде завагітніти, оскільки та контрасна речовина могла їх прочистити. Хоч як ще покращити прохідність труб, то сказали що ніяк. І ще що після процедури може бути запалення, тому виписали таблетки. От так ніби по заключенні все добре, але є трохи сумніви чи все правда)
     
  12. Rubka

    Rubka New Member

    Я робила прохідність труб на Бой- Желенського в лікаря Музиченко. Я так зрозуміла, що всі лікарі з Русових туди відправляють. Гроші немаленькі, але умов ніяких- холод собачий, поки лежала на тому столі, відчувала,як тремтить все тіло- відповідно не змогла розслабитись. В них навіть немає звичайної одноразової пеленки,на яку можна лягти. Рентген показав- одна труба непрохідна, друга покручена- малопрохідна. В мене розпач.. Філіпюк сказав робити лапару.. Я дуже переживаю.. Читала що після лапари, реабілітація труб 4-5 місяців.. Хто в нього робив цю процедуру, чи це безпечно на труби? Я заради дитинки згідна на всі обстеження..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А щото за реабілітація 4-5 місяців?
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    та нема такого як реабілітація 4-5 місяців, це час за який повністю все всередині зарубцюється. А загалом з моменту лапари дають зазвичай 1 рік щоб активно старатись, бо потім болячки можуть поступово вертатись, але то не у всіх.
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Якщо взагалі на лапарі підтвердять непрохідність.
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, а хтось робив рентген прохідності труб в Репродуктивному центрі на Короленка? Гінеколог, до якої зараз ходжу сказала йти туди. Я подзвонила в реєстратуру ЛОРЦ, а там сказали, що в них такої процедури нема:) Я кажу, що бачила на сайті в переліку послуг, що є. Вони сказали,що тоді треба йти до лікуючого лікаря і вже може тоді скерує лікар. Але от проблема в тому, що я там ходила до гінеколога довгий час, але мені вона нічим не допомогла, тому вже пішла до іншої. І думаєте буде нормально прийти до тої колишньої лікарки і казати, щоб давала скерування на процедуру?:)
    Ще дзвонила в клініку Св. Параскеви, то там теж потрібна консультація їхнього гінеколога перед процедурою.
     
  17. Rubka

    Rubka New Member

    я вважаю що ще раз консультація лікаря гінеколога- це гроші витрачені на вітер. якщо вам так гінеколог сказала йти на Короленка, значить вона вже не перший раз туди посилає- і там би не мало виникнути таких питань... або це такий лікар не професіонал своєї справи..
     
  18. Kapryzyk

    Kapryzyk Member

    Робила там. Ця послуга в них є, якістю задоволена. Дають знеболення, по-суті, відчуваєш просто легкий дискомфорт, ну і легенько можеш "ойкнути". Але все привітно, умови теж хороші)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    вже теж зробила там) справді тільки дискомфорт був (низ живота болів трохи), а так то все терпимо)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hrystyna

    Hrystyna New Member

    Дівчата, скажіть будь ласка скільки коштує рентгент труб на Короленка, скільки ліки і лікарю давати і т.д. Мене Верниковський буде направляти або сам робити, ще не знаю. І можливо хтось знає скільки коштує інсемінація на Короленка?
    У мене ніби все добре, а у чоловіка була погана сперма, і поскоітальний показав 0 спермиків, знайшли варикоцелу, зробили операцію спермограма вже ніби добра, перездала поскоітальний тест і він показав знов що спермиків нема. Верниковський каже перездати спермограму, зробити рентген труб і інсемінацію. Але я спочатку думаю перездати ще раз поскоітальний тест. Чоловіка лікує Черепанін і я переживаю чи не підтасували вони спермограму, бо робили в нього на Короленка. Може хтось знає де є найточніші результати, раніше здавали в Сінево, зробили погано, показало лейкоцити, перездала в медінституті і на Короленка, лейкоцитів нема але сперма жахлива, після операції перездали на Короленка вже нормальна. Планую може знову в Медінституті перездати, але щоб та бабуля добре зробила :sad:((
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2016 ---
    Скажіть, будь ласка, скільки ви платили за рентгент труб, і можливо знаєте ціну інсемінації???
    Дівчата порадьте хорошого андролога, Були у Воробця, то він навіть не побачив у чоловіка варикоцелу, Потім пішли до Черепаніна, той побачив направив на операцію, зробили, ніби сперма добра, але результату нема будемо перездавати. Перед тим ще були у Мартина, направив на аналізи які у нас ітак були, сказав буде лікувати але варикоцела ж не лікується. Вже не знаю що робити ніби ніяких складних проблем нема і вагітності нема :sad:((((