Нестерпні боси

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Virchuk, 21 Жовтень 2011.

  1. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Дівчата, Ви покажіть мені мужчину ,який просто за дякую буде робити щось на громадських засадах? В нас ,в суспільстві,існує думка, що жінці гроші не потрібні, її має чоловік утримувати, тому й частенько використовують саме жінок, бо якщо мужчині щось не сподобається на новій роботі -він просто звільниться, а жінка буде терпіти, підлаштовуватиметься, намагатимется увійти в становище роботодавця, який її просто нахабно експлуатує.
     
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    +1000
    Причому дійшло до того, що буває й таке коли самі жінки використовують жінок.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Нестерпні боси

     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Зібратися з духом і переговорити з нахабою. Спокійно висловити все те, що написали тут. Вистачить 2-3 речень) І резюме: таке ставлення до мене нівелює мої почуття вдячності і поваги до Вас. Прошу оплатити мою роботу в повному обсязі.
    Накраще говорити в холодниму, беземоційному тоні. Нехай зрозуміє, що все, кінець. Перед ним - акула пера)) А що було раніше - оптичний обман))

    ---------- Додано в 17:40 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    Тобто, турбуватися про зовнішній бік ситуації?) Свій внутрішній комфорт - найважливіше. Якщо хочеться доробити, так. Але я за

     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2011
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Virner, а в чому проблема взагалі-то? Ви мали можливість допомагати і з широкої своєї душі допомагали. А тепер обставини змінилися і Ви не маєте можливостіі далі присвячувати свій час ЇМ. І все. Я проблеми не бачу. Хіба що, в тому, що Ви не вмієте чи боїтеся їм це сказати.
     
  6. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    в жодному випадку. Турбуватися про свою душу, про мораль, про те як постелиш так і виспишся... ;)Може воно і виглядає на перший погляд, що жодна добра справа не залишається без покарання :) але насправді я вірю в існування абсолютної справедливості. Тому поступати все таки раджу по совісті.
     
  7. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Так я і запропонувала турбуватися про свою душу) По совісті, як на мене, це відстояти себе) Найморальніший вчинок буде.
    Трохи не в тему, але згадався Рилеєв-декабрист)
    Прощаешь ты врагам своим?
    Я не знаком с сим чувством нежным!
    И оскорбителям моим
    Плачу отмщеньем неизбежным.
     
  8. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    поняття моралі може суттєво відрізнятися у різних індивідумів... Думаю що в авторки і її боса- це просто небо і земля... Але кожен сам за себе буде відповідати :) як прийде час
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Це і є ознака відсутності екзистенції моралі як такої)

    ---------- Додано в 23:16 ---------- Попередній допис був написаний в 23:15 ----------

    Для чого чекати? Треба відразу брати відповідальність за свої вчинки.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Нестерпні боси

    найпоширеніший метод тиску " на жалість" працівника, який розповсюджений серед шефів.І знов-таки, він діє на відповідальних , правильних і працьовитих жіночок. Бо працівникам-чоловікам таке формулювання " по барабану".
     
  11. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

     
  12. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Не хочеться Вам протирічити) Але коли щось трапилося не так, виходити треба як завгодно)) І не оцінювати своє становище, як "вляпалася") Просто чудовий життєвий досвід) Людинка навчила, як вести себе (в разі чого).
    А взагалі, "треба" краще замінити на "хочу")
     
  13. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    от з цим не згідна... соррі.. Тут же не пронебезпеку для життя чи інші екстремальні фактори йдеться... є випробування і виходити з нього треба бажано без додаткових дурниць :)
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Я поширю свою думку. Є категорія людей, для яких невміння зробити щось "красиво" унеможливлює саму дію. А краса може прийти з часом) Після довгих тренувань))
    Щоб модератори не вирішили, що це офтоп, зазначу: все написане мною вище стосується виключно ситуації, описаної
    Virner)
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2011
  15. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

     
  16. Lukavka

    Lukavka New Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Бос мого чоловіка вже декілька тижнів поспіль щоранку опів на восьму телефонує і ставить якісь задачі на день.Спочатку це обурювало нас, а він ніяк зрозуміти не може, що тут такого. Що ж, звикли.
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Так можна й на голову вилізти...Раз ви до всього так легко звикаєте...:girl_nea::girl_impossible: :girl_in_dreams:
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Ви конкретно про цю ситуацію? Порада не продовжувати "співробітництво" може ускладити життєвий шлях Virner?
    У мене, наприклад, немає прагнення поступати "красиво")) Я не схильна розглядати події з точки зору естетичної відповідності чиїмсь смакам) Тим більше, що поняття краси у всіх різне)
     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    А поговорити з босом пробували ?:)