Нестерпні боси

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Virchuk, 21 Жовтень 2011.

  1. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    :) говоримо про одне і те ж, а не розумієм одна одну абсолютно.
    По перше, я ні словом не радила Virner продовжувати співробітництво. А навпаки- розірвати його, але обовязково попередивши зазделегідь. А не не прийти на зустріч - і фертік.
    а по друге "красиво" не з точки зору "чиїхось" естетичних смаків, а своїх :) рідних, власних. Уподобань своєї ж совісті.
     
  2. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    в мене інше -працювати з тим же об"ємом інформації, але робити це за менший час і меншу платню! різниця є?:girl_devil::girl_devil::girl_devil::girl_devil:
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Найбільшою з таких, на мій погляд, було б намагання "зберегти лице". А саме, намагатися діяти в попередньому руслі: так, я і далі все зроблю, мовчки, як вам і підходить. Аби тільки ніхто не подумав, що моя гіпотетична істерика - це негарно:D

    ---------- Додано в 23:58 ---------- Попередній допис був написаний в 23:56 ----------

    так, ми говоримо про те саме) Просто кожна вкладає свій зміст в поняття)

    ---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

    Звичайно, по совісті)) Совість Virner вже подала голос: скільки ще вона буде терпіти?)
     
  4. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    а хто це пропонував робити? :) Тут таких нема:)
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    :girl_wink:
    Рондо!))) Вернулися до початку)
     
  6. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    ну якщо цитувати то повністю ;) нє? я ж про ПОПЕРЕДИТИ, а не про продовжити
     
  7. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Про яке "продовження" йдеться?)
     
  8. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    співпраці, звісно ж, подальшої. Не подумайте чого лихого:)
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Звісно) Я ніде не говорила, що Ви радите "продовжувати співпрацю")) Я хотіла зрозуміти цитату:" наслідки "некрасивих" тренувальних вчинків можуть суттєво ускладнити в подальшому життєвий шлях."
    Перефразую) Як саме можуть ускладнити життя virner "некрасиві тренувальні вчинки"? І які вони, ці вчинки?
    І питання, яке, напевно, слід було задати першим) Чому "підводити ... нахаб негарно"?
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2011
  10. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Вдаряємося в гіпотетику: (всі співпадіння з реальними особами вважати випадковими)
    Як варіант: Якась гіпотетична мадам без попередження не приходить на зустріч, яку їй нав"язали, без попередження не перекладає те, що вже взялася зробити "на завтра". І підводить цим не тільки свого " майже босса", а і другу сторону- яка ніц не винна в тій складній і заплутаній історії.
    І якщо ми приймем за аксіому правило абсолютної справедливості- за досить короткий проміжок часу вона, ця мадам (Virner - я не про вас зараз) зіткнеться з ситуацією, коли і її можуть підвести неприємно і негадано і без її прямої вини.
    Тому раз вже взяла цей останній переклад без попередніх умов - доробити тре, а далі- ні-ні.. і якщо не йти на зустріч- то ПОПЕРЕДИТИ хоч за день. Оце я називаю КРАСИВО вийти з ситуації
    Сподіваюся достатньо детально і зрозуміло ? ;)
    До речі, мені здається, що сама Virner мене в цьому ключі вірно зрозуміла... Саме так як оце я пишу

    ---------- Додано в 23:53 ---------- Попередній допис був написаний в 23:39 ----------

    бо цим ми ставимо себе на одну планку з ними. Можна .. але нащо?
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2011
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    та ні, незрозуміло:girl_wink:
    Яка може бути гіпотетика відносно конкретики?) Правило абсолютної справедливості? Хто це правило встановив? І чому ми його "приймемо за аксіому"?
    Я умовний спосіб не можу розглядати як доведення) Аксіоми)) Тому "якщо" "хтось" "щось" зробить, нехай вибудовує міст у це сам) Цього не існує - значить, предмету для розмови немає)
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Йой, дівчєта, то вже в окрему тему можна виділяти - етика ділових відносин :)
    Я серйозно, була б файна і корисна тема :)
     
  13. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    Хто, ми? Для чого, взагалі, себе з кимось порівнювати? Я орієнтуюся на власні відчуття. Все решта - глюк) Добраніч) Мило було поговорити..

    ---------- Додано в 01:06 ---------- Попередній допис був написаний в 01:03 ----------

    а як же естетику забули?
    :kiss:
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Та можна хоч про психоаналіз, лиш би корисно і по суті :girl_wink:
     
  15. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Елементарно,Ватсон. Бо я впевнена чомусь, що судячи з дописів Virner, вона нікого насправді не підведе. Але ми розгортали тему в сторону, що нічого страшного не буде, якщо підведе. Тому про неї особисто я і говорити не хотіла.
    та тому я власне і говорила, що у кожного мораль своя. Бо хто вірить у спаведливість світобудови у глобальному сенсі- у того вона одна. А хто не вірить і ту справедливість відновлює на кожному кроці на свій розсуд - у того вона зовсім інша... а є ще й такі, яким на цю справедливість начхати- там третя...- і думаю ще багато інших варіантів існує. Так що я насмілилася давати якусь пораду Virner тільки тому, що відчула з нею спільність якусь... Але якщо я помилилася- то від цього ніхто не застрахований ;) нє? глюк!
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    В мене колись начальниця видала (уе було ще до кризи): радійте, що працюєте в затишку, теплі і на голову не капає... :girl_crazy::girl_crazy: Прошу зауважити, що ніхто з нас ніколи в житті на базарі не стояв, навіть подумати про таке не міг, всі спеціалісти видавничої справи... :girl_crazy::girl_crazy:
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    А хто їх любить? Я вчора думала, як би я вчинила на вашому місці...
    Мабуть би доробила ту роботу, але коли віддавала б її сказала, що умови співпраці вам більше не підходять. І висунула б свої умови. Якщо підходить - продовжуйте співпрацю, а як буде мати щось проти - то не жалійте, організацій, які потребуюють допомоги ще дуже багато :)
    Вертаючись, до заморочок шефів, згадала як мій друг вів смс-переписку з своїм колишнім босом :) через кілька десятків смс він не витримав і почав хамити... :girl_blum:
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Не зовсім зрозуміла - хто саме? Друг чи бос? :)
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Нестерпні боси

    "мені здається, що сама Virner мене в цьому ключі вірно зрозуміла..."
    Холмсе, висновки, зроблені на базі впевненості у чомусь, аргументами не є. Ви мали б це знати, як адепт дедуктивного методу. В основі доказу має лежати факт, науковий закон, явище, в достовірності якого немає сумніву)) Або перевірка наслідків вищезгаданої гіпотези. Тому саме гіпотетичне судження перевіряють практичним шляхом, аж ніяк не навпаки), додумуючи вектор розвитку ситуації чи дій людини. Я не обговорюю віртуальні конструкції, будь ласка) "Ми" нічого не розгортали, давайте від свого імені. Те, як Ви зрозуміли мене чи ще когось), не означає нічого. Це виключно суб"єтивне трактування окремо взятого індивідума) Пропоную зупинитися, бо, виходячи з даного обговорення, очевидно, що ми з Вами маємо різне співвідношення мовно-логічних категорій)
    Піднімати ж питання моралі взагалі не варто, бо це явище апріорі об"єктивним не є і не повинно бути) , тобто, говорити про одну мораль для всіх як мірило справедливості, тим паче, справедливості абсолютної, глобальної)) - це нонсенс.
    Дякую)
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Друг. Бос писав якісь занудні смс, як не про футбол, то про те хто кому що винен. Просто дивно якось, якщо хочеш вияснити стосунки з колишнім підлеглим, то подзвони, але писати смски то якось по-дитячому. І коли друг ігноував його повідомлення писав ще одне смс... Друг трохи його осадив, відповівши що немає бажання мати з ним спілкуватись.