Нестерпні боси

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Virchuk, 21 Жовтень 2011.

  1. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    згадала про смс, мій шеф раз в 3 ночі написав смс з питанням чи на НР буде салют в тому місці де він планував зустрічати. Слів у мене не було лише найкращі побажання..
     
  2. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Дівчата, спасибі всім за поради. Багато чого нового і цікавого дізналась. Хоч бери і пиши дисертацію - стільки проблем! )))
    Отже, як вияснилась ситуація? Я зробила усе, що було потрібно. Приособистій зустрічі повідомила, що наша співпраця більше не може тривати у такому волонтерському виді. (Все абсолютно спокійно і холоднокровно, навіть саркастично - ну, це я вмію). В результаті мій "майже бос" (тепер вже колишній) сказав, що я втратила великий шанс з ними співпрацювати, і той досвід, що я отримала вартує більше, ніж моя робота. Я дозволила собі заперечити, побажала їм успіху і все. Звичайно, певний осад залишився. Проте зробила для себе висновки, сподіваюсь, ніколи на ці ж граблі не наступлю. І справа зовсім не в грошах (адже я свідомо допомагала їм, коротше, волонтером була), а в ставленні до мене, як до людини, як до фахівця, і врешті-решт, як до жінки. Це не означає, що я ніколи нікому не допамагатиму (ну, соціальна я особа:girl_blush2:), але жалію, що зробила цю останню роботу (не хотілось підводити інших людей, не боса). Жалію, що допустила таке ставлення до себе, значить сама винна, десь дозволила собі слабинку. Але все вирішено - і це полегшення,хоча досі не можу цю ситуацію відпустити, якась я надто чуттєва і сентиментальна, мабуть...:girl_in_dreams:
     
  3. Rysyachok

    Rysyachok New Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Virner, ну баба з воза - коням легше :) А тепер раджу почитати психологічні книжки для жінок про те, які ми чудові, гарні і розумні . Удачі!
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Virner, то скоро пройде, не переживайте. Ви все правильно зробили.
     
  5. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Нестерпні боси

    Virner, ви молодець, що поставили всі крапки над і. Насправді не жалійте ні за тою роботою, ні за тим шефом, адже він так нічого і не зрозумів. Насправді втратив він, а не ви. Досвід (можливо і за зарплатню) ви обов"язково отримаєте, можливо ще кращий і кориснішій. А те що вам людина вилізла на голову, та ще й ноги хотіла звісити, ну то нехай бере ручку і сам записує і перекладає. За себе потрібно постояти.