Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Такі сильні головні болі що важко говорити, біль віддає в щелепу, вночі також болить, поки п'є обезболюючі (це тітка), до кого краще звернутись? кого порадите з отих лікарів, може хтось лікував подібне, думаю що мігрень...
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Невропатолог

    За Свинаренка незнаю, ходим на Орлика до завідуючого, толковий лікар, і з лікування теж толк є.
     
  3. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Порадьте когось, може на Сихові, хоча немає значення де.) Біль у спині (під лопатками). Була декілька разів у Свинаренка, але біль повертається:)girl_sad:
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Порадьте неаропатолога, який вилікує радикуліт в дорослого. Дякую
     
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Скиньте мені контакти Свинаренка в пп, будь ласка, дууже треба. дяк)
     
  6. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Ну, я тут на форумі прочитала за невролога Щудлика на Сихові, а так як я поруч живу - то і потрапила до нього. Враження про нього - приємне, поставлений ним діагноз на третій хвилині огляду - підтвердився результатами МРТ. І ті поради які від нього отримала дієві. Ще - про нього позитивно відгукувався лікар нейрохірург з ТОпольної. Потрапити туди складно, бо там завжди черги, а ще треба в реєстратурі брати талончики, яких ніколи не вистачає.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Скажіть, будь ласка, хто лікувався у Свинаренка - чи дорослих також приймає і чи потрібно наперед записуватися? Якщо потрібно, прошу скинути мені його номер у пп.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Steph

    Steph New Member

    Відповідь: Невропатолог

    бачу, тут багато позитивних відгуків про Жеребецького
    нам теж радили його, тому і звернулись.
    але особисто я не розумію, як лікар може, всього лише глянувши на хвору, без всяких обстежень чи діагностик, понавиписувати медикаментів
    не дало результату - прийдете ще раз з надією і вірою в хороші відгуки. і ще раз він призначив список. так можна до безкінечності, а толку?
    і моє враження - він лікар старої закалки, має свої способи лікування ще з радянських часів і думає, що цього достатньо і тепер
    не достатньо
     
  9. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчатка, можу порадити хорошого невропатолога Малярська Наталя Василівна. Приймає вона в обласній лікарні. Дуже приємна людина і толковий лікар.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Невропатолог

    Ооо, ми в того пана лікували маму чоловіка. Кілька разів були, кожного разу список ліків на гарну сумму і направлення на аналізи на тисячу, на які він в результатаі навіть і не подивився толком. Лікування не дало не те щоб покращення, а після тих антидепресантів свекруха, мало не поїхала мозгами взагалі.
     
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    в нас в мами теж була подібна ситуація.. теж приписували психосоматики, але мама потім тихенько посміялась, і сказала, я не псіх, тому пити того не буду))) і правильно зробила! бо , насправді справа в судинах. Проблема в тому, що у нас нема судинної терапії. Є тільки хірургія і все. Ну як альтернатива невропатолог, але то далеко не те. В результаті обслідували все з голови до ніг, здорова вроді. Але слабкість і головокружіння знов надокучали. Останньою точкою звернення був професор Кобза.. нового нічого не сказав і лікування не призначав, бо це швидше вікове. Ну і на МРТ видно манюсіньку судинку, яка трохи загнута не правильно))
    Для профілактики виписав для розрідження крові.
    а спасаємось від таких напливів жахливого самопочуття Астахантином
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Невропатолог

    Можна детальніше з чим то сяїсть))
    Йду погуглю але розкажіть про своє
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    можна))
    якби про них мені розказав хтось з вулиці, навіть би не слухала.. Але, розмовляла з сусідкою і вона мені їх відкрила.. Це з категорії БАДів... набір мікроелементів з морськими на пару.. Результат миттєвий.. тобто після прийому 3-4 днів самопочуття вирівнюється, прилив енергії, сили. Читала про нього відгуки. Не однозначні. Комусь допомагає, комусь ні. Але ми попробували, бо це була наша остання надія. Нам підійшло.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Невропатолог

    В нас можна в "Зеленій аптеці" придбати?
    Погуглила, ну і перше враження таке, як Ви описали про "нє вєрю")). Але спробувати можна, бо вже стііільки всього напробувались, а толку майже нуль.
     
  15. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    на жаль, не зустрічала їх в аптеці... через Zepter замовляла..
    складаємось з сусідкою на пару, типу оптом, щоб дешевше було..
    Якщо знайдете в нас в роздрібному продажі, здайте точку)))
    натрапляла в гуглі на Оріфлейм.. але не знаю, що за якість(в нас тут на ДП хтось Орімлеймом займається, можна запитати)
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Невропатолог

    Такі подумала, що не все так просто))

    Здам, якщо знайду:girl_flag_of_truce:
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата порадьте будь ласка спеціаліста в галузі шийного відділу для 20-ти річного хлопця. Це скоріш за все невропатолог, бо там з хребцями поблеми, час від часу німіє рука та голова, все інше вже перевіряли, здоровий. Буду дуже вдячна за поради.
     
  18. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    хто знає як приймає пшеничний роман з зеленої? чип потрібний попередній запис? чи є якісь телефони?
    дні прийому? буду вдячна за поради
     
  19. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Порадьте будь ласка хорошого невропатолога для дорослих, можна в ПП. Дякую!
     
  20. Osin

    Osin Member

    і мені невропатолог потрібен.
    До речі, може, в когось є контакти Свинаренка? бо той номер, що на 3030 закінчується, не обслуговується. Знайшла ще якийсь мтсівський, але не відповідає кілька днів, хоча гудки йдуть.