Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. andriydoom

    andriydoom New Member

    Відповідь: Невропатолог

    порадьте будь ласка спеціаліста (невропатолога чи іншого) в галузі шийного відділу для 25-ти річного хлопця. Є проблеми з шийними хребцями, час від часу німіє рука та голова,
     
  2. Osin

    Osin Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дайте, будь ласка, номер телефону Свинаренка!! За тими номерами, які знайшла в інтернеті, не можу додзвонитися. 1 не обслуговується, а за іншим не відповідає ніхто.
     
  3. Xruxa

    Xruxa New Member

    Відповідь: Невропатолог

    потрібно координати Мов"як Лідії Олегівни, можливо хтось порадить!?
     
  4. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Невропатолог

    Доброго дня. Маю таку проблему болить під лівою груддю при кожному русі, все почалось майже три тижні назад спочатку важко було встати, потім і повернутись, через тиждень попала до лікаря на топольна Юрчак, ніби за 4 вправлянням стало легше, і от через тиждень після того, тобто сьогодні прокинулась і болить при самому маленькому русі, я годую грудьми і не знаю що робити чи то можна чимось знеболити? І ще мажу траумелем, привезеним з Польщі, порадьте хоч щось бо розумію що треба лікувати, але не хочу припиняти грудне вигодовування
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, Свинаренко дорослих приймає? Дайте, будь-ласка, якийсь контакт до нього
     
  6. Irene Pankevych

    Irene Pankevych New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Можна і мені його номер телефона? Дякую!
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Поділіться будь ласка телефоном для запису до Свинаренка, наперед дякую!
     
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    і мені треба, бо вже затягнула з візитом до невропатолога
     
  9. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    і мені будь ласка напишіть телефон Свинаренка
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Дівчата маю одного "барана " в хаті, тому конче потребую поради до кого звернутись.Тиждень тому чоловікові защемив лицевий нерв, від зуба 4 до вуха.Він жменьками п"є нурофен,солпадеїн і т.д яке не дає жодного результату(а на його шлунок це взагалі жах, бо виходить що одне лічить а інше калічить). До кого звернутись?Я так розумію потрібно готуватись до процедур?Він собі жартує,але я хвилююсь щоб не затягнути до крайності бо ж то може і обличчя перекосити.Буду вдячна за поради та контакти
     
  11. leorybka

    leorybka New Member

    Дайте, будь ласка, контакти Свинаренка, дякую!
     
  12. Jabka

    Jabka Active Member

    Дівчатка, допоможіть, будь-ласка! Вже тиждень болить нестерпно голова.Порадьте хорошого невропатолога, бажано з контактами в ПП. Буду дуже всім вдячна!
     
  13. ViTanya

    ViTanya Member

    Якщо є біль, то, скоріше за все, це неврит трійчастого нерва (лицевий нерв не відповідає за біль, при його невриті може "перекосити", але болю не буде). Звернутись до невропатолога. Якщо не лікуватись - може перейти в хронічну форму і доведеться жити з болем постійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sweetlana11

    Sweetlana11 New Member

    Дівчатка, будь ласка, дайте номер Свинаренка!! Дуже терміново потрібно толкового невропатолога!! Наперед дякую
     
  15. in todash

    in todash Active Member

    Останні кілька місяців маю сильні тягнучі болі в спині, які з"являються під час сну.
    Під ранок то вже ні спати не можу, ні перевертатись нормально. А так, як встати і розрухатись то все нормально.
    Спочатку все списувала на кривий і старий диван, але тепер якось не дуже то все подобається...:girl_sad:
    Інтернет перечитала, діагнозів собі наставила:girl_cray:

    То ж з такими болями до невропатолога, правда?
    Якщо можна, хто недавно був у Свинаренка, поділіться номером - радила його дуже одна співробітниця,
    але той номер, що є в неї не відповідає. Дякую!
     
  16. Selfish

    Selfish New Member

    Дівчатка і мені скиньте контакти Свинаренка
     
  17. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Це номер телефону в приватний кабінет для запису: 096 438 30 30
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. tyrustt

    tyrustt New Member

    порадьте хорошого невропатолога якогось професора
    З Львівського Національного Медичного Університету Ім. Данила Галицького
     
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Прошу порадити, де ще, крім Інва , роблять якісну енцефалограму для дітей.
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    читала ще про Істину на Науковій, нам теж треба. якщо знайдете ще якусь інформацію - поділіться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1