Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Енцефалограму для діток, можна зробити в діагностичному центрі на Огіенка ( Дорожня лікарня) правда не скажу на рахунок ціни, Можу дати номер телефону безпосередньо в кабінет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    буду дуже вдячна!
    чи там є запис, чи потрібно з дитиною стояти в черзі?
     
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Щодо енцефалограми для маленьких діток (якщо комусь потрібно буде),
    - то найменшим (яким ще нема року) роблять лише в Чорнобильській, на Орлика, і в Інва.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. loginka

    loginka Member

    Підкажіть ,будь ласка,моб.хорошого невропатолога.нам 6місяців.буду дуже вдячна...

    Може,хтось має Лісовськоі В. ?ми були у неі раніше
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    І нам треба когось доброго. Дитинці 3 міс.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Bamburasyk

    Bamburasyk New Member

    Доброго вечора! Дівчатка порадьте хорошого дитячого невропатолога і якщо можна скиньте контакти в ПП. Дуже потрібно! Наперед дуже вдячна.
     
  7. Bamburasyk

    Bamburasyk New Member

    Доброго дня! дайте будь-ласка телефон Свинаренка. Наперед вдячна.
     
  8. mamatwins

    mamatwins New Member

    На Орлика завідувач Коксенко дуже хороший дитячий невропатолог, ми в нього лікувались (двійня недоношена). Толковий дятько, але черги на його прийом як колись за СССР по хліб.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Spring Melos

    Spring Melos Member

    хто порадить хорошого невропатолога який лікує виснажливі,сильні неврози і соматичні порушення(тривалість хвороби три роки)
     
  10. Spring Melos

    Spring Melos Member

    порадьте хорошого невропатолога який розуміється і лікує неврози,була в трьох на топольній виписали мені звичайні заспокійливі страждаю вже три роки,і не знаю до кого мені звертатися зі своєю проблемою.
     
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    вам треба до психотерапевта, а не до невропатолога. можете наприклад в Окулюс звернутися.
     
  12. Spring Melos

    Spring Melos Member

    я вже зверталася до 10-ох психіатрів мені не допомогли моя хвороба неврологічного а не психічного характеру.
     
  13. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Двчата, хтось лікував затяжний стрес з скачками тиску і підвищеною нервозністю та порушеннями сну?
     
  14. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Хтось вживав заспокійливі Біфрен? Цікаво було б почути відгуки, а саме: чи дійсно нормалізує тиск і сон?
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я, але то було дуже-дуже давно. Навряд чи зараз ті ж припарати.
     
  16. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Знайома терапевт порадила сьогодні оці таблетки. Купила, буду пробувати.
    А ви пам"ятаєте що приймали?
     
  17. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    тому такі черги, бо дуже порядний лікар, і як фахівець і як людина, зверталися до нього роки 5-7 тому він ще не був завідіючий, але згадуємо з великою повагою і вдячність, якщо є можливість дуже раджу Коксенко він між іншим десь на Сихові мешкав колисть. ЛІКАР!!!! (Можливо прізвище вірно Куксенко, звати Олег, по батькові не памятаю)
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2015
  18. kerosinka

    kerosinka Member

    про морські добавки можу сказати - супер. знайома дає дочці Омега 3 від оріфлейм( їй 12р.) - стала набагато уважніший в школі, апетит покращився, бо раніше нагодувати було проблемно, тільки солодке хотіла :) і часті грз і отити минули.

    чула про ці добавчи від хорошої знайомої, їм на роботі видають ( працює в кол-центрі Оріфлейм) - каже що перестала взимку хворіти і самопочуття покращилось набагато, стан нігтів і волосся став кращим. А в її співробітниці тиск внормувався ( був підвищений).
    От і я тепер мамі збираюсь замовити, вона гіпертонік, сподіваюсь і їй допоможе. ціна правда біля 400-500 грн., але маю знижку та й в аптеці тепер дешевих і якісних вітамінів не знайдеш (
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    А я маю про цього лікаря цілком протилежне враження, дитину уважно оглядав, очевидного не побачив, лікування призначене було жорстке - болючі вітаміни в 2 місяці і абсолютно не виправдане. Але може нам так попало. прізвище справді Куксенко.
     
  20. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    я бажаю вам і вашим дітям міцного здоровя, мені трудно щось відповісти, можу тільки ще раз повторити, що нам він дуже допоміг, за що йому щиро дякуємо!