Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Нам теж Куксенко не дуже підійшов. Були у нього, коли малій був місяць. Черги великі, огляд та консультація макс 5 хв. Важко толком щось розпитати, оскільки лікар спішить наст пацієнтів приймати. Після того почали ходити до Свинаренко. Його можу рекомендувати.
     
  2. Улік

    Улік Well-Known Member

    Дівчата, а хтось чув щось про Качанову Олену з Параскеви? Дякую!
     
  3. Lurana

    Lurana Member

    Добридень, дівчата! Порадьте, будь ласка, хорошого спеціаліста, з контактами, який не буде приписувати 850 ніякущих бадів. А то ми з чоловіком нещодавно тільки переїхали до Львова. і ще не зовсім освоїлися. Дуже треба. Дякую.
     
  4. Lurana

    Lurana Member

    Якщо комусь стане у нагоді, записалася до Свинаренка Домініка Густавовича за тел. 096 438 30 30. Консультація лікаря на сьогодні становить 150 грн. Як сходжу - напишу враження від прийому. Приймає він на Одеській 2/4, біля цирку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ylyona

    Ylyona New Member

    Була я у Свинаренка Домініка на початку червня. Хороший лікар, те що прописав все приймали і дитині стало набагато краще. на прийом в кінці червня.
     
  6. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Порадьте хорошого дорослого невролога. Контакти в пп якщо можна. А то після качанової з параскеви дуже підозріло до них ставлюсь. В державному чи приватному немає значення. Головне фаховість і шоб в чергах не стояти.
     
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    От пару постів скоріше писали телефон Свинаренка, він і дорослий і дитячий, дзвоните, записуетесь.
     
  8. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Це приватний кабiнет?
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчатка, може хтось недавно лікувався в Юрчака на топольній, поділіться відгуками
     
  10. Alluska

    Alluska New Member

    Привіт. Чи можна у Вас попросити номер тел. Оксани Тадеївної а то я уже декілька тижнів шукаю хорошого невропаталога. І як на Вашу думку до неї варто звертаися при затримці розвитку мовлення у дитини (2.5роки)?
     
  11. Alluska

    Alluska New Member

    Тобто до нього ніякого попереднього запису нема, приїздиш та стаєш у живу чергу?
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2015
  12. KateLoo

    KateLoo New Member

    Дівчатка і хлопці! Порадьте, будь ласка, толкового дорослого невропатолога у Львові. Дуже буду вдячна!
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2015 ---
    Дівчатка і хлопці! Порадьте, будь ласка, толкового дорослого невропатолога у Львові. Дуже буду вдячна! І скажіть, чи Свинаренко дорослих приймає і де зараз можна попасти до нього на прийом? Хтось чув про Саноцького з ЛШВ?
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2015
  13. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    дівчатка, а де ще крім "інви" добре роблять ЕХОЕГ?
     
  14. Mishaaaaaa

    Mishaaaaaa New Member

    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2015 ---
    Дайте інформацію про пшеничного Романа де він приймає?
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Знайшли? Нам теж потрібно зробити ехо і енцефалограму. Мені теж Інву порадили, а там запис на місяць вперед :sad:
     
  16. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    так, на науковій . медичний центр "Істина"
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Всі лікарі говорять тільки в Інво, але там роблять не інакше, ми теж робили останні рази в Істині на Науковій, результатом задоволені, є ще в Чорнобильській, але ми туди не ходили.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Mishaaaaaa

    Mishaaaaaa New Member

    Хто щось чув про Пшеничного???
     
  19. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    ми робили в Істині. Лікар потім сказала ніколи там не робити.
    Неякісно і неіформативно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А чому?