Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    я зараз до неї ходжу, поки що враження приємне склала, але з виписаними ліками трохи дивно було - не запиталась, чи маю якісь хронічні захворювання, алергії... а ліки мали протипокази якраз алергія і астма. Так що поки не знаю, що з того вийде....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  2. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Порадьте як краще зробити. Пройшли ми курс лікування 3 місяці (дитині 4 роки), лікар сказав після лікування привести дитину, але лікар у відпусці. І ми зможемо до нього попасти на прийом вже кінець серпня-початок вересня. Записала малого на 7 липня на ЕЕГ, щоб подивитися динаміку лікування (попередній раз робили перед назначеним лікуванням). Питання от в чому, чи робити зараз то ЕЕГ(хотілося б відразу після лікування зробити), чи вже аж у вересні перед візитом до лікаря? Бо зараз розшифрувати нема кому, хіба лікарка яка буде робити. Дякую!
     
  3. RudaV

    RudaV New Member

    Привіт. Мені 27. Останнім часом помічаю, що стала дуже розсіяна і нова інформація запам'ятовується гірше. Пила вітаміни, але особливого ефекту не побачила. Порадьте лікаря-невропатолога для консультації. Буду дуже вдячна!
     
  4. Zhadana

    Zhadana New Member

    Дівчата, хто ходить/водить дітей до Свинаренка Д., не знаєте, де він зараз? Чи приймає? Бо телефон відключений, кабінет закритий і ніякої інформації немає.
     
  5. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Порадьте, будь-ласка, хорошого невропатолога в лікарні швидкої допомоги.
     
  6. lunti

    lunti Member

    Ви знайшли інформацію про Свинаренка? Тому що дзвонила сьогодні, то телефон відключений, а мені дуже треба.
     
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    І мені в приват напишіть. В чоловіка інша проблема, але теж шукаємо лікаря.
     
  8. michnovska

    michnovska New Member

    І я сьогодні намагалась з ним звязатись. Кабінет на Одеській закритий, телефон поза зоною. Хто останнім часом з ним звязувався, надайте інформацію, дуже потрібно.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Zhadana

    Zhadana New Member

    я наприкінці серпня картку для дитсадка підписувала, і у вересні з дитиною була на прийомі. Я не питала про причину відсутності, тому не можу нічого сказати. Але такі періоди в нього не в перше, уже бувало неодноразово.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    були в Яни Мартиненко в клініці Інново, буду там ліквати спину, то заодно і з синочком на плановий огляд пішли
    дуже, і просто неочікувано сподобалась
    я вже забула коли останній раз була в такого приємного лікаря
    ну і синочок за пару хв. вже поводився як вдома
    розклала все по поличках, що суттєво, що ні
    огляд ретельний, отримала відповіді на всі свої питання
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  11. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Привіт. Чи хтось мав досвід лікування в невропатолога Жеребецього Ю.С. з кардіоцентру, що на Кульпарківській??? Радять, як хорошого, але щось останнім часом маючи вже такий досвід з кльовим гінекологом з Симоненка, і з їхніми мед представниками...Бо Жеребецький виписав дорогі уколи, ще один препарат Лірика, який не продали, бо потрібно рецепт, крім того по відгуках цей препарат сильний і наркотичний, і ще + номер тел мед працівника.....Чи то всі зараз так роблять?
     
  12. Grumzik

    Grumzik New Member

    Лікувалась у Жеребецького Ю.С. Крім витрачених немалих грошей і часу, результат 0. Лірику ні в якому разі не пийте. Дуже сильний препарат, який сильно б'є по печінці, а також викликає звикання.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Grumzik, сьогодні також був в нього чоловік.теж має проблеми з хребтом.то куча понавиписував.і всюди дав "направлення" куди йти....,номер представника,в якого брати ліки....обідно,що його радила хороша лікарка....вона може має якісь старі відгуки.
    Цю лірику пють наркозалежні, навіть були такі знайомі,так що це не прості слова...
    Де шукати нормального невропатолога?
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2016
  14. Grumzik

    Grumzik New Member

    Від Жеребецького в мене залишились тільки негативні враження. Здавала купа аналізів нікому непотрібних, уколи і таблетки, а в результаті стало ще гірше і зявились проблеми з шлунком.
    Щодо лірики знаю наркозалежного, який її приймав. Тепер лікується від залежності від Лірики і має серйозні проблеми з печінкою.
    Я недавно була у Свинаренка Д.Г. Поки що задоволена. Почала приймати препарати, які він виписав і стає легше. Як буде дальше побачимо)))
     
  15. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Теж читала про Свинаренка,але останнім часом писали шо не могли додзвонитися і приват кабінет зачинений. Напишіть будь ласка,як ви до нього потрапили і куди.дякую)
     
  16. Grumzik

    Grumzik New Member

    Я додзвонилась з першого разу. 0964383030. Дзвонити вт-пт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ну відгуки мала позитивні, але то було купу років тому.
    Продають її тільки по рецепту. Це дуже потужне знеболююче. Бабця в крайніх випадках приймала, бо казала, що вона одурманена і як у іншому вимірі.
    З Мією звертались, дуже приємні враження залишились
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lilisyak

    Lilisyak New Member

    З новим роком дорогі читачі. Прошу Вашоі допомоги!!! Моя мама останні місяці не виходить з лікарні, зараз також там))). Діагнози, які ставлять: гіпертонічний криз, ішемія головного мозгу, дискуляторна енцефалопатія. В нашій лікарні не можуть дати ради, ніякого толку з того лікування немає. Хочемо взяти скерування у Львів. Потрібен толковий невролог (невропатолог), який приймає в Львівській обл. лікарні або у Львівській кардіологічній або ж Медінституті. Тобто мене не цікавлять приватники чи лікарі, які ведуть прийом у поліклініках. Потрібне стаціонарне лікування, але до кого??? Куди??? Прошу вашоі допомоги, хто лежав, у кого лікувались можливо з такими діагнозами чи з інсультом. Наперед дякую всім небайдужим.
     
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Була в Свинаренка на повторному (контрольному) прийомі, не задоволена. По-перше, він не записує собі ніде інфу про хворого, якого веде. Тобто щоразу потрібно йти зі стосом аналізів, результатів обстежень, його попередніх призначень і розказувати все спочатку. По друге, якщо перший раз він уважно оглядав на кушетці, перевіряв рефлекси, то зараз побіжно очі-вуха-відкрий рот. "Огляд" і розмова заняли від сили хвилини 3, виписав якусь фігню на відчепись і засів в фейсбук. Взагалі в нього якась нездорова тема весь час сидіти в соцмережах на прийомі, але минулого разу хоч уважно оглянув і толково порадив, а зараз я просто шокована ставленням. І це в приватному кабінеті. Сказав прийти на контрольний через 2 місяці, але тепер вже не знаю чи піду.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    Лікування в Лисак, нажаль, не дало жодного ефекту...шукатиму когось іншого.