Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. VeronikaNikaLika

    VeronikaNikaLika New Member

    теж шукаю невропатолога толкового, але поки не знайшла, Щудлик не є кваліфікованим лікарем, він призначає загальні препарати - поможе добре не поможе ідійть шукайти, також Шваб - дуже шкода що наші "лікарі" свої незнання ховають за посиланням до інших спеціалістів((
    хто щось чув за невропатолога в медінституту Боженко Н.Л.?
     
  2. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    Хто що може сказати про невропатолога в Істині? Дуже треба. Терміново!!!
     
  3. VeronikaNikaLika

    VeronikaNikaLika New Member

    була в істині, невропатолог Мизак, таке враження що я дверьми помилилася)), не раджу нікому, заплатити 300 грн а результат 0!, на обстеження не дивиться і про всіх інших лікарів поганої думки))
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    чула, що з інших лікарень до неї на консультацію посилають.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. elitka

    elitka New Member

    Доброго дня порадьте будь ласка дитячого доброго лiкаря дитина гiперактивна 8 рокiв.Дякую.Нам радили Свинаренко но до нього не попасти(
     
  6. Viktorija Vika

    Viktorija Vika New Member

    Доброго дня. Порадьте хорошого досвідченого невропатолога. Не можемо встановити точний діагноз, підозра на хворобу БАС. Можливо хтось з таким стикався або чув від знайомих.
     
  7. FernFlower

    FernFlower New Member

    Добридень!

    Дуже прошу вашої поради. Потрібен хороший дорослий невропатолог, до якого можна звернутися щодо головного болю. Буду вдячна за рекомендації лікарів з кардіологічного центру, оскільки на біль скаржиться сердечник (діагностига обмежена, бо протипоказано робити МРТ), або за будь-які інші рекомендації.

    Також цікавлять відгуки про лікаря Заєць Ольгу Іванівну (діагностичний центр).
     
  8. Vira Melnyk

    Vira Melnyk New Member

    Лікар СТЕЦІВ ЮРІЙ РОМАНОВИЧ , поліклініка№ 3 на Озаркевича.. Мене турбують головні болі вже 5 років , практично кожного дня болить голова , по всіх обстеженнях практично здорова . Лікуюсь , пробую різні методи ,була в багатьох лікарів, але поділюся лікуванням тільки одного лікаря , який можливо і мене не зцілив , але старається підбирати мені лікування і хоч на деякий час , але буває ремісія . Лікар дуже уважний і доброзичливий . Найбільше здивування було , коли після першої консультації він задзвонив за 2 тижні і запитав ,як в мене справи і самопочуття і це ДЕРЖАВНА ПОЛІКЛІНІКА і простий лікар без тарифу за консультацію . Я можу подзвонити йому будь- коли і в мене не буде відчуття провини , що потурбувала невчасно ....
    --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2018 ---
    перепрошую вул.ОЗАРКЕВИЧА
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. MarjanaV

    MarjanaV New Member

    Віра а скажіть будь ласка чи лікує він дітей, ну як дітей віком приблизно 15 років?Дитину часто болить голова і дитина дуже нервова.
     
  10. Vira Melnyk

    Vira Melnyk New Member

    Думаю, що так. Але вам може краще до психоневролога Лобас прізвище, він на Ольги Басараб працює, там психоневрологічний диспансер.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2018 ---
    Телефон не знаю, як вам написати в приват. Ви передзвонили йому і він скаже, чи дітей приймає
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Поділіться, будь ласка, його телефоном в пп. Дуже потрібно

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. Merison

    Merison New Member

    Підкажіть будь ласка, що за діагностичний центр і що за невропатолог .дякую!
     
  13. Merison

    Merison New Member

    Чи могли б телефон його дати???
     
  14. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дiвчата, хочу записати маму на прийом до Свинаренка, але номер телефону (096 43 83 030) по якому я дзвоню - поза зоною. Може хтось не давно був в цього лiкаря i знає, яка причина. Чи номер помiняли? Чи у вiдпусцi найближчим часом?

    Отправлено с моего SM-A500H через Tapatalk
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    0964383030 пробували?
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То туди якось так складно додзвонитися. Але хіба він приймає дорослих?, нам влітку казав, що ні (моя мама хотіла, і якраз власне через той номер неробочий ходила сама туди записивати мого малого, то їй відмовили)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  17. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Вже додзвонилась. По телефону записали, але не уточнювали дорослий чи дитина. Минулого року знайомоi тато був. Навіть не знаю тепер. Чи передзвонити i запитати чи приймає дорослих

    Отправлено с моего SM-A500H через Tapatalk
     
  18. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дзвонила, щоб уточнити чи приймають дорослих. Приймають. За виключеням тих хто пiсля iнсульту/iнфаркту.

    Отправлено с моего SM-A500H через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Ви додзвонились по тому номеру, бо я не можу. Постійно поза зоною. Можливо хтось підкаже скільки коштує консультація в Свинаренка.
     
  20. NastyLab

    NastyLab New Member

    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2018 ---
    А можна номер телефону цього лікаря!? Або як до нього попасти. Я просто недавно тільки переїхала до Львова тому питаю такі речі.