Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Так. Я додзвонилась по тому номеру що вище вказаний. Консультація 300грн.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дякую, я також додзвонилась, вже була в нього.
     
  3. lecpoir

    lecpoir Member

    Доброго дня, Дівчаточка.
    Потрібен мобільний телефон Щудлика Олега Ярославовича.
    Дякую.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @wchasluva @littlebird
    Підкажіть, будь-ласка, а до Свинаренка варто звертатись з скаргою на періодичний сильний (нестерпний) головний біль (типу мігрені)?
    Шукаю толкового невропатолога, який би зміг визначити причину і скерувати в правильному напрямку для її усунення.
     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

     
  6. NastyLab

    NastyLab New Member

    Дівчатка і в мене кидайте контактами, бо я жити не можу нормально з цими головними болями!
     
  7. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Я до нього ходила з дитиною. Була тільки раз, тому поки нічого не можу сказати. Невролог як невролог. Не можу вам підказати(
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2018 ---
    Я також страждаю мігренями. Правда в мене не настільки нестерпниц біль, але життя псує нормально. Мені мій невролог радив займатися спортом, йому це допомогло.
     
  8. LevenjatkoM

    LevenjatkoM New Member

    Доброго дня. Можна контактні дані Стеціва Юрія Романовича в пп. Дякую дуже)
     
  9. VeronikaNikaLika

    VeronikaNikaLika New Member

    а що він поміг комусь? дивно, зовсім бестолковий
    --- дописи об"єднано, 18 Квітень 2018 ---
    дівчата, дуже довго (декілька років) турбувала періодично спина, голов болі і т д, невропатолооги виписували антидепресанти, виявилось вірус таку симптоматику давав ( віруси герпеса є 8 видів - ВЄБ, ЦМГ і т п), в мене був один вид, який на фоні стресів постійних прогресував, допомогло лікування вірусів у імунолога, раніше навіть уявлення за це не мала, мжливо комусь уде цей допис корисний. Зав відділеня неврології вже не знала що зі мною робити, потім сама попросила номер імунолога - говорить багато людей приходить зі схохими симптомами, а Щудлик це взагалі не лікар, кожен раз навіть аналізи не дивився і зразу посилав до психіатра.
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2018
  10. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Шукаю хорошого невропатолога для дорослих,
    бажано в державних закладах.
    Потрібно терміново потрапити на консультацію.
    Також буду вдячна і за контакти приватних.
     
  11. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Якщо лікар не роздивляється ваші аналізи півгодини, це не означає, що він поганий лікар, просто він з першого погляду все бачить. Ну, і у вас проблема була абсолютно не по його спеціалізації. Дивно очікувати від усіх лікарів бути докторами Хаусами. В реальному житті так не буває. Особисто в Щудлика не лікувалася, але знаю багатьох, хто лікується. І, уявіть собі, допомагає! :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Мене він на ноги поставив :girl_yes2:.
    Хороший лікар.
     
  13. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Порадьтe нeвропатолога. Проблeма нe в мeнe, а в знайомоі, постійні сильні головні болі. У Львові будe тільки 3дні, і за той час потрібно провіритись.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  14. Vira Melnyk

    Vira Melnyk New Member

    Доброго дня ! Напишіть номер імунолога будь ласка
     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, напишіть чи хтось лікував болі спинні у Інново?
     
  16. inflames

    inflames New Member

    Доброго дня.
    Як виявилось маю проблеми з грудним відділом хребта. Після занять в залі (займався більше року) почало боліти між хребтом і лівою лопаткою. Відвідав невролога в сихівський поліклінніці прописала курс диклоберна і вітамінів який не допоміг, боліло далі. Потім звернувся до массажита, 10 сеанмів з банками, біль пройшов, але в певних положеннях терпне ліва рука, а також не можу напружити лівий грудний мя'з.
    Потрібен телефон хорошого спеціаліста.
    Порочитав тему, буду вдячний якщо хтось скине у приват мобільний телефон Щудлика Олега Ярославовича.
    Дякую.
     
  17. diedyk

    diedyk Member

    Підскажіть, будь ласка, чи Куксенко приймає на Орлика в поліклініці чи в лікарні? І чи можна до нього звертались з оглядом дитини в 1 місяць?
     
  18. Ciklum

    Ciklum New Member

    У мого чоловіка схожа ситуація. Є часті головні болі і дійсно колись лікував герпес в імунолога (Вірус Епштейна-Бара). Вірус проліковано, а болі далі є. Який саме імунолог Вам допоміг?
     
  19. Pasqualina

    Pasqualina New Member

    Доброго дня, ви знайшли номер телефону Стеціва Ю.Р.? Якщо так поділіться будь- ласка . Дякую
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2018 ---
    Можете дати його номер телефону? Хочу записати на прийом бабусю якій 77 років, не зможе сидіти чекати в живій черзі. Буду вам дуже вдячна
     
  20. via

    via Active Member

    Доброго дня! Терміново шукаю фахового невролога для мами, має сильні болі. Може хто щось чув на Вівчара Романа, або Яворську Наталію?