Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, підкажіть менш-більш нормального невропатолога в 6й поліклініці (на Медової печери, 1)? А то так спина останні два дні прихопила, шо ні сидіти, ні лежати...:girl_sad:
     
  2. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    NamelessEndless, забула прізвище, але приймає 2 чи 3 рази на тиждень тільки лікарка ( можете в реєстратурі запитати), вона непоганий спеціаліст. Як згадаю прізвище напишу.
     
  3. Meriam

    Meriam New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Niferttiti а Ви не курсі яка ціна невропатологів в госпіталі?
     
  4. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Де можна потрапити на прийом до невропатолога в суботу?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Хто десь недавно був у Свинаренка, де і коли він тепер приймає? Скільки коштує прийом у приватному кабінеті? Буду дуже вдячна за актуальні контакти в карму!
     
  6. belkinaOsja

    belkinaOsja New Member

    Відповідь: Невропатолог

    може хтось знає чи Кифор Олег Богданович приймає ще десь окрім КЛЗ на огієнко?
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, хто знає відносно Куксенка на Орлика щось? Вартує до нього поїхати? Мені дали його телефон, але цілий день не можу додзвонитися. Чи реально поїхати просто в лікарню і там на місці його шукати чи потрібно домовлятися?
     
  8. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Невропатолог

    Як спеціаліст дуже хороший. В мене племінник в нього на обліку стоїть.
     
  9. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Хтось може порадити невропатолога хорошого, який спеціалізується на судинах головного мозку, інсультах. В чоловіка є завуження судин, внаслідок цього ризик інсульту. Чи може це до іншого лікаря? Буду вдячна за контакти.
    ( консультуємося в одного лікаря, але хотілося б думку ще одного почути)
     
  10. Олег

    Олег New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Підкажіть хорошого лікаря який займається тиском і пульсом
     
  11. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, підкажіть чи можна прийти до невропатолога без хворого але з його аналізами компютерної діагностики, рентгену. Просто маму болить дуже нога а з погодніми умовами вона не наважується кудись їхати, свого транспорту нема а таксі в 2 сторони набігає копійка, ми живемо не у Львові. Думала хоча б спершу показати наші аналізи бо лікуємось в районі в невропатолога зрушення є але дуже малі.
     
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Та показати можна, чисто для уточнення діагнозу, можете спробувати. Але от лікування лікар навряд чи без огляду назначить. То чи варто їхати одній?
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    можна, але чи варто?
    раджу вам знайти лікаря і домовитись на конкретну годину, і все таки приїхати з мамою.
    Нормальний лікар лікує людину, а не аналізи.. розумієте?
     
  14. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Відповідь: Невропатолог

    Порадьте хорошого дитячого невропатолога.Контакти якщо можна.Буду дуже вдячна.
     
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Невропатолог

    Хто має скиньте мені, будь-ласка, у ПП номер Свинаренка.
    Дякую
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Мені , будь ласка, також:



     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Невропатолог

    дівчата, порадьте будь ласка толкового невропатолога, який шарить в грижах спин.мозку, дуже треба
     
  18. Простоя

    Простоя New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Чи може хтось опрадити невропатолога для дорослих у приватному кабінеті? (категорично не хочу звертатись у державні лікарні, бо хабарі давати не буду, а без них не буду впевнена в чесності лікаря)
     
  19. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    ми вчора були у Свинаренко Домініка, про результативність ще не можу сказати, оскільки вчора тільки почали приймати медикаменти, але загалом прийом сподобався. Приймає і дорослих, і дітей. У пп пишу Вам його тел.
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчатка хто був на прийомі у Свинаренка напишіть в ПП чи є результат.Мені потрібно щоб він оглянув дитину.І скільки коштує прийом?