незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Зорянівонька, 13 Жовтень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Я вважаю що кожен може говорити як йому подобається:)
    Єдине що мене дратує коли говорять:
    - робить, писать, читать:suicide:
    А ще КоЛи ПишУть ОсЬ ТакиМ ЧиНоМ:suicide:
    Але зауваження не роблю - не моя це справа, я ж не вчителька в школі:)
    Сленг вживаю, тим більше в інтернеті, це легка форма спілкування.
    На роботі складаю різні накази з дуже правильними реченнями, чесно вам скажу, мене від тої ділової мови верне:bad:
    А, ще не люблю коли пишуть(говорять) слово по-українськи слово по-російськи, або російське слово по-українськи.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    отак:
    нє учітє мєня жить лучше памагітє матєріальна?

    в мене то від ліні-тре розкладку переключати, а звучить однаково
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    То крилатий вислів. На мій погляд, його можна так писати, бо то такий собі стильовий зворот :)
    Сто відсотків!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    А я звикла. Мені навіть подобається. То ж київсько-полтавська вимова.

    Колись були в нас гості з Шевченкового. Ой, яка там мова... :girl_in_dreams: "дівчота, ви йоблучків не хочете".
    Ділова мова й справді жахлива, але це непроста мова, це паперовий діялект. :xaxa:
    Літературна й розмовна - це цілковито інше.
    Йой... чого вас там вчать на тій журналістиці? :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Ну от не розумію. Писати, що то не можна одягати з тим, що повний несмак одягати клітинку зі смужкою можна, а як не треба писати і говорити - не можна, бо то ображає і нетактовно :umbrage::8::8::8:
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Вже була схожа дискусія на філософії. Я там питалася, чому про хабарництво в освіті, медицині та урядових установах можна говорити, а про хабарництво в церкві - ні. Думаю, тут думки ніколи не зійдуться. :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Уважно слідкую за дискусією, що тут розгорілася. І виглядає все це як багато галасу з нічого.
    Ну справді,
    , дивно якось. Чому ми пильнуємо за своєю зовнішністю і не хочемо зрозуміти, що наша мова скаже за нас значно більше ніж зовнішній вигляд?
    Ні, я не проти певної сленговості, бо то є форум, а не літературна сторінка. Я й сама інколи грішу, бо швидко думаю, пишу (а дним оком і дітей пильную при тому) і не завжди вдається написати правильно. Виправляйте. Я тільки подякую.

    А всі відмовки "я не фільолог і школу давно закінчила"... Ну та я теж не вчора школу закінчила (і не зовсім філолог), але ж якщо є доступ до форуму то й є доступ до он-лайн словників. Можна ж зайти, глянути, перевірити себе, правда (хто пише, що вчив мову самотужки)? Було би бажання.
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Абсолютно:girl_smile:. А ще кожен може говорити, чи йому подобається, як говорить той перший, котрому подобається говорити так, як він говорить. Ну хіба ні:xaxa:?
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Ото закрутила речення. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Масло масляне:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Масло масляне:girl_haha: або ж - жах жахливий:girl_crazy:
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Гм... флуд флудливий... :girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Я хоч і не надто грамотійка але не люблю русизмів, хіба що це навмисне аби підкреслити якийсь іроничний тон допису. Он нераз читаю заголовки - «купівля дитячого візка» а зразу поряд «Продаю коляску Чікко»... вибачайте, але я волію бачити в дописах філіжанки і андрути ніж коляски з стаканчиками.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    ні, наприклад коли кажуть "Це город Львів" (але прочитайте "город" по-українськи, в мене нема на клавіатурі г з гачком, щоб пояснити)

    100%, я рідко буваю категорична:) Ми всі можемо робити те що хочем:) Я просто написала як думаю, але це зовсім не означає що так правильно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    От скажіть будь ласка, на якій мові це написано і як можна не зламати язика, прочитавши це:
    "Продам Кобинезон і обувь для хлопчика" (тема така відкрилась в барахолці)
    Тому я і не розмовляю російською мовою, бо говорила б так само, як у цій цитаті.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    я хоч і вважаю що помилки може робити кожен, проте така темка обурила навіть мене
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Я вважаю, що це неповага до читачів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    І головне, що далі в темі нормально пише "чобітки", "комбінезон"... дивно ;)

    А Левандівка з 8 об"єднав в один :) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    Це в мене тепер додаткова робота: лажу барахолкою двічі (або й частіше) на тиждень і виправляю назви тем. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: незнання мови чи цілковита байдужість, або чому говоримо з помилками?

    А в мене розвага: сємки там пробую. [​IMG]