Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    казали продають на Південному по 2м.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    оооо, дуже дякую:) це магазин у Європі???
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    чесно . я не знаю. я точно знаю, що у цій темі хтось пояснював де це і номер писали. може вам пошук видасть. як ні то в ручну - шукайте.
    і мені заодно скажете як купите:)
     
  4. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    неодмінно :) дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    дівчатка, найсвіжіша інформація про ДМС на Південному:) (вмовила подругу подивитись:clapping:) в магазинчику з товарами для рукоділля ТЦ "Європа" нитки по 5,5, четвер-п`ятниця поповнення палітри. Продають лише цілими моточками :sad:
    На цій гілці я вичитала, що є ще в "Пассажі", але подруга каже - нема там ниток:confused:

    Хто має інформацію про "Пассаж" - поділіться
    Писала про Пассаж ЮСТУСЯ:confused: відгукніться
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Привіт.
    "Пасаж" на Південному на 1 поверсі №51,там дійсно продають по 2метра,але порахуйте чи Вам вигідно.Якщо не помиляюся коштує 1.80.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я бачила ДМС в магазині тканини на розі князя Романа й Франка. Здається, теж по 5.50. Може, хтось там поблизу ходить, то перевірте. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Сегодня там была, уже по 7( Выгодней всего в Призме, но там мало цветов( на Лычаковской и возле Грушевского есть по 6 грн.
     
  9. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Нічим не відрізняються! Так як і спиці, гачки йдуть по номераціїї від меншої по більшу. Обов"язково потрібно підбирати гачок/спиці до товщини нитки. Гачок має бути на номер більший від товщини нитки. Любою ниткою для в"язання спицями можна зв"язати гачком і навпаки. Але є один ньюанс - в залежності від узору, нитка по-різному дивиться гачком і спицями. Треба, щоб Вам порекомендували, яка нитка на що краще підходить. З YARN ART я в"язала майже всіма нитками, тому без проблем можу підказати яка нитка як в"яжеться. Якщо Вас щось цікавить, то звертайтеся:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Вчора була на Південному, в Пасажі, півмоточка - 1,85. Кому треба небагато ниточки, як мені, вигідно купувати ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    а хто знає може є де гуртовня ниток?
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Анютка, де той Пасаж.? і чи великій вибір кольорів? якщо мені треба 15 шт. вони відмотають?
     
  13. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Важко мені поснити, де той Пасаж:8:
    Я заходила зі сторони Щирецької, прохидите дитячий магазин, по праву руку - дитячий садок, потім заглядаєте по сторонах і там розвішані показники де який торговий центр знаходиться, там легко розшукати Пасаж, а далі №51 на першому поверсі :8:

    Наговорила купу всього, не знаю чи зрозуміли, але моя порада - в першому кращому магазинчику питаєте де Пасаж, вам підкажуть (я так і зробила) :xaxa::xaxa::xaxa:

    а продадуть скільки хочите, бо вони там вже поділені, тільки б кольори були, продавець казала, що в п`ятницю -поповнення :)

    Ідіть і купуйте !!! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    а до чого нитки цікавлять, до вишивки чи до вязання, бо я знаю за нитки до вязання.
     
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Цікавлять до в"язання,будь-ласка:)
     
  16. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    вул.Зелена, 147. Там де гуртівні є база від київської фірми ТК-Фурнітура, http://www.tk-furnitura.com.ua/products/?s=1&sclass_name=threads. Я цікавилася російською пряжею комбінату ім. Кірова, в них дуже хороша 100% бавовна, велика палітра кольорів. Але потрібно брати упаковками (0,9-1,2кг в уп.). Можна скооперуватися ;) і взяти упаковку в складчину.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    а я поруч живу і не знала, дякую
     
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дякую за ссилочку...
    Я брала їхні нитки "Жасмін", вязала гачком літню туніку....супер.
    Як будете їхати, маячте..я з вами:clapping:
     
  19. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, я там ніколи не була, розпитувала тільки по телефону. Якщо раптом підете за ниточками розкажете, що там і як. А може зберемо компанію на колективну покупку? 200-300гр різних кольорів цікавіше за 1,2кг одного кольору. В них справді дуже хороші яскраві кольори, і якщо брати упаковку то і ціна буде приємна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Яких? Для вишивання чи вязання?

    Дівчата, якщо є багато охочиш, може скоординуєтеся і замовите нитки по інету?