Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я так не можу...мені треба помацяти :confused:
     
    Останнє редагування модератором: 2 Квітень 2009
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    М-н Все для вязання на Городоцькій, не знаю точнішої адреси між Скринею і мостом левандівським.

    Я про нитки для вишивання...

    Я брала колись тут. При купівлі на 200 грн. (а це 37 мотків) доставка безкоштовна.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  3. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Магазин називається "Трикотаж"
     
  4. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я знаю гуртовні в Києві:)
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

     
  6. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, ніхто не ходив за пряжею на Зелену 147? А то мені цікаво, як там, що там. Я зараз далеко від Львова і піти туди не маю можливості. Знову агітую на колективну закупку. Скажімо ниточка „нарцис” 100% бавовна 100гр/400м, гарна палітра кольорів, на базі - 12,72грн за моток, в магазинах - близько 20грн. Хто має бажання закупитися літнею пряжею відкликайтеся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Фух!
    Перерила половину гілки й винесла дискусії про тканини, ціни ниток та інет магазини сюди. Ще треба першу половину перерити, але то вже не нині.

    Зате є плюс, ви мене надихнули знову до вишивання вернутися. Учора пішла купити кошика на Паску й ниток, то була приємна здивована. DMC по $0.49. А мене так настрашили львівські ціни. І це канадські півдолара, тобто на українські гроші це 3.20. Поясніть мені, чому вони такі у Львові дорогі???
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Лілю ви б нам пачкою вислали:xaxa:
    але напевно з пересилкою, на те саме вийде:)
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Не знаю чи тут пишу. Я сама зробила систему зберігання ниток (ідея теж моя:shy:).
    Потрібна звичайна пластикова папка. З неї вирізати прямокутники. В мене з одної частини папки вийшло 3шт.
    [​IMG]
    Потім фломастером поставити крапочки на відстані 1,5 см одна від одної.
    [​IMG]
    Дироколом по тих крапочках зробити дірки (Я роблю це так: знімаю нижню кришки дироколу, знаходжу крапку, поставлену фломастеро, щоб вона була по центру і проколюю)
    [​IMG]
    Вийшли отакі дирочки.
    [​IMG]
    Закріплюєм ниточки
    [​IMG]
    Такі прямокутники можна зберігати у таких самих папках, можна купити кольорові папки і вирізати прямокутники під колір ниток, купити цінники, клеїти навпроти ниток і на цих цінниках писати номер нитки. Сподіваюсь комуль пригодиться:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Щераз будь-ласка точніше скажіть, де можна купити і де є великий вибір тканини для пошиття і потім вишиття сорочки?Бо з нитками я зрозуміла. І ще де можуть пошити сорочку за власним взірцем і не дуже дорого, щоб по ній потім вишивати
     
  12. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Була я на тій гуртовні. Мені страшенно не сподобалося! По-перше, дуже дорого як на гуртовню. В Києві Кіровська пряжа, як і з рештою, вся фурнітура дешевша. По-друге, мені особисто пряжа не сподобалася по якості. Так як я гачкувальниця з 8-річним стажем:), я би тими нитками не гачкувала. До нитки "Бегонія" (YARN ART, Турція) там далеко. По- третє, вибір дуже маленький - про що не спитала, в наявності не було.
     
  13. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Та Ви шо? То може би ви нам постачали DMC? У Львові DMC напевно найдешевше в Україні. Мені люди розказують, що в Одесі в магазинах вони по 7-8грн., а в нас є по 5.5грн.

    Дівчата, якщо комусь щось треба по рукоділлю - звертайтеся! Я нещодавно відкрила свій павільйончик з різними прибамбасами. Для форумлянок - знижки!

    Продаються вже готові сорочки зі вставками для вишивки, є різні розміри. Може Вам буде простіше вишивати на такій сорочці? В мене є багато знайомих, які шиють, за сорочку вони хочуть 50-60грн.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Травень 2009
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Я не бачила по 5,5. У Львові значно дорожче.
    Та і навряд чи то би було вигідно, якщо врахувати кошт пересилки через океан. :no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lika

    Lika Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Так у магазині на Пекарській великий вибір сорочок під вишивку!
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схеми для вишивання

    А я хочу собі якийсь рушник вишити до хати, на покуття. От лиш не знаю, де тут таке полотно знайти. :confused:
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2009
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Схеми для вишивання

    Лілію, на Привокзальному:xaxa: ( не ображайтесь, знаю що вам мяко кажучи задалеко)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Схеми для вишивання

    а через інтернет-магазин не пробували? наприклад тут тканин до вибору, до кольору... і не тільки тканин
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схеми для вишивання

    Ой, то вже тоді краще на Привокзальному, ніж із Британії. :xaxa::xaxa::xaxa:
    Там усе вдвічі дорожче, ніж у нас. :8: А ще плюс пересилка. :no:
    Треба пошукати місцеві онлайн-магазини, може, яких українців надибаю, що на рушниках розуміються. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Схеми для вишивання

    даремно ви так ;) я звідти замовляла і дешевше ніж в нас, і асортимент - очі розбігаються. лише курс скаче...
    але воля ваша ;)