Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    мені цікаво. напишіть де конкретно.
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Продаю нитки для вишивання нові ДСМ - №890-3шт., №320 - 1шт., №504 - 4шт. та Ariadna - №665 - 1шт., №670 - 1шт., №564 - 1шт., №579 - 1 шт., №551 - 1 шт. Разом 13 моточків за 35 грн.
     
  3. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я також маю деякі номери по кілька штук, бо якось просила маму щоб мені купила, потім чоловіка, а потім купила сама і виявилося, що вони теж :)
    Можу обміняти, або продати
    маю такі DMC
    210, 309, 310, 500, 501, 738, 740 (971), 741, 746, 772, 818, 842, 899, 945, 3747, 3817, 3827
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    за скільки продаєте. мені 4 номери підходять.
     
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    За що купила, за то і хочу продати: 4 грн. Але спускаю на маршрутку, інакше вам не цікаво буде? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчатка,була на Південному(Пасаж" №51)там теж продають ниточки DMC по 2 метри є великий вибір.Ціна 1.85.Цілий моток 5.30.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    ой ой а де то ПАСАЖ? то з виговського заходити?

    Оленка а де живете? бо не впевнена що вам підходить продати мене4 номери. може хтось на всю партію зголоситься.
     
  8. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Мені все одно як продавати, бо в мене і так лежить. Дивіться щоб вам було зручно. Я живу біля пологового медінституту.
    Але з цього тижня починаємо ходити на заняття з малим, то будемо і в центрі і біля церкви Юра, і напевно біля в р-н Володимира Великого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    звітуюсь: була в тому магазинчику в Призмі. Дуже приємна жіночка там. Також вражають картини на стінах. Поцікавилась в неї за багетку, бо ті картини дуже гарно оформлені. Даю наводку: в Магнусі на першому поверсі багетна майстерня. З того, що я побачила на стінах магазинчика - дуже гарно оформляють!
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    була На Південому - нитки найшла тільки по 5,5. Опишіть детальніше де на Південому поливинки моточків продають??
     
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Ви хочете половинки моточків купити? Я вам можу купити на Пекарській по 2,50 і в четвер віддати зі своїми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    дякую Оленка. але мені крім ваших 4 - зе треба 55 !!! то ж не будете мені там стояти і кілька годин їх мотати.
    але дуже вам вдячна за поміч.
    направду.

    думаю вже скоро то Пекарської і сама дойду. Бо власне ті нитки 55 +4 ваших - то треті в черзі картинки.

    най ті 2 початі дошию.:xaxa::xaxa:
     
  13. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Ну стояти точно не буду там, бо там дуже накурено (на першому поверсі кафе), але якщо продавець погодиться, щоб я їй залишила номери і вона сама відмотає - то без питань. Мені не важко: я в декреті і близько живу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    ні Оленко дякую, бо то власне не терміново абсолютно.
     
  15. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчатка нА ПІвденному" Пасаж" знаходиться біля магазину з іграшками у виді піраміди,що зразу біля садочку.(біля "Новинки")Перший поверх №51.Але там не по половині,а по 2 метри 1.85.І ще там роблять з Вашоі фотографії(з диску) схему і можна вишивати.
    Дуже гарно ще оформляють картини на вул.Коперніка 51 (у подвірі).[​IMG][​IMG]
    Може хтось знає де можна купити готові набори фірми DIMENSIONS(крім інтернет-магазинів)?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    А СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОФОРМЛЕННЯ? такої картинки як у вас з ведмедиком?

    скажіть дівчата хто вищивав ведмедтків Тедді? як ви ті ворсинки вишиваєте? як будь чи чітко по схемі. бо їх на схемі капець скільки:8:
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2009
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    А скільки таке задоволення коштує? А нитки теж там підбирають?
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    дівчата! хочу звернути вашу увагу на "зробимо схему з вашого фото".
    одразу поцікавтесь скільки часу займає це "виготовлення", плюс попросіть подивитись на вже якусь готову. Вони можуть робити звичайнісінький прогон в програмі (я теж вам таке можу зробити і цілком безкоштовно :) ). На ЯКІСНУ (наголошую на цьому) схему витрачається дуже багато часу! Якісна схема від прогону відрізняється як мінімум тим, що ви побачите коли її вишиєте.
    Як розрізнити прогон: досить багато кольорів, ДУЖЕ багато одиночних хрестиків. Коли будете вишивати прогон - будете сварити все на світі, потратите багато часу і грошей на нитки, а результат вас зовсім не потішить.
    тому з такими пропозиціями будьте дуже обережні!
    З.І. якщо цікавить більше - десь в неті бачила вишивання "прогонів" і там вже реально бачиш що до чого. можу пошукати знову при потребі.
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Оленко, то у цей славнозвісний магазин потрібно заходити з кафе? Бо я сьогодні туди намилилась, хочу щось приглянути на сорочечку для похреснички
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    хоч я і не Оленка, але відповім за неї :ninja:
    заходите в Призму (кафе - вхід такий півкруглий) і одразу зліва гвинтоподібні сходи наверх. як чуть підняти очі - вивіска "Товари для рукоділля - 2 поверх". Обережно підіймаєтесь, бо сходи високі і дещо круті, там на кшталт балкончика. Проходите мимо столиків (їх здається 3) і бачите "вікно" обвішане прегарними картинами, привітну паню і довкола неї всілякі моточки і ниточки :)
     
    • Подобається Подобається x 6