Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    дякую, Ануточка :):):):):) за таке детальне пояснення, тепер точно не заблукаю :clapping::clapping::clapping::clapping:
     
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Анута права на всі 100%.
    У мене є також програмка, яка може зробити схеми з фото. Але справжню схему зробити не так легко, і щоб воно вийшло найбільше схоже до фото треба більше 50 кольорів...

    Набори Dimension бачила біля себе на Личаківський в магазині, завтра зайду гляну, що там є і скільки коштує.

    Кася, а що за ворсинки? щось я не розумію. хочу вишити малому на альбом ведмедика, але не бачу там ворсинок. Чи ви маєте на увазі поодинокі хрестики?
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    я так підозрюю, що мова йде про бек, який дає зображенню ведмедика "мохнатості" Є люди, які кажуть що це трохи мороки. Сама не вишивала, тому мені особисто сказати нічого
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    так як написала Анюта. то так званий бек. в мене ведмедики мають 2 схеми -одна з хрестиками, інша -хрестики з контурами.
    контури легко вишити в 1 ниточку , допустимо носика щоб видно було, а от оту мохнатість по схемі.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Особисто я таке фото не робила,але бачила,що замовляли.Вони для реклами зробили фото дівчинки в одній рамочці,а в другій те саме вишите.Схожість є.Щоб зробите таке фото початкова ціна від 45гр.
    Рамочка з ведмедиками коштує 70гр.Вона простенька без паспарту.Але це було перед Новим роком.Цю "махнатість" я вишиваю довгенько,стараюсь чітко по схемі.Результат того вартий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    дякую. бачу оформлення дуже дороге. доведеться самостійно таки.
    а мохнатість за 2 дні, напевено почну вишивати. то розкажу.
     
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Хто питав про набори Dimension?
    Була в магазинчику на Личаківський, є 3 штуки: вовки, квіти і півень (той півень робиться обємним), малюнки нанесені на полотно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дякую питала я,але вовків не вишиваю,півника теж,а що за квітки?
     
  9. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Підскажіть будь ласка якщо замовляти через інтернет-магазин http://www.krestomania.net/shop/184.html,то вони хочуть спочатку гроші чере банк,а я ніколи так не замовляла.Хтось знає той процес?Дякую.
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    так, вони працюють лише по передоплаті.
    в принципі я завжди купую по передоплаті і проблем не було. і так виходить ще й дешевше.
    метод оплати обираєте зручний для вас - в них їх багато (від вебмані до поповнення карткового рахунку через банкомат).
    в них є ще форум і там можна для себе уточнити все, що цікавить ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Анута мене випередила.
    Але я крестоманії не люблю.
    Пару сторінок назад, ми з Анутою ділилися враження про інет-магазини з рукоділлям.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    а в господині За рукоделієм сьогодні уродини :)
    доречі, мені цей магазин найбільше подобається ;)
     
  13. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Замовляла один раз в них, більше без крайньої потреби не буду :n:. Дуже довго не надсилали замовлення, на листи взагалі не реагували. Зарухались тільки коли на форумі їхньому написала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, хочу похвалитися.
    Вирішила я вишити весільну метрику. Але там крім DMC, потрібно було ще нитки іншого виробника і камінчик у формі подвійного сердечка. Знайшла я сайт, в Америці, де то продають, думаю замовлю, бо як раз товариш в Америці, щоб привіз. А коли порахувало суму то пише: доставка до України 3$. Я думаю цікаво, скільки в них нитки DMC. Подивилася 0,44 $. Я замовила. На наступний день прийшов лист, що посилка вже в дорозі. Отримаю посилку - напишу.
    Юстуся,
    То може вам і набір Dimension там замовити?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    супер! а дайте ссилку. може я найду який набір...
    а ціна на нитки супер!!!
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    я вже також дивилась де б то нитки за кордоном замовляти. Оленко, як прийде похвастайся нам всім!
     
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Сайт на якому я замовляла. Коли отримаю відзвітуюся :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    А ви робили передоплату? Чи при отриманні на пошті треба платити? і адресу доставки ви як писали свою? латинкою?
     
  19. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Платила відразу карточкою (предоплата тільки в межах України). Адреса латинкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Olenka, будь ласка можна докладніше,в мене з англійською не дуже.Я завжди оплачувала на почті при доставці.Але там стільки всього і получається дешевше,що хочеться попробувати.www.sewandso.co.uk теж дуже гарний американський сайт.(хоч подивитися:umbrage:)